V. Macijauskienė vestuvinę suknelę parduos aukcione


PASLAUGŲ TEIKĖJŲ DRESS CODE

Vasaros savaitgaliais matai ne tik pasipuošusius jaunuosius ir jų svečius, bet ir per jų vestuves dirbančius asmenis. Nuo ryto iki vakaro labai daug jų nematau, bet galiu papasakoti, ką gražaus pastebiu Facebook'e ir iš ko kviečiu pasimokyti, kad nebūtų taip, kad vedėjas dirba su dailiu kostiumu ir blizgančiais batais, o DJ su maikonu ir nutrintais džinsais arba vestuvių planuotoja su suknele, gražesne nei pamergių ar neduok dieve... nuotakos. 

Pavyzdiniai fotografai 

Tomas&Lukas kaip viesulas įsiveržė į Lietuvos rinką ir, kiek tenka juos matyti dirbančius, per VESTUVES jie atrodo itin dailiai. Kviečiu visus fotografus permąstyti savo garderobą. Taip taip, sunku nešti ir tampyti įrangą, taip pat ir daug vairuoti, ir dar daug visko, tačiau jei gali vieni, gali ir kiti. Atrodo gi ne jie čia svarbiausi, bet juk smagu, kai ir jie atrodo gražiai, tiesa? 
Pažvelkite:
Nuotraukos iš asmeninio fotografų arch.

Renginio vedėjo apranga labai svarbi

Idealu jei jo kostiumas ne iš CANTAS mados namų ir jis neužgožia pagrindinių šventės kaltininkų, tačiau tai, kaip šios profesijos atstovai atrodo - labai svarbu. Geras kostiumas, sniego baltumo marškiniai (jei jie balti), geri batai ir aksesuarai. Jei į vestuves belsis renginio vedėjas su džinsais (jei tai ne dress code) - vykite jį namo persirengti. Renginių vedėjas Mindaugas Krasauskas yra puikus pavyzdys, pažvelkite:
Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com

Planuotojos tarsi dvynės arba puošnios fėjos 

Facebook'as mirga planuotojų nuotraukomis, kur jos dūzgia tarsi bitės ir, rodos, kaip atrodo nesvarbu, tačiau... Labai norisi pagirti aprangos dvynes Vestuvių laikas planuotojas. Jos pasirinko atrodyti vienodai dėl paprastos priežasties – svečiams nekyla klausimas, kodėl dvi merginos vaikšto taip pat apsirengusios ir tarsi prisiderinusios prie bendro vestuvių stiliaus. Jie visi supranta, kad šios vestuvės joms darbas ir jie gali jų klausti – jos jiems padės. 
Įvertinkite:
Aprangos dvynės ir Liucina Rimgailė su kolege:
Visada dailiai per vestuves atrodo Laura Vagonė – jos suknelių kolekcija, atrodo, neišsenkanti:
Nuotrauka iš asmeninio Lauros arch.

Patarimas 

Aprangos klausimą siūlyčiau įtraukti į sutartis su paslaugų teikėjais. Ir nesvarbu, ar tai vedėjas, fotografas, DJ ar šventės planuotoja... Jie turi suvokti, kad turi atrodyti tvarkingai pagal jūsų suvokimą, nes tas tvarkingai visų suprantamas skirtingai. 
Na, o kaip rengtis ir atrodyti svečiams skaitykite ekspertės Editos straipsnyje Kaip rengtis, kai nenurodytas aprangos kodas? arba Vestuvių svečių aprangos etiketas.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-03-02 19:50
Elena
Tai sakai pareklamavai savo vyrelį ir draugelius ane? :))))