Vestuvių dekoro tema: perlai


VESTUVĖS BAŽNYČIOJE PO ATVIRU DANGUMI

Šių metų ankstyvą pavasarį susibūrusi profesionalų komanda – „Nakutis Photography“ fotografai, vestuvinių suknelių dizainerė Ingrida Žitkuvienė, makiažo ir šukuosenų meistrė Tatjana Kaminskienė, vestuvių planuotoja Italijoje Olga Raškauskienė – nusprendė būsimom jaunosiom atskleisti, kad vestuvių šventė bažnyčioje gali būti ir netradicinė. Romėnų palikimo „Sant`Eustacchio“ bažnyčios griuvėsiai Minuta mieste, Amalfio pakrantėje, yra puiki vieta netradicinio pobūdžio bažnytinei santuokai. Tai vieta Italijoje, kuri dvelkia senove ir mistine atmosfera. Kaip juokauja vestuvių planuotoja Olga Raškauskienė, kai šventės vieta jau su natūraliais dekoracijų elementais, nereikia leisti daug finansų sukurti naujas, o tereikia gerai išnaudoti esamas. Fotografai Mindaugas ir Jurgita Nakučiai pastebi, kad tokią vietą šventinei ceremonijai galėtų rinktis pora, kuri nori išskirtine aura bei dvasia alsuojančios šventės po atviru dangumi ir svajoja, kad visa jų šventė būtų didinga.
Dizainerė Ingrida Žitkuvienė pastebi, kad tokia vieta kuriant suknelę lyg ir įpareigoja įpinti graikiškų ar romėniškų motyvų, tačiau planuodami fotosesiją visi supratome, kad ši vieta leidžia improvizuoti. Tai aplinka, kuri, atrodo, išnyksta pabrėždama moters su vestuvine suknele asmenybę.
Iš pirmo žvilgsnio ši vieta labai pompastiška, tačiau vestuvių profesionalų komanda kurdama bendrą projektą–fotosesiją norėjo įrodyti, kad būtent šioje „Sant`Eustacchio“ bažnyčioje šventė gali būti ir paprasta, ir pompastiška, ir mistiška tuo pačiu metu.
Vestuvių planuotoja Olga Raškauskienė pastebi, kad iš bažnyčios be stogo atsiveriantys nuostabūs vaizdai į Amalfio pakrantę gniaužia kvapą, taip pat ši vieta turi sodelį su senais alyvmedžių medžiais, kuriame šventės vakarinėje dalyje gali tilpti iki 60 žmonių. Ją vietos šefas kuruoja siūlydamas jų vietovės tradicinius patiekalus. O svarbiausia, kad ši vieta dar neatrasta turistų, tad jaučiama tikra itališka aplinka, kur galima grožėtis nuostabiais vaizdais ir ragauti tikro itališko maisto. Tai visais atžvilgiais netradicinės vestuvės su tradiciniais bruožais.
 
 
Dar daugiau apie vestuves svetur skaitykite rubrikoje VESTUVĖS UŽSIENYJE
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-02-21 14:23
jurate
Vestuviu organizatoriai Tenerifeje


https://m.facebook.com/Vestuviu-organizatoriai-Tenerifeje-667067326734229/