Palinkėjimai jaunavedžiams – kortelės su asmenukėmis


DIDŽIAUSIOS 2015 M. SEZONO VESTUVIŲ KATASTROFOS

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Facebook ir visa žiniasklaida mirga marga nuo vestuvių nuotraukų. Tikrai daugelis matote ir sekate šią informaciją, o man vis norisi dalintis gražiais atradimais. Tai ir darome, tačiau šįkart noriu papasakoti apie nesusipratimus, kuriuos matau šį vestuvių sezoną. 

Lipniąja juosta priklijuotos gėlės ant automobilių ir dideli balti bumbulai 

Kažkoks siaubas, kai lipniąja juosta įvairias gėles priklijuoja ant automobilio stiklų, kėbulo ir kur tik lieka laisvos vietos. Jei neturite biudžeto automobilio puošimui – iš viso jo nepuoškite. Alio, ar girdite? Lipnioji juosta tikrai matosi ir tai labai neskoninga, taip pat kaip ir pilnas Facebook perparduodamų baisių didelių baltų burbulų à la kaspinų. Jie seniai nemadingi ir negražūs ir automobilio tikrai nepuošia. Jei norisi puošybos, puikų pavyzdį rasite čia

Didelės popierinės vardų raidės 

Pilnos Facebook grupės nuotraukų su didelėmis gigantiškomis popierinėmis raidėmis, kurias, matyt, kabina ant restoranų, sodybų ir nežinia kokių vietų sienų. Jos atrodo, švelniai sakant, tikrai pigiai ir nepuošia nei vienos iš jų. Jei nėra biudžeto raidėms – jų nereikia ir nedarykite. Jos, kaip ir viskas vestuvėse, nėra privaloma. Jei visgi norisi raidžių, tai kodėl neišsinuomojus ar nepasigaminus tokių?  

Pilnas Facebook nuotraukų 

Jūs dar nespėjote ištarti TAIP, o Facebook jau pilna jūsų nuotraukų, sveikinimų ir t. t. Suprantama, svečiai nori pasirodyti, kokie gražūs atėjo į jūsų šventę, ir į socialinius tinklus kelia savo, jūsų atvaizdus, šventės dekoracijų elementus ir t. t. O ar jūs to prašėte? Leidote? Visus visus kviečiu kvietimuose į savo vestuves užrašyti: „Mes nepageidaujame nuotraukų iš savo vestuvių matyti Facebook“ ar kažką panašaus. 

Nekokybiškas paslaugas teikiantys arba dingstantys paslaugų teikėjai 

Facebook nuotakų patirčių šiemet prisiskaičiau visko: mirė suknelių kūrėjo ir gerai žinomo renginių vedėjo močiutė, senelis ir pusė giminės, todėl suknelės neatiduoda laiku arba nepasiuva, o vedėjas iki vestuvių dienos likus penkioms minutėms parašo žinutę, kad neatliks savo darbo. Vardinti toliau? Taures užsisakiusi mergina jų negauna ir paslaugos teikėja neatsako net į žinutes. Tęsti toliau? Netęsiu, nes tam neužteks šio puslapio. Tik pasakysiu kaip to išvengti. Senas geras straipsnis apie tai, kad reikia dėl menkiausių dalykų pasirašyti SUTARTIS, o kaip rinktis paslaugų teikėjus irgi verta išsianalizuoti. 
Pastebėjote ir jūs kažką, kas kirba visą vasarą? Prašome, pasidalinkite.
Daugiau Simonos įžvalgų bei idėjų rasite JOS EKSPERTO SKILTYJE.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2015-12-28 10:55
Di
Dar viena "katastrofa", kai svečiai neskaito kvietimo ir nežino kada išeiti iš šventės.
2015-08-20 15:27
wee
man nuvalkiota vieta uzutrakis :)
2015-08-10 23:40
Miela Indre,
Pasakykit prašau nenuvalkiotas fotosesijų vietas Vilniuje, na bent tris.
2015-08-10 19:30
Indrė
Dėl visko pritariu, tačiau straipsnyje pateikta nuotrauka sufleruoja dar vieną, mano manymu, katastrofą - visų vestuvininkų fotosesijas nuvalkiotose vietose: Užutrakis, Bernardinų sodas ir t.t.

Kyla klausimas - kam daryti kaip visi?
2015-08-10 15:32
Ine
Del dekoracijos... Sakyciau kiek zmoniu tiek nuomoniu.. Jokios katastrofos as cia nematau:) kas kaip ismano, isgali taip ir puosiasi. Galbut zmonem grazu.. Ir del Facebook.... Kas kaip ismano tas taip ir atkreipineja i save demesi, kur isviso cia katastrofos? O gal straipsni tuomet reiketu ivardinti kitaip? Sakykim patarimai del vestuviu ar pan.