„Piazzetta Italia“ - jauki vieta jūsų vestuvėms


IDĖJA MERGVAKARIUI – „LABYRINTHUS“

Labyrinthus nuotrauka
Tradicinėje lietuvių kultūroje mergvakario apeigose buvo matyti ryškūs nuotakos psichologinių išbandymų elementai. Mergvakaris buvo skirtas nuotakos atsisveikinimui su tėvais, broliais, seserimis, draugėmis ir kaimynais. Tai buvo nuotakos paruošimas didžiajai šventei, kai merginai buvo pinamas rūtų vainikas, raudomis apdainuojamas būsimas nuotakos likimas.
Dabartiniais laikais mergvakariuose gausu Vakarų Europos kultūros elementų – vyrauja pramogos ir linksmybės. Šiuolaikinės nuotakos mergvakaris įgyja visai kitą prasmę negu anksčiau. Vyksta vakarėliai su striptizo šokėjais, įvairias uniformas dėvinčiais personažais, vartojamas alkoholis, dominuoja seksuali tematika, nuotakai dėmesys skiriamas ne tik artimųjų rate, bet ir viešumoje.
Internetas pilnas įvairių pasiūlymų, kaip ir kur galima švęsti mergvakarį. Ieškant idėjų, kaip suorganizuoti ne vulgarų, o linksmą, visą draugių būrį įtraukiantį užsiėmimą, pasirinkimas gana didelis: teminės fotosesijos, grožio ir SPA procedūros, trumpos kelionės į pasirinktas šalis, vizitai pas būrėjas ir pan. Populiarėja ir tradicinis lietuviškas mergvakaris su kuo daugiau autentiškų elementų – gėlių vainikais, tautiniais drabužiais, gintaro karoliais, lietuvių liaudies šokiais, dainomis bei patiekalais.
Šiuolaikinių mergvakarių šventimas labai priklauso nuo tuo metu madingų ar naujienomis laikomų pramogų. Viena naujausių pastarojo meto pramogų – mergvakario šventimas labirinte. Tai pramoga aktyvaus veiksmo mėgėjoms.
Būsimos nuotakos išbandymai prasideda vos pravėrus labirinto duris. Jaunamartė, lydima draugių, visiškoje tamsoje turi rasti kelią link labirinto išėjimo, įveikti įvairias kliūtis, akis į akį susidurti su labirinto sergėtojais, patirti netikėtus pojūčius su veiksmo elementais. Ar bus rastas raktas nuo labirinto priklauso ne tik nuo būsimos nuotakos intuicijos, drąsos, sumanumo ir loginio mąstymo, bet ir nuo draugių kompanijos bei jų pagalbos.
Apie valandą trunkantis veiksmo žaidimas „Labyrinthus“ 700 m2 plote atskleis visas būsimos nuotakos silpnybes ir baimes, o labirinto sergėtojų parengtos užduotys ir klaidinantys veiksmai suteiks išties stiprių emocijų, kurios dar ilgai primins apie turiningai praleistą laiką su artimiausiomis draugėmis.
 
 
Daugiau informacijos apie žaidimą rasite internetiniame puslapyje Labyrinthus.lt
Idėjų mergvakariams rasite rubrikoje PAMERGĖMS IR PABROLIAMS ir ApieVestuves.lt FORUME
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-07-14 09:36
Renata
Labirinte nėra siaubo elementų, tik veiksmo ir aštraus siužeto filmams būdingi efektai, įtampa, emocijos. Dalyviai patys tampa žaidimo dalimi, čia jau ne kino teatre filmą pažiūrėti.
2015-07-13 13:57
Vaida
tikrai, kad jau geriau su siaubo elementais mergvakaris nei su striptizo šokėjėliais ar statybininkėliais.