Idėja kaip pasipiršti Nr. 5. Vaikų stovykla


MERGVAKARIŲ TUŠTYBĖ: TIKRI 2015 METŲ PAVYZDŽIAI

Kasmet esame pakviečiami į kelias vestuves ir, natūralu, į kelis mergvakarius. O tam tenka ruoštis ir morališkai, ir finansiškai, skirti savo laiką ir t. t. Kuo daugiau šiemet kalbame su nuotakomis, draugėmis ir kaimynėmis, tuo geriau suprantu, kad mergvakariai tapo šimtų eurų leidimo ir pasirodymo šou. Ir labai įdomu, kad organizuodamos juos merginos taip „susipjauna“ Facebook grupėje, kad būsimiems jaunavedžiams skelbiami ultimatumai – jei ta gyvatė bus, manęs nebus. 

Kiek išleidžiama mergvakariui 

Dažniausiai mergvakariui reikia transporto arba bent jau kuro, fotografo ir maitinimo, kažkokios dovanos būsimai nuotakai ir tada jau kiek reikės kitoms programoms bei linksmybėms. Paskaičiavus susidaro nemaža suma: fotografo už 100 Eur ir su žiburiu nerasi, nebent tai bus „bet koks“, o jūsų požiūris „ai, tinka“; valgysite juk ne McDonald'e, tai dienai kiekvienai dalyvei tikrai skaičiuokite po 20 Eur, dar kuras arba transporto nuoma ir t. t. 
Kiek tenka išgirsti, šią vasarą merginos metasi mažiausiai po 70–100 Eur kiekviena ir tada jau prasideda programa – mergvakaris. Kai pagalvoji ir paskaičiuoji – tai krūva pinigų. Dažniausi šių metų scenarijai: iškylos, fotosesija, kokia nors šou programa ir vakarienė arba klubas vakare, visos dienos SPA programa visoms merginoms arba ištaigingi mergvakariai užsienyje, pvz. Graikijos salose, Maltoje, Kipre ir t. t. Nepradėkite ūžti ir šūkauti „ai kaip brangiai“ ir pan. Į mergvakarius užsienyje reikia žiūrėti kaip į mini atostogas sau. Jei tokius imi organizuoti mažiausiai prieš pusę metų – tai tikrai spėsi paprašyti atostogų darbe ir pasitaupyti, bet jei tokie mergvakariai išplaukia paskutinę minutę, tai tada jau Sorry Baby! Kiekvienam pagal kišenę ir norus. 

Įdomus požiūris ir tikri pavyzdžiai 

O dabar dalijuosi įdomiais pasakojimais apie šių metų mergvakarius:
  1. Ištekinanti seserį mergina būsimą nuotaką į festivalį nori skraidinti sraigtasparniu, o kitos dalyvės, kad ir traukiniu... Ai, nesvarbu kaip jos ten nusigaus.
  2. Planavom mergvakarį paprastą, tačiau taip išėjo, kad skrendam į užsienį, ir tos kitos, kurios nenori – pačios kaltos. Kada nusipirkom kelionę? Prieš savaitę nusprendėm, o skrendam jau kitą savaitę.
  3. Kokios jos kaimietės – nieko nežino apie normalius mergvakarius. Aš rengiu atskirą mergvakarį ir ten bus visos normalios, o kitos – tam kaimo mergvakary.
  4. Nuotaka nori mergvakario pajūry, o va, daug kas ten vykti negali. Vis tiek organizatorė vykdo maksimalų planą – ko nori nuotaka, o dalyvių beveik nėra. Žodžiu... 

Patarimai sklandžiai šventei 

Daug visko nutinka per tuos planavimus, tačiau reikia suvokti, kad tai tik viena šventė. Maži patarimai: 
  1. Nuspręsta, kad yra biudžetas ir jo laikytis. Jei kažkas per brangu – ieškoti alternatyvos. Nebūtina laikytis nuotakos noro lėkti į pajūrį, jei mergvakaryje tada negali dalyvauti 70 proc. dalyvių. Gal tada daryti mergvakarį kažkur mieste ir jūros tema? Juk mergvakario esmė –merginoms pabūti su nuotaka ir parodyti jai dėmesį drauge. 
  2. Mandagus tonas ir pagarba viena kitai net Facebook'e irgi pamiršta. Merginos nevaldo savo tono ir žodžių ir, kai skaitai susirašinėjimus, jos pasirodo visu gražumu. Tada supranti, kaip bus įdomu pasimatyti gyvai per vestuves... Kviečiu visas pasvarstyti, ką ir kaip rašote. Jei labai norisi kažką užrėkti, tai geriau pakvėpuokite arba atsigerkite vandens ir tik tada rašykite.
  3. Nekelkite ultimatumų nei kitoms merginoms, nei nuotakai. Tai jų šventė ir jų draugai – gerbkite jų pasirinkimus.
  4. Per mergvakarį nereikia būsimos nuotakos nuvežti į visas žymias vietas ir ten ją prisaikdinti, nereikia ir gašlių žaidimų vidury miesto ir dar milijono nesąmonių. Pagalvokite kaip jaustumėtės jūs jaunamartės vietoje šluodama grindinį mieste, valgydama vugarų tortą ar keksą, tarsi porno žvaigždė aprengta ir fotografuojama ir t.t.
Daugiau Simonos patarimų, idėjų ir pastebėjimų rasite JOS EKSPERTO SKILTYJE
Idėjos mergvakariams STRAIPSNIAI
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-09-08 15:33
Ka tik istekeju
Sveiki, mano mergvakaris buvo 4 draugiu kompanijoje, gamtoje, valandos fotosesija ir mergaiciu vakarelis, veliau - klubelis. Nieko ypatingo, bet butent to man ir norejosi, tai l.individualu, vienoms norisi pasirodyti, kitoms - save parodyti, tai ir organizavimo kastai skirtingi :)