Kokią pavardę rinktis?


FB ISTORIJA: TOBULAI GRAŽIAS VESTUVES SUKŪRĖ PATYS

 
Nuotrauka iš asmeninio jaunųjų arch.
Pasiruošimo nuotraukos sukėlė Facebook susižavėjimą, o tikros vestuvės tapo gražiu pavyzdžiu kitiems. Todėl mums didelė garbė papasakoti apie Monikos ir Svajūno vestuves nuo to kaip viskas buvo planuojama iki Monikos patarimų nebijoti svajoti virš galimybių ribos ir viską įgyvendinti.

Nuo ko prasidėjo jūsų vestuvių planavimas? Kaip viskas vyko? Kas ėmėsi iniciatyvos viską pradėti? 

Vestuvių planavimas prasidėjo gana netikėtai ir neplanuotai (Nuo ko pradėti planuoti vestuves?). Kadangi mano ir dabar jau mano mylimo vyro pažintis įvyko lapkričio 6 dieną, šį šešetuką minim kiekvieną mėnesį. Po 4 metų draugystės nusprendėm, kad gražią rugpjūčio 6 dieną pažymėsim ypatingai – mūsų vestuvėm. Iškart kibom į darbus. Svarbiausia buvo išsirinkti šventės vietą. Aš esu labiau modernizmo mėgėja, o mano vyras – kaimo kultūros fanatikas, tad pasirinkom viduriuką, sodybą „Pas Šeštoką“ Molėtų raj. Nuostabus vaizdas į ežerą, medinė pokylių salė su milžiniškais langais ir mano svajonių lubom, nuostabūs šeimininkai, kurie atidavė visas jėgas, kad tik mūsų šventė būtų nuostabi. Kiekvieną planavimo žingsnį su Svajūnu žengėme drauge. 

Kur ieškojote informacijos apie vestuves / jų planavimą? 

Tokios kaip vestuvių planavimo paieškos kaip ir nevykdėme. Nuo mažens pasižymėjau aktyvia veikla, organizuotumu, tad ir ties vestuvių planavimo klausimais ilgai apsistoti neteko. Visą laiką mintyse įsivaizdavau mūsų vestuves, tad beliko tik tą vaizdą paversti tikrove. Jei pritrūkdavo kažkokių idėjų, iškart čiupdavau telefoną ir programėlę Pinterest, kuri ir buvo didžiausias variklis siekti, kad ta diena būtų nepakartojama. 

Kur ir kaip ieškojote paslaugų tiekėjų? Ką buvo sunkiausia rasti / išsirinkti? 

Vestuvinių paslaugų tiekėjų šiuo metu Lietuvoje tikriausiai daugiau nei kirpėjų. Tačiau tai nereiškia, kad jie darbą atliks 100 proc. Pastebėjau, labai daug merginų tampa dekoratorėm, organizatorėm po savo šventės. Man svarbiausia buvo paslaugų kokybė, tad nusprendėm tam tikrais atvejais netaupyti (Patarimai, kaip rinktis paslaugų tiekėjus?).
Pasirinkom nuostabius savo srities profesionalus vaizdo operatorius Simoną ir Dominyką iš „Legal Guns“, kurie paliko įspūdį ne tik mums, bet ir šventės svečiams. Jų apsupty jautėmės nerealiai. Fotografus pasirinkom net iš Klaipėdos ir mes jiem lenkiam galvas iki žemės. „Kemel photography“ ir Kęstutis Meliauskas – vargu ar kažką pažįstu, kas labiau mylėtų savo darbą. Net mano vyras, kuris nėra didelis objektyvo draugas, buvo sužavėtas jų darbu ir visą save patikėjo į jų rankas. Taip pat norėjom padovanoti originalią dovaną svečiams ir pakeisti tuos pabodusius medaus stiklainiukus, muiliukus ir pan. Sugalvojom, kad geriausia dovana bus vakaro programoje pasirodantis iliuzionistas Antonas! Neprašovėm ir čia. Svečiai plojo atsistoję, liko sužavėti mago šou ir nelabai norėjo jo paleisti namo. Mes taip pat. Būtent Jis sukūrė magišką vakaro atmosferą, kuri dar labiau vertė jaustis lyg esant pasakoj. Muzikantus rinkomės tradicinius, kadangi tiek man, tiek mano vyrui jie arčiausiai širdies. O ir prie šventės temos bei aplinkos jie derėjo puikiai. Svarbiausia, svečiai buvo laimingi. Saldų stalą po saldžios degustacijos patikėjau „Sesių Skanėstai“ komandai. Buvo be galo skanu, paprasta, bet ne prasta. 
Manau, mums ir visiem jaunavedžiams sunkiausia yra išsirinkti fotografus. Fotografijos lieka visam gyvenimui, tad norisi, kad jos būtų profesionalios, kad po 50 metų į jas žiūrėdamas galėtum dar kartą sudalyvauti toje nuostabioje šventėje ir išgyventi tas nuostabias emocijas. 

Apie kokias vestuves svajojote? 

Visą laiką svajojau apie kuklias, netradicines, rustic stiliumi dvelkiančias vestuves, kuriose mus sups artimiausių draugų bei šeimos narių būrys (Kaimo stiliaus vestuvių idėjos). Iš tiesų viskas taip ir buvo. Nesigailėjom dėl nieko. Viskas buvo lyg tobula, nerimo ir meilės pilna pasaka. Su vyru kasdien išgyvenam tas akimirkas ir vienbalsiai nutarėm, kad, net ir atsiradus galimybei viską pakartoti, nekeistumėm nieko! 

Jūsų abiejų stilius pavyzdinis. Kas rūpinosi aprangos detalėmis ir visu stiliumi? 

Iš pradžių sulaukiau nemažai kritikos iš aplinkinių, kad dėvėsiu ne baltą suknelę. Tačiau tai buvo mano svajonių suknelė ir mano viziją išpildė nuostabi mano siuvėja. Užteko papaišyti, ko norėčiau, ji iškart mane suprato. Gavau sunkoką užduotį nusipirkti medžiagas. Rinkausi natūralius 100 proc. itališkus audinius. Na, o galutinį vaizdą matėte nuotraukose. Jaučiausi tarsi princesė! Tad, merginos, jei turite viziją, neklausykit kas ką jums sako. Tai jūsų šventė ir tik jūs turite teisę spręsti, kaip turite atrodyti tą ypatingą dieną. Vyro kostiumą pirkome ZARA parduotuvėje. Aksesuarų (lankelio ir varlytės) gamybą patikėjau nuostabiai rankdarbių meistrei Tomai iš „Toma accessories“ (Tomos interviu apie vestuvių aksesuarus). Jautėmės nuostabiai! 

Papasakokite, kaip atrodė jūsų pasiruošimas iki ceremonijos? 

Pasiruošimui pasibaigus, paskutinę naktį praleidome atskirai, savo gimtuosiuose namuose. Rytas buvo beprotiškas. Nors keista, miegojau labai gerai, ryte nuo pat pirmos atsikėlimo minutės užplūdo maloni nerimo banga. Grožio salono „Bliss Beauty“ (Utenoje) komanda puikiai pasirūpino tiek mano, tiek sesės (kuri buvo mūsų santuokos liudininke), geriausios draugės išvaizda. Pagrindinis mano pasiruošimas vyko pas krikšto tėvelius, su mano tėveliais, sese bei geriausia drauge. Ten jau manęs laukė vaizdo operatorių, fotografų komanda. Jie superiniai! Neleido jauduliui manęs užvaldyti nei minutei. Tuomet atvyko mūsų vestuvinė mašina su vairuotoju ir tėveliu, ir aš su sese vykau į bažnyčią, kur prie altoriaus manęs jau laukė mano mylimasis ir visi svečiai. Ceremonija buvo nuostabi. Tvyrojo puikios emocijos. O po ištarto „Taip“ pakilau iki pat debesų! 

Papasakokite, ką veikėte po ceremonijos? Koks buvo šventinis vakaras? 

Po ceremonijos vaišinomės šampanu ir skanėstais, bet ilgai netrukus sėdome į mūsų mašiną ir fotografų bei vaizdo operatorių komandos lydimi pasukome link Burbiškio dvaro (Anykščiu raj.), kuriame turėjome nuostabią fotosesiją. Nuo kukurūzų laukų iki užburiančio dvaro interjero. Tos kelios valandos buvo nepakartojamos. Mūsų pasirinkta komanda – tikri profesionalai, šalia kurių jautėmės labai laisvai. Po fotosesijos grįžome į sodybą, kurioje jau laukė susirinkę svečiai, muzikantai bei magas Antonas (jis 21 val. surinko visus svečius į pagrindinį vakaro šou, o svečių aikčiojimas ir aplodismentai tik patikino, kad pakviesdami JĮ neapsirikom). Vakarinė dalis vyko sklandžiai, kaip ir buvo planuota, nekilo jokių nesklandumų. Vidurnaktį šventės kulminacija buvo mūsų meilės šokis ir balionai, kurie lyg maži, šviečiantys svečių linkėjimai kilo į dangų. Buvo nuostabu! 

Kokių įdomių idėjų įgyvendinote savo vestuvėse? Kur jų ieškojote? Kas viską darė? 

Tikriausiai kiekviena būsima nuotaka patvirtins, kad norisi, jog svečiai aikčiotų jų šventės metu. Idėjų interneto platybėse pilna, tačiau nesinori persistengti. Savo šventėje skyriau dėmesį dailiosios lyties atstovėms ir joms paruošiau šokių batelių (flip flops'ų) krepšelius. Ši idėja pasiteisino dar šventei neįpusėjus. Merginos skubiai keitė aukštakulnius į tapkutes, o jos, beje, atspindėjo mūsų šventės spalvas. Taip pat visi noriai darėsi momentines asmenukes su įvairiais aksesuarais, dėjo jas į palinkėjimų knygą ir rašė mums skirtus gražius žodžius. Tai, manome, vienas svarbesnių vakaro ritualų, kuris turi išliekamąją vertę. 

Kokie būtų pagrindiniai jūsų patarimai būsimiems jaunavedžiams? 

Didžiausias patarimas visom būsimom nuotakom: 
Mielosios! Mėgaukitės kiekviena šventės planavimo akimirka, ne tik šventės diena. Neskubėkit, ieškokit, bendraukit, rinkitės iš kelių variantų! Negailėkit nei laiko, nei finansų savo šventės vietai, paslaugų teikėjam ir savo išvaizdai. Kokią tą dieną sukursit, tokia išliks jūsų atminty visą gyvenimą. Nesakykit, kad planuoti pačiai yra neįmanoma. Mes – pavyzdys to, kad viskas įmanoma, jei tik yra didelis noras! O vestuvių dieną mėgaukitės vienas kitu, nepanikuokit, jei kažkas vyksta ne taip, kaip buvo planuota. Tuo metu tai tėra tik smulkmenos. Didžioji diena bėga nepastebimai greitai, tad svarbu išgyventi kiekvieną šventės akimirką! Meilė – tai ne kaspinas, kuris pakabintas ne taip, kaip prašėte, tai ne sudainuota daina, kurios nenorėjote šventės metu. Meilė – tai jūs ir jūsų mylimasis tą dieną ir visą gyvenimą! 
ApieVestuves.lt rekordus sumušusi tikrų vestuvių istorija, kurią per parą perskaitė virš 12 000 skaitytojų. ISTORIJA ir daugiau tikrų istorijų rubrikoje TIKROS VESTUVĖS.
Ieškote idėjų, kaip dekoruoti vestuves? Lapės vestuvės, Dega rūtos ir Špoko šventė dalijasi jomis.
Norite papasakoti apie savo vestuves? Rašykite redakcija@apievestuves.lt
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-08-22 11:17
Monika
Sveika Ieva,

kopeteles pirkau iš mergaites, kuri jau atšoko savo vestuves. Jos nesilanksto. Siaip pasidaryti labai paprasta, tik dėl
laiko stokos teko pirkti:)
2015-08-18 09:10
Ieva
Super! Gal galite pasakyti iš kur gavote tas medines kopetėles?