Pasigamink pati – 10 nemokamų idėjų dekoracijoms


PASKUTINĖS AKIMIRKOS VESTUVĖS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Kol vieni pareigingai pradeda planuotis vestuves prieš pusmetį, metus ar dar daugiau, gyvenime gausu situacijų, dėl kurių tenka susidurti su „paskutinės akimirkos“ vestuvėmis. Galbūt visai neseniai susižadėjote ir staiga nusprendėte nelaukti kitų metų, galbūt sužinojote, jog po kelių mėnesių būsite nebe dviese, o trise, ir tuomet susižvalgę tarėte „tuokiamės!“
Bet ar įmanoma viską suorganizuoti per vieną ar pusantro mėnesio? Taip, jei į pagalbą pasitelkiate vestuvių srityje ne pirmą savaitę dirbančius žmones! Pažvelkime kartu, kodėl šiuo atveju geriau nesiimti visko patiems ir pasitikėti profesionalais.
Kuomet pora kreipiasi dėl vestuvių planavimo, paprastai pradedama nuo šventės vietos, vedėjo ir fotografo paieškos. Reikia suprasti, jog šios paslaugos tą pačią dieną negali būti teikiamos kelioms poroms, todėl ne per anksti būna jas rezervuoti net prieš metus ar pusantrų. Jei visgi tiek laiko neturite, geriau pasitikėti vestuvių planuotojais, kurie nepradės paieškos nuo nulio, tačiau kreipsis į partnerius, su kuriais turi nuolatines sutartis arba susitarimus, ir žino, kurie tiktų prie Jūsų pasirinktos šventės koncepcijos, stiliaus.
Vestuvių planuotoja Liucina Rimgailė tokį trumpalaikį pasiruošimą vestuvėms vadina vestuvių planavimu „express“ greičiu. „Ši sąvoka gimė tarsi savaime, kai teko susidurti ne tik su išankstiniais užsakymais, bet ir jaunaisiais, kuriuos paskutinę akimirką kas nors pavedė, jie sužinojo, jog turės kūdikį ir t. t. Šiemet padaugėjo didelių švenčių, į kurias kviečiama 100 ir daugiau svečių, tačiau nemažai ir šventinės vakarienės tipo vestuvių, kuriose dalyvauja tik jaunųjų artimieji arba rengiamas furšetinis kelių valandų vakarėlis, po kurio jaunieji iškeliauja.
Kai dėliojome „express planavimo“ eigą ir biudžetus „nuo iki“, taip pat sukūrėme trumpą „online“ anketą, kurią sužadėtiniai gali užpildyti per pusę minutės ir tuo pačiu nupasakoti bendrus savo svajonių šventės bruožus. Nors laiko pasiruošimui yra nedaug, visiems atvejams reikalingi tie patys pagrindiniai atributai – santuokos ceremonija, graži šventės vieta, maistas, nuostabios dekoracijos ir kita. Esame iš anksto pasiruošę ir susitarę su savo partneriais, kurie teikia pirmenybę tokioms vestuvėms ir taip pat kaip mes gali prisitaikyti tam, kad būtų sukurta unikali, maksimaliai jaunuosius atspindinti šventė.“ – pasakoja Liucina.
Dokumentų tvarkymas, kvietimų siuntimas ir maketukų ar valgiaraščio patvirtinimas jau yra nemažai tiems, kurie turi dar kitus darbus. Visoms smulkmenoms ir didiesiems darbams reikia dėmesio bei laiko, kurio stoka padidina išlaidas. Taigi, geriau būtų, kad tuo užsiimtų tie, kam tai yra kasdienybė.
Beje, reikėtų nepamiršti ir to, kad kai turi vos mėnesį, dažniausiai apsiribojama civiline santuoka. Yra išlygų, tačiau paprastai pasiruošimas bažnytinei užtrunka ne mažiau trijų mėnesių, tad priesaika prieš Dievą gali būti planuojama ir kada nors vėliau.
Taigi jei vis dar dvejojate, ar įmanoma iškelti gražią vestuvių šventę vos per mėnesį – nebedarykite to ir pradėkite planuoti jau dabar!
 
Dar daugiau planavimo patarimų rasite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Planavimo idėjomis kiekvieną dieną dalijasi būsimos nuotakos ApieVestuves.lt FORUME
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai