Vestuvių seminarai su I. Klimiene


DIDŽIAUSIOS VESTUVIŲ PLANAVIMO KLAIDOS

Netinkamai paskirstyti prioritetai

Dauguma nesusipratimų ir problemų planuojant šventę įvyksta dėl prieštaringų lūkesčių! Prieš pradėdami planuoti vestuves būtinai pamąstykite ko norite, kaip abu įsivazduojate šventę, kas joje svarbiausia, o kam galbūt nereikėtų skirti daug dėmesio. Ieškokite kompromisų! Taip bus ne tik patiems aiškiau ir lengviau planuojant, bet ir paprasčiau bendrajant su paslaugų tiekėjais.

“Per mūsų vestuves tikrai nebus lietaus!!!”

Vienas blogiausių nusistatymų, kuris gali sugriauti visus Jūsų planus. Net „Jei lis, tai kažką sumastysime ekspromtu“ netinka. Būtinai kruopščiai suplanuokite ką veiksite, jei visus planus pakeis lietus. Numatykite uždaras ar po stogu esančias vietas fotografuotis, suplanuokite paviljoną, kuris apsaugotų Jus nuo lietaus vestuvių dieną ar įsigykite skėčių sau ir svečims... Be to, praverstų turėti krepšelį daiktų, kurie Jus išgelbės, jei vis tik sušlaptumete. Jame turėtų būti fenas, rankčluostis bei plaukų priežiūros priemonės ir kosmetika jei staiga tektų taisyti šukuoseną bei makiažą.

Paskutinė minutė

Niekada nėra per anksti planuoti vestuves! Jau prieš metus galite dairytis vietos, fotografo, operatoriaus ir kitų svarbių vestuvių komponentų. Kuo anksčiau pradėsite – tuo didesnį pasirinkimą turėsite, nereikės derintis prie laisvų datų ar gailėtis, kad mėgiamas fotografas jau užmtas.

Per didelis pasitikėjimas žmonėmis

Aklai nepasitikėkite visais „specialistais“ – pradedant vestuvių planuotojais ir baigiant floristais bei fotografais. Prašykite rekomendacijų, darbų pavyzdžių, kalbėkitės. „Fotografavau labai daug vestuvių“ dar nereiškia, kad fotografas išties profesionalus.

Atsakingi darbai, užkrauti svečiams

Tikrai nemanykite, kad Jūsų geriausias draugas labai trokšta apsiimti filmavimo darbus vestuvių dieną, nors ir dirba televizijoje, o šmaikštuoliui draugės vaikinui būtų didelė garbė tapti vestuvių pokylio vedėju! Na, gal ir garbė, bet tai sunkus darbas, todėl leiskite atsipalaiduoti ir linksmintis visiems svečiams!

Nesuplanuotas vestuvių biudžetas

Prieš pradėdami planavimo darbus būtinai susiplanuokite bent preliminariai kiek kam ruošiatės išleisti. Jei nežinote realių paslaugų kainų imkitės darbo – sužinokite bent keleto vietų ar paslaugų tiekėjų įkainius, kad galėtumėtė palyginti. Arba kreipkitės į profesionalus (Vestuvių planuotojai konsultuoja biudžeto klausimais, gali pasakyti kokios yra standartinės kainos).

Nesusikalbėjimas

Klauskite, klauskite ir dar kartą klauskite! Jei rezervavote vietą, kurios kaina pasirodė keistai mažoka, tai dar nereiškia, kad taip ir yra! Tik vestuvių dienai priartėjus galite sužinoti, kad teks atskirai mokėti už stalų, kėdžių nuomą, viršvalandžius, o po 3val. ryto Jus apskritai paprasys skirstytis, nes tokios taisyklės! Todėl pabandykite visą tai išsiaiškinti iki rezervuojant vietą, kad paskui netektų gailėtis. 
 Daugiau apie planavimą skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-08-12 20:10
as
aciu labai.
2010-05-16 22:46
Samanta Ulik
Puikus straipsnis
2010-03-19 12:09
TaPati
Trumpai ir aiskiai :)
2010-03-14 19:22
Vilte
Nuostabus patarimai:)
2010-02-15 14:32
Giedre
Is tikruju tai planavimo klaidu pasitaiko labai daznai, ypac jei svente organizuoja pays jaunieji, uzsikrauna sau darbu kruvi ant peciu. Patys per svente atsipalaiduoti negali, nes reikia dar daug ka sureguliuoti, sustiguoti, suziureti:) Kartais reguliuotoju vaidmeni staiga perima mamos,noredamos padeti, bet kaip nebutu keista, jos nepadeda o dar labaiu apsunkina situacija. Tai jau tikrai sutinku, kad reikia atsakingu darbu neuzkrati sveciams. Arba susitarti is anksto su tokiu vikruoliu, ir paprasyti, kad pagelbetu. O ne imtusi patys reguliuoti.
2010-02-14 16:49
Dovile
Aciu uz patarimus.