Ką fotografas padaro dėl kadro (neįtikėtinos situacijos)


VESTUVIŲ PLANAVIMO PERTRAUKA

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Perskaitei pavadinimą ir galvoji, kas čia per nesąmonė? Kasdien bendrauju su nuotakomis ir vis girdžiu: kaip pavargau, kaip nusibodo, galėtų būti lengviau ir t. t. Taip galėčiau tęsti iki begalybės. Žinot, kodėl taip yra? Ogi šalia normalaus gyvenimo – darbo, būsimo vyro, sporto ir kitokio laisvalaikio – jūs dar nuolat dirbate – planuojate vestuves. Kas nori dirbti du darbus? O jei dar mokaisi? Labai sunku ir galimas persitempimas, todėl DRĄSIAI IMK PERTRAUKĄ ir vestuvių planavimas palauks. Taip taip jis malonus ir rožinis ir tau labai patinka (vis dar), bet ir tau ateis toks laikas, kai norėsis nuo jo pailsėti. 

Pertrauka – normalu 

Daug porų pradėję planuoti vestuves ima nesutarti dėl šakučių, servetėlių ir kitokių smulkmių, kurios pradeda nuodyti poros gyvenimą. Ir kam to reikia? Pasidalinkite darbus, kas už ką atsakingas, ir nesikiškite: taip vienas iš jūsų taps tikru gėrimų ekspertu, o kitas puošybos specialistu. Sutarkite, kad niekad nepriekaištausite vienas kitam jau dėl priimtų sprendimų. Pradedate nesutarti? PERTRAUKA nuo vestuvių planavimo, kurios taisyklės:
  1. Jokių pokalbių apie vestuves.
  2. Jokių temelių apie vestuves.
  3. Daug juoko ir gero laiko drauge. 
Kai jau pajausite, kad pailsėjote nuo vestuvių ir perdegęs varikliukas jau nori suktis, įkvėpkite save naujai:
  1. Susikurkite lentas Pinterest savo vestuvėms.
  2. Peržiūrėkite filmus apie vestuves.
  3. Facebook'e patyrinėkite vestuvių planuotojų puslapius.
  4. Paskaitykite Nuotakos bibliją
Jei vis dar jaučiatės pavargę nuo planavimo – susitikite su vestuvių planuotoja ar kitu specialistu, kuris jums padės pajudėti iš sąstingio. 
Sėkmės planuojant ir nepamirškit pailsėti nuo planavimo.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai