Reem Acra 2015 m. rudens kolekcija


IŠSKIRTINĖS PIRŠLYBŲ IDĖJOS

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Vėl kreipiamės į vyrus, kurie su jauduliu nekantrauja pasipiršti savo išrinktajai. Jau pateikėme patarimų, kaip išsirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą, o juk tai tik pirmasis žingsnis. Kai žiedelis jau saugiai paslėptas, atėjo metas laukti tinkamos akimirkos, o dar geriau – nieko nelaukti ir suplanuoti ypatingą pasipiršimą. Žinoma, kiekvienas esate savo piršlybų kūrėjas, tačiau naujos idėjos gali padėti sukurti kažką unikalaus ir skirto būtent Jums. Verta pasistengti, juk tai viena romantiškiausių akimirkų merginos gyvenime.

1. Piršlybos pagal darbo vietą

Piršlybų pagalbininkais gali tapti jūsų bendradarbiai. Galbūt jūs policininkas, ugniagesys, mokytojas, o gal statybininkas – suburkite savo kolegas ir nustebinkite mylimąją. Galite atvažiuoti policijos ar ugniagesių automobiliu ir priversti ją nerimauti, o tuomet viską paversti džiaugsmo ašaromis. 

2. Kalėdų dovana

Tai puikus metų laikas, kai visų širdys prisipildo šventinės nuotaikos, todėl galite pasinaudoti proga ir įteikti mylimajai įprastą Kalėdų dovaną, kurioje iš tiesų slypi ne kas kita, o maža žiedo dėžutė. Dovaną gali įteikti ir užsimaskavęs Senelis Šaltis, kuriuo taip pat gali tapti ir pats mylimasis! 

3. Skrydis

Jeigu dažnai tenka keliauti, o gal tai pirmasis jūsų skrydis kartu svetur – pasitarkite su stiuardese ir paprašykite, kad jūsų žiedelį atneštų kartu su užkandžiais, o likusi staigmenos dalis liks tik jums. Tai tikrai privers mylimąją pakilti virš debesų! 

4. Scena

Pakvieskite merginą į jos mėgstamą koncertą, spektaklį ar miesto šventę. Pirmiausia pritraukite merginos dėmesį – susitarkite su renginio vedėju, organizatoriumi ar kitu atsakingu asmeniu, kad vienaip ar kitaip paminėtų jos vardą. Belieka pakviesti mylimąją ant scenos arba tuoj pat priklaupti ir ištarti tuos ypatingus žodžius. 

5. Fotosesija

Suplanuokite romantišką fotosesiją dviem. Susitarkite su fotografuojančiu asmeniu, kad padėtų įvykdyti staigmeną. Per fotosesiją nueikite pažiūrėti padarytų nuotraukų, o štai vietoj jūsų bendros nuotraukos mylimoji išvys nuotrauką, kurioje jūs laikote užrašą su prašymu tekėti. Galite sukurti ir trumpą filmuką arba viską padaryti tuoj pat ir fotografas būtinai įamžins šią akimirką. 

6. Naujieji metai

Nesvarbu ar senuosius metus palydėsite dviese ar draugų būryje, bet naujuosius galite sutikti jau kaip susižadėjusi nauja pora. Kol skaičiuosite paskutinias metų minutes, o jūsų mergina jau bus pasiruošusi sudaužti šampano taures, metas tai padaryti! 

7. „Power Point“

Galbūt esate studentai arba dirbate kartu ir dažnai tenka klausytis paskaitų ar pristatymų naudojant „Power Point“ programą. Tai gali tapti nauju būdu piršlyboms – vietoj tikėtos medžiagos ji išvystų klausimą „Ar tekėsi už manęs?“ 

8. Kelionė link žiedelio

Saugiai paslėpkite žiedelį su dėžute kur nors gražiame gamtos kampelyje. Pakvieskite savo merginą į pasiplaukiojimą laivu ar valtele. Kelionės metu pasiūlykite trumpam išlipti pasivaikščioti toje vietoje, kur paslėptas žiedas. Tokio lobio ji tikrai nesitikės rasti. 

9. „Maistas“ į namus

Nusprendėte užsisakyti maisto į namus. Nesvarbu koks tai patiekalas – pica, o gal jos mėgstamas sušis – bet atsidariusi dėžutę ji ras ne tai, ko tikėjosi, o jūsų žiedelį. Galite dėžės vidų papuošti lemtingais žodžiais arba pripildyti ją rožių žiedlapių. 

10. Žiedelių rojuje

Merginos mėgsta vaikštinėti po juvelyrikos salonus, bet tikrai nesitiki, jog toji svajonė tuoj pat išsipildys. Netikėtai pardavėja pasiūlo pažiūrėti ypatingą pasiūlymą ir ištraukia jūsų jau išrinktą žiedą – belieka savo pasiūlymą pateikti jums. 

11. Kitoks gimtadienio tortas

Nežinote ką savo merginai padovanoti gimtadienio proga? Tai piršlybų tortas. Be abejo, ji jau nutuokia, kad jūs atnešate gardų tortą pasveikinti ją, bet tikrai negalėjo įsivaizduoti, kad jį puoš prašymas tekėti. Žiedelį galite paslėpti torto viduje arba tradiciškai jau turėti su savimi. 

12. Jūsų filmo premjera

Kol kas tai tik eilinis pakvietimas į kiną. Sudarykite įspūdį, jog filmo einate pažiūrėti visai atsitiktinai ir leiskite jai išsirinkti, ką žiūrėsite. Nueinate prie kasų ir iš viršuje esančių ekranų renkatės filmą, o štai vietoj pavadinimo pasirodo netikėti žodžiai: „Ar sutinki leistis į mūsų bendro gyvenimo kelionę?“ Žodžius parinksite jūs, o atsakymą…
Taip pat surinkome internautų pamėgtas idėjas, jas rasite ČIA
Dar daugiau informacijos bei idėjų apie piršlybas, žiedus ir visa kita rasite rubrikoje INFORMACIJA VYRAMS
Patarimus bei stiliaus idėjas, kaip vestuvių dieną netapti ugniagesiu, skaitykite straipsnyje Stiliaus patarimai jaunikiams.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai