R. Piekautaitės naujausia kolekcija


LIETUVAIČIŲ VESTUVĖS TARSI IŠ „PINTEREST“

Fotografai Fotoidilė
Kaskart radę gražias vestuvių nuotraukas „Facebook“ skubame susipažinti su jaunavedžiais ir pakalbinti juos apie vestuvių planavimą, pačią šventę, idėjas ir jų jausmus. Šįkart kalbamės su ką tik susituokusiais Gintare ir Kęstučiu apie jų vestuves tarsi iš virtualios „Pinterest“ galerijos, kurios galėtų tapti įkvėpimu visiems. 

Jūsų vestuvių nuotraukos primena „Pinterest“ paveikslėlius. Sakykite, apie kokias vestuves svajojote kai tik pradėjote planuoti jas ir kur sėmėtės idėjų?

Vos tik pasipiršo mano būsimas vyras, mano mintyse jau dėliojosi kokios tai vestuvės turėtų būti. Žinoma, aš neįsivaizdavau savo vestuvių be žirgų ar fejerverkų. Norėjosi kuo įsimintinesnių akimirkų. Žinojau, kad mano šventėje turi dalyvauti visi man brangūs žmonės, nes tokia santuoka būna tik kartą gyvenime. Mano vyras niekada neturėjo kažkokių išskirtinių norų todėl leido pasireikšti man.
Idėjos pradžioje plūdo iš širdies, po to šiek tiek pradėjau minčių semtis iš „Pinterest“ galerijų. Gražių idėjų pasiūlė ir organizatorė.

Kaip vyko visas šventės planavimas? Papasakokite, kiek tai truko, kodėl kreipėtės į planuotoją, kaip pasiskirstėte darbus – ką darė ji, o ką jūs?

Kadangi mes gyvename ne Lietuvoje, man pačiai buvo sudėtinga derinti visus reikalus dėl vestuvių. Tuomet ir nusprendžiau kreiptis i organizatorę. Į ją kreipiausi apie praeitų metų spalio mėnesį ir nuo tos dienos po truputį pradėjom dėlioti detales. Planuotoja surado šventės vietą, fotografus, muzikantus, transportą, vedėją ir nuostabųjį mobilų barą. Ji nuostabiai papuošė šventės vietą ir suderino kitas detales. Aš pati rūpinausi tik tuo, kuo norėjau rūpintis, savo ir vyro išvaizda, padėkos dovanėlėmis.

Ar rodėte ypatingą dėmesį pamergėms ir pabroliams? Tėveliams? Liudininkams? Svečiams? Kaip tai vyko? Facebook‘e matėme dovanas pamergėms ─ medžiagą ir prašymą pasisiūti suknelę ─ čia jūsų dovanos?

Visada norėjau idealių vestuvių todėl man buvo labai svarbu, kaip atrodys mano pamergės, jaunikis taip pat ir tėveliai. Labai džiaugiausi, kad mano pamergės nebuvo įnoringos ir neprieštaravo mano norams. Kad pamergės ir liudininkė atrodytų panašiai, nustačiau pamergių suknelių ilgius ir spalvą, nupirkome medžiagėles, gražiai jas įpakavome ir padovanojome. Norėjome, kad šventės dieną pamergės pasipuoštų tokiomis suknelėmis ir papuoštų tokios pat spalvos varlytėmis pabrolius. Taip pat išrinkau mamos ir mažosios sesers suknelių medžiagėles. Su kai kuriomis pamergėmis aptarėme ir viršutinės dalies modeliukus.

Papasakokite, kaip vyko jūsų vestuvės nuo ryto iki vėlyvo vakaro?

Nuo ankstyvo ryto prasidėjo ruošimasis šventei. Pirmiausia makiažas ir šukuosena, po to ir apsirengimas, kaip ir įprasta kiekvienai jaunajai. Įprastos procedūros ir jaunikiui. Ruošiausi atskirai nuo savo būsimo vyro, nes norėjau, kad mane pasipuošusią pamatytų tik prie altoriaus. Visas apsirengimo detales visą tą laiką slėpiau. Pasiruošusi ir pasipuošusi su keliom pamergėm, savo mažąja sesute ir liudininke sulaukėme limuzino ir nuriedėjome prie bažnycios, kur laukė visi likę svečiai ir jaunikis. Visą dieną laikiausi ramiai, bet priartėjus prie bažnyčios pajutau jauduliuką. Įsikabinusi tėveliui į parankę ir jam lydint prie altoriaus vos laikiausi nepravirkusi iš džiaugsmo. Negalėjau nesižvalgyti į šonus, nekantravau pamatyti savo vyrą. Pamačiusi jo akis supratau, kad ir jis vos sulaiko ašaras. Sakant priesaiką jausmai mus užvaldė ir nesulaikėme ašarų. Pasibaigus pamaldoms ir sumainius aukso žiedelius, lauke jau laukė palyda su krentančiais žiedlapiais ir baltais oro balionais. Skambant saksofono melodijai paleidome balionus ir išgėrėme šampano, čia jau laukė keletas draugų, kurie atėjo mūsų pasveikinti su gėlėmis. Išgėrę po taurę šampano kupini gerų emocijų išvažiavome į Palangą, kur mūsų laukė karietos, pakinkytos nuostabaus grožio žirgais. Buvo šilta, tad toks pasivėžinimas visiems buvo puiki atrakcija. Po puikiai praleisto laiko prie jūros, pajodinėjus žirgais, teko skubėti į sodybą, nes vėlavome grįžti, o ten laukė likę svečiai. Jaunimėlis įsišėliojo ir viskas lingavo nuo dainų. Neapsakomas jausmas, kai visi džiaugiasi ir krykštauja. Grįžus į sodybą, artimieji jau laukė užtvėrę kelią reikalaudami išpirkos. Visa tai buvo man staigmena ir visai netikėta. Šiek tiek tolėliau tėveliai jau laukė su duona ir druska. Išklausę tėvelių priėmėme svečių dovanas ir užėmėme vietą prie stalo. Barmenai ruošė įspūdingus kokteilius ir linksmino žmones. Užvalgius prasidėjo staigmenų maratonas. Taip pat buvo sušoktas pirmasis valsas. Tėveliai įteikė šeimos židinį, mes jiems kaip padėkos dovanėles įteikėme akmeninius obuoliukus. Taip išėjo, kad mūsų santuoka įvyko vos keletu dienų ankščiau už tėvelių 30 metų vestuvių jubiliejų. Tą gražų jubiliejų paminėjome ir tėvelius pasveikinome su 30 rožių. Viskas vyko greitai, nors ir norėjosi mėgautis kiekviena akimirka. Po žaidimų, keliaraiščio ir puokštės metimo tęsėsi staigmenos. Išmušus dvylikai, visi buvo pakviesti susirinkti lauke. Ten išvydome šampano taurių bokštą, kuris atrodė įspūdingai, ir mums teko garbė supilti į jį garuojantį šampaną. O pakėlę taures vėl buvome kviečiami pasigrožėti liudininkų dovana – ugnies šou. Tai buvo įspūdinga ir nepakartojama diena mano gyvenime.

Kaip jautėtės per vestuves? Kada suvokėte, kad jau šventė praėjo? Kokie jausmai aplankė tuomet?

Vestuvių diena – tai įspūdinga diena. Kai kuriems atrodo, kad tai nieko nekeičia, bet po jos supranti, kaip išties karštai myli savo išrinktąjį. Jausmai tą diena buvo įvairūs – nuo stovinčio gerklėje gumuliuko iš jaudulio ir besikaupiančių ašarų iki begalinio džiaugsmo. Kai kurie jaunieji kalba, kad po vestuvių dalies savo šventės neatsimena. Mes galime teigti, kad atsimename kiekvieną smulkmeną, nes kiekviena smulkmena mums buvo be galo brangi ir jaudinanti, norisi tą jausmą išlaikyti dar ilgai. Šventė atrodo praėjo taip greitai, kad regis dar nespėjom pasidžiaugti šia diena. Ruošėmės taip ilgai, o ji prabėgo nepastebėtai greitai. Norisi ją kartoti kas dieną, su tais pačiais žmonėmis ir vis patirti tuos nuostabius jausmus.

Papasakokite apie svečius – kaip jie jautėsi per vestuves?

Svečiai dar ir dabar, kai jau praėjo beveik savaitė po šventės, sutikę mus vis dėkoja už puikiai praleistą laiką. Visi sužavėti ir pakylėti, jie taip pat norėtų pakartoti šitą dieną. Kadangi turėjome du svečius ir iš Norvegijos, jie buvo sužavėti besilinksminančiais svečiais.

Kokiais trim patarimais pasidalintumėte su būsimais jaunavedžiais?

  • Svarbiausias patarimas būsimiems jauniesiems – nepamirškite pakviesti į savo šventę tuos žmones, kuriuos norite matyti joje. Jokiu būdu svečių nekvieskite vien todėl, kad reikia tai daryti dėl kažkokių priežasčių.
  • Vis dėlto patartume finansinius reikalus paaukoti planuotojai ir skirti daugiau dėmesio sau. Šventės detales palikite specialistams, kad vestuvės netaptų kančia ir iš tiesų jaustumėtės kaip šventėje.
  • Šventės dieną neleiskite smulkiom nesėkmėm sugadinti sau nuotaikos.
Šias vestuves planavo Špoko šventė
Daugiau tikrų meilės istorijų skaitykite rubrikoje TIKROS VESTUVĖS
Šias vestuves organizavo Špoko šventė, daugiau jų vestuvių idėjų rasite Facebook profilyje
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai