PASIGROŽĖKIME: ŽYMIŲ ŽMONIŲ VESTUVĖS 2015 METAIS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Šių metų vestuvių maratonas jau įgavo didelį pagreitį. Matome vis daugiau porų, kurios savo vestuves suplanavo būtent šiais ožkos metais. Na, o kol kiti tik planuoja, nemažai žymių porelių jau suteikė mums galimybę pasigrožėti ir pasidžiaugti tiek kukliomis, tiek ir didesnėmis puotomis. Tuokiasi krepšininkai, verslininkai, atlikėjai, menininkai, televizijos veikėjai. Visi jie tikrai skirtingi, todėl galime pasisemti nemažai žavių idėjų ir savo vestuvėms.
Vilijos Pilibaitytės-Mios ir verslininko Nerijaus Antanavičiaus vestuvės 
Saulėtą birželio 3–iosios popietę pora savo meilę įteisino kukliai, bet subtiliai – Vilniaus Santuokų rūmuose. Į ceremonija jie atvyko antikvarine „Volga“, o tai suteikė tikrą vintage nuotaiką. Nuotaka žavėjo paprastumu ir elegancija. Kuklūs aksesuarai, nėriniai ant suknelės ir nedidelė bijūnų puokštelė. Tarpusavyje sutuoktiniai derėjo bendru aksesuaru – pakalnučių šakelėmis puokštėje ir vyro švarko kišenėlėje. 
Grupės „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis ir manekenė Justina Čėsnaitė 
Oficialioji ceremonija vyko Šv. Kryžiaus bažnyčioje Vilniuje. Švente pasidžiaugti buvo pakviesti tik artimiausi šeimos nariai ir draugai, o jau kitą dieną jaunavedžiai vyko į Tailandą savo medučio kopinėti. Nuotaka išties atrodė išskirtinai – ilga balta suknelė su ilgomis rankovėmis ir žemę siekiantis nuometas. Jokių nėrinių ar blizgučių – paprasta, švelnu, subtilu. 
„Vilniaus prekybos“ akcininkas Nerijus Numavičius ir Lietuvos laisvosios rinkos instituto vyr. ekspertė Kaetana Leontjeva
Dar viena pora, kuri savo vestuvėms pasirinko pirmąjį vasaros mėnesį. Publikuotuose straipsniuose šios vestuvės susilaukė tikrai nemažai komentatorių dėmesio. Vieni sveikino ir linkėjo laimės, o kiti peikė ir nuogąstavo, kad vėl kokie turtuoliai švęs už svetimus pinigus. Kaip bebūtų, jokios piktos kalbos nenugalės tikros meilės. Vestuvės buvo suplanuotos vos per kelias dienas, o visais reikalais rūpinosi vedybų organizatorius Jogaila Morkūnas. Nuotaka šią dieną spinduliavo elegancija ir buvo pasipuošusi kokteiline „Dolce&Gabbana“ suknele. Nors santuoka tik civilinė, bet pora iškėlė tikrą puotą savo namuose. 
Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgis Simas Galdikas ir Vaida Liaučytė 
Pora savo civilinę santuoką įteisino jau anksčiau, o aukso žiedus sumainė birželio 20–ąją Klaipėdos Šv. Brunono Kverfurtiečio parapijos bažnyčioje. Jaunieji kartu su savo dukrele derėjo švelniais rožiniais akcentais ir taip sudarė jaukią šeimyninę harmoniją. Identišką nuotakos suknelę vilkinti dukrelė buvo pakrikštyta tą pačią ceremonijos dieną. 
Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius 
Šie du muzikos pasaulyje besisukantys įsimylėjėliai savo meilę prisiekė Dievo akivaizdoje – Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje. Jaunieji po ceremonijos vyko švęsti į restoraną „Daugirdas“, kuriame laukė šiek tiek netradicinės vaišės – jokio alkoholio ir vegetariški patiekalai. Nuolat besišypsanti jaunoji dėvėjo „Inži“ mados namų suknelę, o galvą puošė ilgas nuometas. 
Sporto žurnalistas Šarūnas Mazalas ir „Mamų radijo“ įkūrėja Laura Bagdžiūnaitė 
Dar visai neseniai susituokusi pora savo vestuvių ceremonijai pasirinko gana netradicinę vietą – Vilniaus Bernardinų sodą. Jaukią vestuvių ceremoniją porai suplanuoti padėjo vestuvių planuotoja Liucina Rimgailė. Po kuklios ceremonijos jokių šokių ar didelių puotų nebuvo. Gamtos apsuptyje buvo sukurtas nedidelis pikniko tipo užkandžių kampelis. Jaunosios suknelė taip pat netradicinė balta, bet siūta specialiai šiai progai. 
Krepšininkas Žygimantas Janavičius ir modelis Laura Juozaitytė 
Pora savo ceremonijai pasirinko Vilniaus Bernardinų bažnyčią, o vakarinę dalį atšventė Visuomenės harmonizavimo parke. Jaunavedžių apranga sudarė tikrai puikų kontrastą – balta lyg gulbė nuotaka ir juodą smokingą vilkintis mylimasis. Rankų darbo ir pačios modeliuota suknelė tikrai pabrėžė lieknas jaunosios linijas. 
„Helios Group“ prezidentas Valerijus Stankevičius ir jo išrinktoji Jurga Šapokaitė
Nors ši pora jau ilgus metus kartu, tačiau Vilniaus Santuokų rūmuose savo meilę įteisino tik šiemet. Gal tai tik formalumas, tačiau grįžus namo į Ispaniją, puotą iškelti vis tiek planuojama. Jaunikio kostiumas atspindėjo klasikinį stilių, bet nuotaka pasirinko netradicinės nuotakos įvaizdį. Trumpa italų dizainerio „Giambattista Valli“ suknelė ir akį traukiantys Alexanderio McQueeno aukštakulniai. Tikrai dėmėsio vertas derinukas.
Ineta Puzaraitė ir Ąžuolas Žvagulis 
Pirmosios atžalos besilaukianti jauna pora savo santuoką taip pat įtvirtino Vilniaus santuokų rūmuose. Kol kas tai tik oficialumas – ceremonijoje nedalyvavo nei tėvai, nei gausus būrys draugų. Vestuvinių žiedų apsikeitimo tradicija buvo atidėta bažnytinei santuokai. Pastelinėmis spalvomis pasipuošę jaunuoliai iš tiesų derėjo tarpusavyje.
Seimo narys Arvydas Anušauskas ir jo nuotaka Lina Bulanovaitė 
Šį pavasarį „gimė“ dar viena sutuoktinių pora. Jaunieji aukso žiedus sumainė Vilniaus rotušėje, kur ir įvyko visa ceremonija. Nuotaka į savo šventę atvyko prabangiu baltos spalvos „Chrysler“ automobiliu, o ypatingai dienai pasirinko elegantišką, žemę siekiančią suknelę apnuogintais pečiais. Pasveikinti jaunavedžių atvyko nemažai poros artimųjų ir bičiulių. 
Daugiau tikrų meilės istorijų rasite rubrikoje TIKROS VESTUVĖS
 
Kaip atrodė jaunieji vestuvių dieną galite pamatyti ApieVestuves.lt Facebook foto albume
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-07-12 02:10
as
Niekaip negaliu suprast,kodel jaunos,grazios moterys teka uz vyru,tinkanciu joms i tevus ar senelius...kiek ilgai gali vaidint?juk faktas, kd teka uz pinigu...blemba,man slykstu...