IEŠKOME ŠAUNIOS MERGVAKARIO KOMANDOS: KONKURSAS


PATYS ORIGINALIAUSI PASIPIRŠIMAI (VIDEO)

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Daugybė jaunikių savo išrinktajai planuoja įspūdingą, įsimintiną ir kuo originalesnį pasipiršimą, kad šis įvykis įstrigtų mylimosios atmintyje visą gyvenimą. Lietuvoje tampa populiarūs masiniai pasipiršimai su dainomis, šokiais. Dalijamės įdomiais pasipiršimais, kuriuos radome internete. Tikimės tai įkvėps ir jus.
   1. Vaikinas savo mylimajai pasipiršti į pagalbą pasitelkė internetinio humoro iliustracijas. Tikrai originali idėja, mėgstančiai humorą porai:
   2. Dar vienas linksmas ir netikėtas pasipiršimas. Vaikinas klausimą „Ar tekėsi už manęs?“ nusprendė parašyti ant didelės sienos kartu su nuostabiu piešiniu:
   3. O kas sakė, kad pasipiršimas yra subtilus momentas, skirtas tik dviems? Tikrai ne šis jaunasis, jis į pagalbą pasitelkė šeimos narius bei draugus:
   4. Filmo mėgėjams tikrai šauni idėja - pasipiršimo istorija persikelianti į kino teatrą. Būsimo jaunikio filmas, kaip jis kalbasi su mylimosios tėvu, prašo jos rankos ir toliau...
   5. Pasipiršimas toje vietoje, kurioje susitikote pirmą kartą. Magiška ir jautru, šis vaikinas piršlybas pavertė pasakišku miuziklu.
   6. Pasipiršimas pasirodymo metu. Netikėta ir taip nuostabu parodyti visiems, kaip stipriai myli:
Dar daugiau piršlybų idėjų rasite rubrikoje INFORMACIJA VYRAMS
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai