2017 metų nuotakų aksesuarai


FACEBOOK SUSIŽAVĖJIMO BANGĄ SUKĖLUSIOS VESTUVĖS

Fotografė Vaida NeBlunkanti foto
Kasdien stebiu jau įvykusias vestuves, kurias visus metus merginos planavo kartu su Facebook nuotakomis. Pačioms įdomiausioms, gražiausioms ir labiausiai įkvepiančioms iškart rašau su prašymu papasakoti apie savo vestuves ir su visais pasidalinti savo šventės planavimo darbais, atradimais ir nuotraukomis. Šįkart dalinuosi dar viena Facebook istorija, kuri sužavėjo ne tik mane.

Jūsų vestuvių nuotraukos primena Pinterest paveikslėlius. Sakykite, apie kokias vestuves svajojote, kai tik pradėjote planuoti, ir kur sėmėtės idėjų? 

Visų pirma, dėkoju – malonu, kai kiti pastebi ir įvertina svarbius mums dalykus. Visuomet svajojau apie šiltas, jaukias ir romantiškas Provanso stiliaus vestuves, pripildytas emocijų, pastelinių spalvų bei gėlių. Kai pradėjome planuoti vestuves, buvome visiškai ramūs, rezervavome svarbiausius dalykus, o vėliau viskas vyko palengva. Išpildyti idėjas, kurios taip ilgai tūnojo galvoje, nebuvo lengva. Kadangi kol kas gyvename Norvegijoje, vestuves ruošėme Klaipėdoje, o dauguma gražių dalykų, kurių žūtbūt norėjosi savo vestuvėse, buvo Vilniuje. Bet viskas sutvarkoma, surandama, kai tai darai labai norėdamas ir su ugnele širdyje.

Kaip vyko visas šventė planavimas. Papasakokite kiek laiko tai užtruko? 

Planuoti vestuves pradėjome prieš metus. Pirmiausia, ieškojome vedėjo, operatoriaus, fotografo bei dvaro. Ieškoti neteko ilgai, kadangi jau žinojome, ko norime. Greičiausiai radome vedėją, nes paaiškėjus, kad mūsų vestuvių dieną jis vis dar neužimtas, iš karto pasirašėme sutartį. Toliau ėjo kiti paslaugų tiekėjai bei dvaras. Dvarą taip pat radome greitai („Brastadvaris“, Klaipėda). Tai buvo pirmoji vieta, į kurią nuvažiavome. Supratę, kad tai mūsų vieta, daugiau neieškojome, pasirašėme sutartį ir sumokėjome avansinį mokėjimą. Fotografę rasti buvo kiek sunkiau, bet po kelių dienų jau rašėmės sutartį su savo srities profesionale, meniškos sielos ir puikia fotografe Vaida („NeBlunkanti Foto“) iš Vilniaus. 
Toliau viskas ėjosi ramiu tempu: ieškojau medžiagų, nėrinių, perlų savo suknelei, piešiau modelį, palengva pradėjau siūti, tuo pačiu ieškojome gėlių salonų, palankesnių kainų bei kitų mažų, bet svarbių smulkmenėlių mūsų šventės dvasiai sukurti.

Ar rodėte ypatingą dėmesį vestuvių liudininkams, savo tėveliams, o svečiams? Kaip tai vyko? 

Ypatingą dėmesį mes rodėme visiems susirinkusiems. Šventėje dalyvavo tik patys artimiausi žmonės, todėl dėmesį paskirstyti visiems puikiai pavyko. Žinoma, neapsiėjome be padėkos žodžių liudininkams bei mamytėms. Kadangi abu su vyru turime tik Mamas, jausmingas momentas buvo ir įteikiant joms Provanso stiliaus angeliukus – papuošalų dėžutes – bei tariant joms nuoširdų Ačiū.

Jūsų šventės puošyba, dekoracijos buvo stulbinantis! Iš kur tos idėjos ir kaip jas derinote, kad viskas būtų subtilu?

Idėjos ateina savaime, jos atspindi mūsų vidų. Manau, kad tai, kas esame, būtinai sutaps su tuo, kokio stiliaus šventę rinksimės. Esame ramūs, harmoningi žmones, todėl mums buvo svarbu subtilumas, grožis, kuris žavi savo harmonija, ramybe, romantika, bet nerėkia ir nešokiruoja. Kai tikrai žinai, ko nori, nėra labai sunku viską planuoti ir rasti, o jei nerandi, tuomet pasidaryti savo rankomis.

Papasakokite, kaip vyko jūsų vestuvės - nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro.

Mūsų vestuvės nebuvo tradicinės. Nebuvo bažnytinės santuokos, nešimo per tiltą, puoštų automobilių, nebuvo pamergių ir pabrolių, todėl viskas ėjosi taip, kad svečiai ir mes nepavargtume, mėgautumėmės švente. 
Rytas prasidėjo grožio salone „Beauty Chemistry“, ten buvo atlikta šukuosena, meistrė Alina Guess atliko nepriekaištingą makiažą. Pasiruošusios su seserimi važiavome į šventės vietą, kur rengėmės ir laukėme atvažiuojančių visų svečių. Atvykus svečiams, nuostabusis vedėjas Marius koordinavo svečius, sakė, kur eiti, ką daryti ir kur laukti ateinančios nuotakos. 
Mano vyresnysis brolis vedė mane link mano vyro, laukiančio manęs prie gėlių arkos, kartu su Civilinės metrikacijos darbuotoja. Grojant smuikui, matant visus nuostabius artimųjų veidus, būsimą vyrą, kuris pamatęs mane nuotakos amplua pravirko, nejučia susigraudinau ir visa ceremonija tapo tokia, apie kokią galima tik pasvajoti. Tokių emocijų, tokio tikrumo, tiek meilės ir laimės visų akyse... Tai akimirkos, kai jauti, jog gyveni nuostabų gyvenimą. 
Po ceremonijos tęsėsi sveikinimai bei šampanas, fotosesija bei dovanų įteikimo ceremonija. Po jos sėdome prie stalų ir pradėjome šventinę šou programos dalį. 23 val. šokome Jaunųjų šokį, o 24 val. vyko gintaro dulkių laužo ceremonija bei torto pjovimas. 

Kaip jautėtės per vestuves? Kada atėjo suvokimas, kad jau šventė praėjo? Kokie jausmai vyravo tuomet?

Per vestuves jautėmės neapsakomai laimingi, šypsojomės darydami bet ką! Šokome ir šventėme kartu su visais svečiais, stengėmės pajausti kiekvieną akimirką, pajausti, jog tai mūsų diena, tokia vienintelė ir tikrai nepakartojama... 
Kad šventė jau baigėsi pajutome tik ryte. Asmeniškai aš nubudau labai rami. Ramybė buvo tai, ko taip reikėjo po pastarųjų dienų skubėjimo ir nerimo. Ir dabar, kai po vestuvių praėjo jau kiek laiko, mes vis dar ramūs. Džiaugiamės šeimos statusu, saugumo bei stabilumo jausmu, bet nejaučiame nostalgijos, kad vestuvės praėjo. Mes jaučiamės laimingi, kad jos įvyko, kad nepaisant nieko dabar mes esame kartu ir tądien tai paliudijo mums svarbiausi žmonės. 

Papasakokite apie svečius - kaip jie jautėsi jūsų šventės metu?

Svečiai buvo labai jausmingi ir tikri. Nuo pat pirmųjų šventės akimirkų jautėme jų meilę ir džiaugsmą. Tikrai, tokių žmonių, kokie yra aplink mus, reikia labai labai ilgai ieškoti. Visos šventės metu jie buvo atsipalaidavę, sveikino mus bei nuoširdžiai džiaugėsi drauge. Mes labai vertiname visus, kurie tądien susirinko pas mus. 

Kokiais trim patarimais pasidalintumėte su būsimais jaunavedžiais?

  1. Nueikite į konsultaciją su vedybų planuotoja ar pasisamdykite ją, bet būtinai išdėstykite, ko tiksliai norite. Viską užsikraudamos sau ant pečių, rizikuojate greitai pasimesti tarp visos informacijos, skirtos vestuvininkams, dažnai permokėti dėl žodelio vestuvės, pavargti ir šventė gali tapti didžiuliu stresu. Jei viską darote pati, kaip aš, paprašykite pagalbos draugių, mamos ar kitų artimųjų.
  2.  Neatitolkite nuo savęs, nesekite aklai gražių nuotraukų internete. Darykite šventę sau, darykite taip, kad tai būtų miela jūsų širdžiai ir atsiduokite tik tam jausmui. Visiems niekada neįtiksite, kažkam vis tiek bus per daug rožių vazoje ar per mažai perlų ant auksinės kėdės... 
  3. Nepasilikite smulkmenų paskutinei dienai. Dieną prieš vestuves skirkite atpalaiduojančiam masažui, voniai, ramybei ir susikaupimui. Stresas paskutinę dieną neišvengiamas, bet viską atlikę iki tol ir gerai pailsėję paskutinę dieną, jausitės kur kas žvalesni ir pasiruošę savo išsvajotai dienai. 
Naujausios meilės istorijos:
Daugiau tikrų meilės istorijų rubrikoje TIKROS VESTUVĖS
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai