J. Statkevičiaus nuostabiosios suknelės


MINI JAUNAVEDŽIŲ KOPIJA ANT VESTUVINIO TORTO!

Labai džiaugiamės, kai nuotakos sutinka pasidalinti savo patirtimis. Šį kartą Gintarė pasakoja apie savo mišku kvepiančias vestuves ir neįprastą vestuvinį tortą, kurį puošė jų pačių miniatiūra. Pašnekovė dalinasi tikrai naudinga informacija, mažais ruošimosi vargais ir patarimais. Pasisemkite įkvėpimo ir jūs!

Tai gal pradėkime nuo pirmųjų idėjų renkantis vestuvinį tortą. Kokią viziją turėjote? Apie ką svajojote?

Išsirinkome vestuvių temą – MIŠKAS – ir tuomet prasidėjo detalių planavimas. Svajojome apie kažką originalaus ir nematyto. Žinojome, kad norime pyragėlių, nes galvojome praktiškai – nereikės pjaustyti!

Ar šis originalus tortas atitinka visą šventės tematiką? Gal specialiai derinote detales?

Viską derinome prie vestuvių temos. Kvietimai, susodinimo planas, dovanėlės – viskas atitiko tai! Kadangi mes daug kur naudojome medį ir miško tematiką, aš prisižiūrėjusi įvairių pavyzdžių, žinojau, kad noriu medinio stovo. O tokį gauti – sunku! Vienoje sodo prekių parduotuvėje radau medinių ritinių, kurių tuo metu ieškojau. Kaina netenkino. Laimei, kiekvienas gaminys turėjo lipduką, ant kurio buvo kontaktai miškininko, kuris tuos medinius gaminius daro. Pasiskambinau, susitariau. Tuomet jau žinojau, kokio stovo noriu. Nusiunčiau keletą nuotraukų ir kitą dieną tas mielas žmogus man sukalė stovą (beveik veltui). Verta paminėti – jis man taip pat padarė žvakides bei vazas gėlėms. Užsisakiau iš viso 4 stovus, du trijų aukštų ir du dviejų.
Tuomet prasidėjo torto paieška. Čia naudojausi forumų ir būsimų nuotakų patarimais. Nuvykau į „Liu Patty“, tačiau jie apvalios formos keksiukų iš maskarponės sūrio negalėjo padaryti. Planas B – „Beatričės saldumynai“. Nuvykau, pakalbėjom, jie pasirodė labai malonūs žmonės ir suprato mano viziją bei pažadėjo ją išpildyti.

Kaip matome, pagrindinis torto akcentas – tai jūsų mini statulėlės. Kaip kilo ši idėja?

Mano vyras yra architektas ir jis kasdien susiduria su 3D spausdinimu. Jam ir kilo ši mintis – įamžinti mus. Iš pradžių idėja buvo tiesiog pasidaryti ir turėti tai prisiminimui, bet vėliau buvo aišku ir logiška, kad būtent ją statysime ant torto. Pati nesu nieko panašaus mačiusi ir man tai pasirodė labai originalu.

Kur šių 3D statulėlių galima įsigyti? Gal pasidalintumėte ir su kitomis nuotakomis?

Kadangi gyvename Londone, sprendimo ieškojome UK. Radome štai šį interneto puslapį, kur būtų galima įsigyti tokią statulėlę: www.asda-photo.co.uk

Beja, kiek trunka užsakymas? Ar atvaizdai padaromi iš nuotraukos?

Iš nuotraukos to nebūtų galima padaryti, nes statulėlė tiesiogine ta žodžio prasme yra mini tavęs versija. Matosi tavo žiedas, laikrodis, netgi mažytė tatuiruotė ant kojos. Taip pat tavo kūno išlinkimai bei poza. Reikia nuvykti ten, kur jas daro. Jie turi specialią patalpą, kurioje daugybė lazerių, kurie tave skenuoja. Tuo metu negalima judėti, maždaug 15 sekundžių. Aplink tave sukasi lazeris su kameromis ir nufotografuoja iš visų kampų. Taip vykdomi 3 skenavimai, per kuriuos gali keisti pozas. Vėliau kompiuteryje matai preliminarų vaizdą ir išsirenki tau labiausiai patikusį.
Laukti reikia maždaug 3 savaites, bet mūsų statulėlė buvo atsiųsta po 2 savaičių. Visa tai mums kainavo £120 arba maždaug 165 €. Kuo daugiau žmonių, tuo kaina didesnė. Galima nuskenuoti iki 4 žmonių vienai statulėlei.

Ar darėte skonių degustacijas?

Skonių degustaciją dariau pas „Liu Patty“ ir „Tie kepėjai“ (bet pastarieji man nepatiko, skoniai per sausi), dėl to norėjau viską užsisakyti pas „Liu Patty“. Čia užsisakiau viską, išskyrus tortą ir apvalius pyragaičius. Kadangi pastarųjų iš jų gauti nepavyko, mano viziją išpildė „Beatričės saldumynai“. Torto bei pyragėlių skonis buvo neapsakomi!

Na, o kokia buvo svečių reakcija, kokie atsiliepimai?

Svečiai negalėjo patikėti, kad taip įmanoma. Jie buvo sužavėti saldaus stalo, nes mes desertus derinome prie temos (buvo musmirinių pyragėlių, valgomų grybukų, braškių žolėje ir pan). Aš pati negalėjau tikėtis geresnio rezultato ir ačiū mūsų dekoratorėms už visko pateikimą. Viską pamačiau tik vestuvių dieną.

Kokias rekomendancijas pateiktumėte būsimiems jaunavedžiams renkantis tortą?

  1. Būtinai paragaukite saldumynų, kuriuos planuojate užsisakyti.
  2. Nebijokite pasitikėti buvusių nuotakų rekomendacijomis.
  3. Išnaršykite internetą ieškodami pavyzdžių, nes tuomet kepėjams lengviau įsivaizduoti, ko jūs norite. Mūsų torto viršutinę dalį puošė „šakos ir lapai“, nes aš konditeriams parodžiau keletą panašių pavyzdžių.
  4. Nebijokite kepėjų prašyti išpildyti jūsų viziją, nes jie gali daug ir dar daugiau. Norite mašinos formos torto – prašykite, norite medžio – prašykite! Šiais laikais jums iškeps bet ką.
Nuoširdžiai dėkojame pašnekovei už pokalbį. 
Daugiau informacijos apie vestuvinius tortus rasite rubrikoje VAIŠĖS
Įdomiomis idėjomis taip pat dalijasi būsimos nuotakos ApieVestuves.lt forume, užsuk!
 
O ar žinote kaip skaičiuoti saldumynus, kad jų užtektų? Su malonumu dalijamės patarimais, kuriuos rasite straipsnyje Kaip skaičiuoti saldumynus, kad jų užtektų ir idėjomis. Jas rasite ČIA.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai