Vestuvių vieta: terasa


METAS RINKTI SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDĄ

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Mielieji vyrai, kviečiame suklusti būtent jus. Jeigu jau tvirtai apsisprendėte, kad atėjo laikas nustebinti savo mylimą moterį ir jos ranką papuošti žiedeliu, reikėtų tam šiek tiek pasiruošti. Kartais užtenka pasikliauti savo širdimi, bet juk nėra nieko geriau, kai į pagalbą galima pasitelkti paprastą instrukciją. Štai pateiksime pagrindinę informaciją, kuri palengvins šį žiedo paieškų iššūkį.

1. Paiešką pradėkite žinodami merginos piršto dydį. Štai keli pasiūlymai, kaip jį sužinoti:

 • Trumpam nugvelbkite bet kokį merginos žiedą ir specialistai pasakys, kokio dydžio žiedo nuo šiol reikės ieškoti.
 • Pasimatuokite merginos žiedelį pats ir žymekliu pasižymėkite, kiek žiedas užsimovė. Nelaukite kol žymė nusiplaus ir skubėkite į juvelyrikos saloną.
 • Jeigu vis dar dvejojate, geriau rinkitės šiek tiek didesnį nei mažesnį žiedą. Taip bus lengviau jį pataisyti.

2. Nesitikėkite žiedo rasti pačią pirmą dieną

 • Suplanuokite, kiek ketinate skirti šiai dovanai ir nesidrovėkite pasakyti pardavėjai. Taip bus papraščiau išsirinkti ir neviršyti biudžeto.
 • Dažniausiai tokios paieškos gali užtrukti nuo vieno iki trijų mėnesių. Net jau radus norimą žiedą, dar mėnesį gali užtrukti jo gaminimas, o jeigu pageidausite, dar ir graviravimas.
 • Neskubėkite pirkti žiedo iš karto. Ateikite jo apžiūrėti du, tris kartus... Netinkamą pasirinkimą gali lemti ir prasta nuotaika, dėl to būtinai apsilankykite salone ir kitą dieną.
 • Kuo daugiau dairysitės, tuo geriau. Galėsite palyginti kainas, vyraujančias madas ar išsirinkti priimtiniausią aptarnavimą.
 • Nebijokite juvelyrikos salone praleisti daug laiko – žiedų matavimasis ir apžiūra gali užtrukti dvi–tris valandas, todėl nesijauskite nepatogiai.
 • Patartina nepirkti žiedų internetu, nes vėliau galite nusivilti. Nuotraukos gali neperteikti žiedo grožio arba atvirkščiai – neatitikti realybės.

3. Kaip nepasimesti pasirinkimų gausoje

 • Pirma taisyklė – teikite pirmenybę savo merginos skoniui, o ne mamų, senelių ar draugų patarimams. Juk žiedą mūvės tik jūsų moteris. Nekopijuokite draugių – kiekviena norime būti išskirtinė.
 • Atkreipkite dėmesį, kokios spalvos ir metalo papuošalus nešioja jūsų mylimoji, tuomet viskas derės tarpusavyje.
 • Metalas ir jo spalva. Platina nors ir tvirtesnė, tačiau linkusi braižytis. Auksas gali būti klasikinis geltonas, populiarumą prarandantis raudonas arba baltas – pastarieji balto aukso žiedai dabar itin populiarūs.
 • Modelis. Galite rinktis klasikinį, t. y. ploną aukso žiedą su iškiliu karūnėlėje įstatytu deimantu, tačiau nepamirškite, kad per aukšta karūnėlė plėšys merginos pėdkelnes, draskys drabužius, netilps po pirštinėmis. Nors tai ir prabangus pasirinkimas, tačiau nepraktiškas.
 • Deimantai. Sužadėtuvių žiedas yra kasdieninis aksesuaras, dėl to deimantas šiam reikalui labiausiai tiktų dėl savo tvirtumo ir patvarumo. Galite rinktis ir iš gausybės kitų brangakmenių – cirkonio, rubino, granato, smaragdo, perlo ar ko tik norite.
Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad 28 proc. moterų atmestų pasiūlymą tekėti, jei žiedas joms nepatiktų. Tikrai nenorime išgąsdinti, o tik priminti, jog šiam svarbiam žingsniui reikėtų nepabijoti skirti laiko. Merginoms sužadėtuvės yra ne mažiau svarbios kaip ir pačios vestuvės. Taigi, mielieji, pastangos tikrai bus įvertintos. 
Daugiau apie žiedų paieškas skaitykite rubrikoje VESTUVINIAI ŽIEDAI
Apie žiedų savybes bei kaip juos rinktis taip pat kalba ekspertė Julija SAVO EKSPERTO SKILTYJE
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai