Ingos ir Deivido romantiškos ir gėlėtos vestuvės rugsėjį


KAIP SODINTI SVEČIUS PRIE STALŲ?

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Idealaus ir vieno patarimo nėra, tačiau dalijamės idėjomis ir patikrintais patarimais: 
  • Tėvelius ir kitus brangius artimuosius, jei jie nėra tarpusavyje susipykę, sodinkite kartu prie vieno bendro stalo arčiau jaunųjų. Jiems bus gera matyti jus šalia, o ir kartu sėdėdami nesijaus vieni geriau už kitus. Jei vis dėlto prie vieno stalo sodinate ir save, ir tėvelius, tai tuomet jau tikrai abi šeimas kartu.
  •  Jei tėvai išsiskyrę ir kviečiate abu su antromis pusėmis, tai vardan šventos ramybės sodinkite visas šeimas atskirai.
  • Jei kvietėte daug bendradarbių, tuomet juos sodinkite prie vieno stalo. Jei vis dar lieka laisvos vietos, prie jų sodinkite panašius interesus turinčius asmenis, pvz.: Jūs dirbate reklamos agentūroje, o jūsų geriausia draugė žurnalistė. Valio, jiems bus įdomu kartu.
  • Kaip skirstyti kitas vietas? Labai gerai padarė mano draugai, jie sodino prie stalų panašius interesus turinčius žmones, pvz.: Neseniai susilaukę vaikų, vienišių stalas, reklamčikų stalas ir t. t. Tie bendri interesai padeda.
  • Kas sėdės prie jaunųjų stalo – čia jau jums spręsti: tėvai, pulkas, artimiausi draugai. Neišskirkite vienų tėvų ar draugės, jei turite vienodai brangių ir kitų.
  • Vaikai iki dvejų metų sėdi kartu su tėvais, vyresni vaikai iki 15-16 m. sėdi prie vaikų stalo. Nesodinkite paauglių prie vaikų, kuriems 4-10 metų.
  • Jei jūsų vestuvėse bus užsieniečių, juos patartina sodinti prie žmonių, laisvai kalbančių angliškai arba jų gimtąja kalba.
  •  Pagrindinis patarimas – jūs esate tie, kurie viską sprendžia, tad spręskite patys. 
Persodinti svečius nuo vieno prie kito stalo padės puiki mūsų ekspertės idėja: Kaip greitai ir paprastai sudėlioti svečių sėdėjimo planą
Kai jau turėsite idealų planą, atsisiųskite mūsų parengtą susodinimo planą ir ramiai visus surašykite.
Daugiau planavimo idėjų bei patarimų rasite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai