Ką graviruoti trumpai, bet labai jausmingai


GERIAUSI FILMAI PLANUOJANTIEMS VESTUVES

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Labai dažnai per seminarus sužadėtiniams pasakoju apie stresą ir ruošiu kalbas vien tik apie vestuves ir kaip iš to užburto rato išeiti. Bet kai reikia įsijausti į vestuvių temą, visad rekomenduoju pažiūrėti bent kelis filmus apie vestuves ir kartu pasijuokti iš situacijų, kai atpažįsti save sukurtame personaže ir pan. Todėl šiandien dalijuosi vertais dėmesio filmais apie vestuves, jų planavimą ir santykius. Gal ne visi jie labai linksmi, bet visi turi šarmo ir pasakoja apie porą, šeimą, gyvenimą. Taigi pasidarom arbatos, pasigarsinam ir pamiršę vestuvių planavimo darbus mėgaujamės valanda filmo. 

Nuotakos tėvas 

Atrodo, senas filmas ir turėtų būti tikra nesąmonė, tačiau... Šis filmas jau tapo klasika ir jame daug tikrų emocijų, kurias verta išgyventi kartu su personažais. 

Meilės priesaika

Kartais sklandi kasdienybė gali iškristi Tau iš rankų ir avarija apversti gyvenimą aukštyn kojom. O svarbiausias ir mylimiausias tavo gyvenimo žmogus – tavęs neprisimins. Kodėl?

Pasipiršimas

Ta meilė nenuspėjama ir juokinga ir ji gali gimti net iš sandėrio.

Life as we know it 

Kartais gyvenime šeimomis tampama iš kito galo. Kai istorija prasideda nuo to, kad esi paskiriamas būti tuo, kuo natūraliai netapai, bet... 

The big wedding

Ar pažįstamas jausmas: mano tėtis su nauja žmona ir mama atvažiuoja į vestuves? Kaip jie sutars? O apskritai, kas dėsis su mūsų svečiais? Ar čia tos vestuvės mūsų???

Nuotakų karai 

Klasika tapęs filmas. Apie nuotakas siaubūnes. O jos iš pradžių buvo geros draugės, bet po to... Linksmas filmas. 

Vestuvių planuotoja 

Sakoma, kad pažiūrėjusios šį filmą daugelis moterų permąstė savo profesijas ir užsisvajojo tapti vestuvių planuotojomis. Visoms, kurios svajoja po savo vestuvių tapti jomis, filmas:
Daugiau apie vestuvių planavimą skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai