Ką veikti svečiams kol laukia jaunųjų?


NAUJA GEIDŽIAMIAUSIA DESERTŲ STALO PUOŠMENA

Nuotr. iš asmeninio "Holy Donut" arch.
Dar pernai spalį Italijoje su vestuvių planuotojomis iš viso pasaulio diskutavome, kas naujo ir įdomaus atsiras vietoj jau visiškai nusibodusių keksiukų, visų lolly pops'ų ir šakočių bei tortų per tris aukštus. Vienareikšmiškai viršų ėmė ekologijos tema ir ką tik skintos uogos, vaisiai ir kažkoks įdomus naujas desertas. Kas jis toks? Šiemet stebėdama Vilniaus ir Kauno rinkas vienareikšmiškai sakau, kad dar šiemet tai bus SPURGOS (angl. Donuts). 

Spurgos – desertų stalo naujovė 

Jos estetiškos. Jos gražios. Jos spalvotos, todėl gali būti pritaikytos bet kokiai temai. Jos puikiai dera prie lempučių, kokakolos, viskio ir kitokių įdomių šventės puošybos sprendimų. Jas galima labai estetiškai pateikti – gražiose dėžėse, lėkštėse, samanose, bet kur... Šviežios jos skleidžia nuostabų aromatą, yra minkštos ir labai skanios. Kelias dienas stebėjau kokie žmonės renkasi Donuts kaip desertą ir negalėjau patikėti, kad net močiutėlės išeina su Donuts'ų maišiuku iš parduotuvėlės. Jas mėgsta visi: vaikai, močiutės, hipsteriai, juperiai, studentai, biuro žmonės, nuotakos, jaunikiai, vestuvių planuotojos... Net veganai ir vegetarai, nes net jiems yra sukurti Donuts'ai

Donuts tortas 

Tai visai nauja idėja ir kitoks požiūris į vestuvių tortą. Įsivaizduokite didelį stovą, a la keksiukų, ir ant jo sukrautas spurgas – įvairių spalvų, skonių, dydžių, o jau kvapas... Mmmm... Bėgame nuo keksiukų stovo tolyn ir įsivaizduojame medines mini paletes ir ant jų sudėtus Donuts'us su vėliavėlėm.... Puošybos idėjų daug – kiekvienam pagal jų vestuvių stilių. 
Kai pradėjau savo draugei vardinti įdomias tortų idėjas, iš karto pasakiau – niekur nemačiau spurgų torto. Spiegėm abi iš laimės, nes:
  1. NAUJA ĮDOMU NEMATYTA,
  2. SKANU,
  3. NEREIKĖS PJAUSTYTI,
  4. GRAŽIAI DEKORUOTA,
  5. DAUG SKIRTINGŲ SKONIŲ,
  6. TINKA VISKO NEVALGANTIEMS SVEČIAMS,
  7. PUIKIAI DERĖS SU BENDRA VESTUVIŲ TEMA. 

Kur Lietuvoje įsigyti šio gėrio KOKYBIŠKO? 

Labai geras spurgas Lietuvoje valgiau „Holy Donut“, Kaune. Pasidomėjau – jie jas gamina iš natūralių produktų, tikrų uogų ir vaisių, nenaudoja dažiklių, sako ne šaldytai tešlai, puošia ir dekoruoja spurgas pagal kiekvieno norą. Mano mėgstamiausia ten saldi rūgšti spurga su karamele ir druska. Artėja mano 30‒metis ir druskinių spurgų tortas jau užsakytas. Tikiu, net didžiausi skeptikai mano artimieji ragaus, žiūrės, vaikščios aplink, fotografuos ir dės į Facebook, o finale praėjus kiek laiko – klaus iš kur aš jas užsakiau. 
P. S. Šiam reikalui rekomenduoju netaupyti, nes jei šias spurgas pirksite iš prekybos centrų ar degalinių – jūsų svečiams reikės virškinimą skatinančių tablečių. Išragaukite visur viską ir suprasite apie ką aš. 
Beje, tai puiki idėja ir vaišėms prie bažnyčios. Tik įsivaizduokite – mini furgonėlis ir jame kiekvienam dalijamos spurgos arba dailiai dekoruota medinė dėžė ir maišeliai su spurgomis. Mmm... 
Linkiu kūrybingų idėjų ir saldžių akimirkų kuriant savo saldų stalą. O štai čia mano idėjos su DONUTS'AISPinterest. Parašiau tekstą ir po to panaršiau. Pasirodo, ne aš viena tikiu, kad Donuts dar šiais metais bus geidžiamiausias desertų stalo šedevras. Nuotraukose pamatysite idėjas – nuo hipsteriškų vestuvių iki super prabangių stalų. O gal tai ne tik saldus stalas, bet ir idėja dovanėlėms svečiams?
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-07-21 10:30
Toma
kiek spurgu skaiciuoti vienam sveciui?