Vestuvių idėjos: augintiniai vestuvėse


TATUIRUOTOS VESTUVĖS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Tatuiruoti jaunavedžiai – vieni iš jų mielai išryškina savo puoštą kūną, na, o kiti, deja, tai vadina paauglystėje padaryta klaida. Kaip bebūtų, vestuvių dieną visos norime atrodyti nepriekaištingai. Tam, kad klausimų liktų mažiau, apie tatuiruočių ir baltos suknelės derinį klausėme pačių esamų ir būsimų nuotakų, o taip pat savo nuomonę išsakė ir šios srities specialistė.
Dauguma diskutavusių merginų teigiamai vertina tokį tatuiruotą įvaizdį. Tai dalelė jų pačių ir jos niekuomet nebandė to slėpti, netgi atvirkščiai. Yra ir tokių, kurios specialiai pasirinktų tokį suknelės modelį, kuris atidengtų visą nugarą puošiančią tatuiruotę. Išgirdome ir vyrišką nuomonę – bet kokia tatuiruotė gadina gražios ir skaisčios nuotakos įvaizdį. Tai ne joms. Apie ištatuiruotus jaunavedžių žiedus išgirdome štai ką: „Gera idėja tiems, kurie nemėgsta nešioti žiedų“.
Apie meilę įamžinančius kūno piešinius diskutavome su Šiauliuose esančios tattoo studijos meistre Simona Cherry.

Simona, kiek pati turite tatuiruočių? Ar stengėtės jas išryškinti savo vestuvių dieną?

Sunku skaičiumi nusakyti, bet „procentaliai“ tai tikrai daugiau nei pusė mano kūno jau „nubadyta“. Per savo vestuves specialiai jų neryškinau, tačiau ir neslėpiau, tikriausiai dėl to, kad man tai įprasta, kasdien irgi jų neslepiu ir neryškinu. Gal būtų keista, jei kas specialiai stengtųsi pabrėžti tatuiruotę? Bet kita vertus, jei ant nugaros yra gražus piešinys, kodėl gi nepaieškojus suknelės atvira nugara? Tikriausiai priklauso ir nuo žmonių, kurie dalyvauja vestuvėse ir nuo santykių. Daug faktorių lemia kaip apskritai atrodome kasdien, ką jau kalbėti apie vestuves.

Visgi tenka girdėti, kad būsimos nuotakos baiminasi, jog tatuiruotė (-ės) visai nederės prie baltos suknelės ir stengiasi tai paslėpti. Ką apie tai manote?

Mūsų praktikoje dažniau pasitaiko, kad nuotakos stengiasi prieš vestuves pasidaryti / pasibaigti daromas tatuiruotes, kuo daugiau „pasipuošti“. Visgi, jei žmogui tatuiruotė trukdo gerai atrodyti / jaustis su vestuvine suknele, tai trukdo ir kitiems drabužiams ir būna prastai apgalvotas žingsnis.

Tikriausiai kiekvieną dieną iš klientų sulaukiate įvairiausių prašymų ir idėjų naujai tatuiruotei, bet ar dažnai ateina porų ar jaunavedžių, kurie nori pasidaryti vienodas arba tai progai skirtas tattoo?

Tatuiruotės neretai eina kartu su mada, tai būtent šiuo metu yra madingos porelių tatuiruotės. Jei tai tik simboliai, mes mielai jas darome, tačiau jei žmonės nori rašytis vienas kito vardus, inicialus, bandome perkalbėti, visgi, gyvenime pasitaiko įvairių situacijų... 

Galbūt vyrauja kažkokios tendencijos ar mados porelių tatuiruotėms? Kokios jos?

Taigi apie madas: šiuo metu populiariausios karaliaus ir karalienės karūnos, saulė ir mėnulis, klasikinis spynos ir raktelio dizainas, pažinties data, įvairūs užrašai, atitinkančios dėlionės detalės. Esame darę ir tikrai unikalių ir įdomių tatuiruočių.

Ar pati darytumėtės tatuiruotę su savo antrąja puse? Jeigu taip, kokia ji būtų?

Su vyru vienodų tatuiruočių nesidarėme, nors tokį variantą esame aptarę. Galbūt kokių metinių proga ir pasidarysime ką nors abiems reikšmingo, tačiau tiksliai negalvojome ką. Tačiau darytumėmės tiktai kažką toli nuo vienas kito vardų ar inicialų. Greičiau ką nors smagaus, gal porelę kaukoliukų.

Ar yra pasitaikę atvejų, kuomet bandėte perkalbėti klientą būtent dėl tattoo, kuri skirta antrajai pusei?

Yra tekę rimtai „susikibti“ su jaunute mergina, norėjusia pasidaryti savo mylimojo vardą matomoje vietoje. Po ilgų diskusijų ir net išsikvietus vaikiną, galiausiai sutarėme dėl užslėptų inicialų.

Ką manote apie vestuvių žiedus, kuriuos jaunavedžiai išsitatuiruoja, ar esate turėję tokių prašymų? Ar Lietuvoje tokios vestuvių mados turi ateitį?

Esame darę ir vestuvinius žiedus. Lietuvoje tatuiruotės, nors ir sparčiai populiarėja, netaps tokia didele mada kaip tarkime JAV. Lietuviai – santūresni žmonės. Vestuvinius žiedus esame darę vienetams, ir dėl to kilo daug diskusijų – pirštai labai prasta vieta darytis tatuiruotei, piešinukas dažniausiai nusitrina ir tenka ne kartą taisyti, detaliam dizainui vietos per mažai, todėl neretai pasirenkama kita vieta. 
Galbūt galėtumėte patarti tiems, kurie svajoja įamžinti savo meilę pasidarydami tatuiruotę? Apie ką derėtų pagalvoti?
Svarbiausia apgalvoti šį žingsnį, nepasiduoti emocijai, nereikia bandyti įamžinti savo jausmų vien dėl mados ar bandyti kažkam kažką įrodyti. Kita vertus... tai tik tattoo.
Nuoširdžiai dėkojame pašnekovei už pokalbį.
Vestuvių tatuiruočių idėjų rasite mūsų Pinterest albume
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai