Apie vaikų aksesuarus


KUR KAUNE ŠVĘSTI VESTUVES?

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Labai dažnai klausiate, kur KAUNE švęsti vestuves? Štai kelios idėjos: 

Ryšių kiemelyje“ senamiestyje 

Labai gražus kiemas ir vidinė salė. Ten reikėtų išsinuomoti gražius baldus ir dekoruoti, pasamdyti virtuvės šefą ir taip surengsite nuostabią šventę.

„Žalgirio“ arenos restoranas „1410“ 

Pati „Žalgirio“ arena nėra pilna estetikos, tačiau restoranas gan įdomus. Daug juodos spalvos ir dideli langai, tad su tinkamais puošybos elementais galima padaryti tikrai šaunias vestuves. Tinka didelėms šventėms ir mažoms, nors terasoje vėjuota, vasarą joje žmonės daugiau laiko leis nei viduje.

Portofino“ – Italija miesto pakrašty 

Įdomus, jaukus ir klasikinis restoranas su gera virtuve ir klasikiniu interjeru. Vestuvėms tai ideali vieta – viskas patikrinta ir viskas apgalvota. Jei jums tinka miesto pakraštys – valio!

Park Inn by Radisson“ Kauno centre 

Viešbučiuose vestuves paprastai švenčia užsieniečiai, bet dabar jau ir lietuvaičiai. Tiems, kurie vertina patogumą, apgyvendinimas ir restoranas – tai puiki išeitis. Dažnai viešbučiai turi ne tik restoranus, bet, pvz. „Park Inn by Radisson“, yra miesto centre, turi restoraną, lobby barą, daug įvairių salių ir jos visos skirtingos. Todėl ten galima surengti mini jaukias hipsteriškas vestuves, taip pat ir labai modernias bei prabangias. Viešbučiuose gerai tai, kad virtuvė visada gera, aptarnavimas įskaičiuotas, svečiams toli nakvoti nereikės, o jaunavedžių kambarys dar ir nemokamas.

Kitos siūlomos vietos:

Raudondvario oranžerija,
„Gralis“,
„Svarstyklės“,
„Monte Pacis“. 
Turite ką rekomenduoti ir jūs? Laukiame.
Daugiau idėjų vestuvių šventės vietai rasite rubrikoje VIETA VESTUVĖMS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai