RUDENS SKAITINIAI SUŽADĖTINIAMS

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Artėja ruduo, su juo vienas vestuvių sezonas ateis į pabaigą, o kito planavimas jau netrukus pasieks įkarštį. Visiems planuojantiems vestuves vis pasakojame, kad planavimas irgi turi būti malonus, todėl tais malonumais šįkart norime pasidalinti. 

Naudingi dalykai planavimui 

Jei norite, kad planavimas būtų malonus, tikrai pats metas tą malonumą susikurti patiems. Atsisiųskite viską, kas sukurta palengvinti vestuvių planavimą (tai galite padaryti NEMOKAMAI ČIA), ir pasidarę kavos ar arbatos susirangykite mieliausiame namų kampelyje bei pasinerkite į šią temą:
  • Pažiūrėkite filmus apie vestuves.
  • Peržiūrėkite šimtus tūkstančių lankytojų sulaukusių istorijų fotogalerijas ir perskaitykite tikrų jaunavedžių pasakojimus, kaip jie planavo vestuves ir kokios jos buvo.
  • Sakoma, kad geriausia mokytis iš svetimų klaidų, tad pasimokykime iš šio sezono patirčių.
  • Maloniai praleiskite laiką skaitydami „Nuotakos bibliją“. Perversti kelis knygos lapus galite „Pegaso“ svetainėje.
  • „Vestuvių planuoklis“ tarsi kiekvienos nuotakos dienoraštis. Jame rasite viską – nuo darbų sąrašo iki svečių susodinimo plano ir dar šimto gerų idėjų, sukurtų palengvinti jums šventės planavimą. O geriausia tai, kad šis dienoraštis ne tik bus puikus pagalbininkas, bet ir nuostabi šeimos relikvija. Perversti kelis lapus taip pat galite „Pegaso“ puslapyje

Įdomūs renginiai sužadėtiniams 

Rugsėjo mėnesį būsimus jaunavedžius „Margis“ kviečia į naudingą renginį, kurio metu ne tik susipažinsite su „Margio“ galimybėmis, bet ir turėsite puikią paskaitą apie vestuvių dienos plano sudarymą. Nepamirškit užrašų. Taip pat susipažinsite su dekoro naujienomis bei maloniai praleisite vakarą tarp kitų vestuves planuojančių asmenų. Man čia panašu į ką tik susilaukusių vaikų tėvų sambūrį, kur visus vienija tos pačios temos ir visiems būna labai smagu, nes niekas į tave nežiūri kreivai, kai per daug ir per garsiai kalbi sau opia tema. 
Taigi turim žinią ypatingą: rugsėjo 20 d. pirmąkart organizuojamas renginys jaunavedžiams labai mėgstamame viešbutyje MARGIS (Trakų r.). Maloniai jus kviečiame į pažintinę popietę planuojantiems vestuves. Vietų skaičius ribotas, o registracija vyksta el. p. vadyba@margis.lt iki rugsėjo 15 d. Daugiau apie renginį: YPATINGAS KVIETIMAS JAUNAVEDŽIAMS
Ruduo bus tikrai gausus gerų filmų apie vestuves, taip pat jau žinome apie labai gražius renginius būsimiems jaunavedžiams, kasdien kalbamės su Jumis, o svarbiausia – sekite naujienas www.apievestuves.lt ir viską sužinosite pirmieji.
Iki greito ir šilto jums rudens.
Simona. 
Na, o patarimus nuo ko pradėti planuoti vestuves rasite ČIA ir nepamirškite, kad pirmieji vestuvių planavimo darbai yra labai svarbūs. Taip pat nepamirškite vadovautis LAIMINGOS SANTUOKOS TAISYKLĖMIS!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai