5 RentBoutique.com deriniai ištikimiausioms nuotakos draugėms


KOKIUS TORTUS RENKASI 2015 M. SEZONO NUOTAKOS?

Vestuviniam tortui nuo senovės skiriamas didelis dėmesys šventėje – jo pjaustymas simbolizuoja vienybę ir bendrą ateitį. Kaip ir visa kita, bėgant metams vestuvės tampa vis originalesnės, jaunieji ieško vis įdomesnių sprendimų. Todėl įdomu pasižvalgyti, kokius vestuvinius tortus renkasi 2015 m. jaunieji ir į ką kreipiamas dėmesys jų šventėse, kaip vestuvių aura perteikiama torto puošyboje ir kuo keičiami tradiciniai tortai.
Mėlyna mėlyna... Puikus sprendimas jaunavedžiams, kurių šventėje dominuoja mėlyna spalva. Gražu, ryšku ir tikrai traukia akį.
Nuotakos Daivos arch. nuotrauka
Puošyba gėlėmis visuomet pasiteisina. Subtili ir puiki detalė, kai saldus stalas yra spalvingas.
Nuotakos Dianos arch. nuotrauka
Mmm... Naked tortai. Jiems tikrai sunku atsispirti. Natūralumo dvelksmas. Rodos, reikia tiek nedaug, kad viskas atrodytų tobulai.
Nuotakos Donatos arch. nuotrauka
Štai čia pavyzdys, kaip baltas vestuvinis tortas, nors ir paprastas, gali atrodyti neįtikėtinai originaliai. Fantazijai nėra ribų, leiskite jai lietis per kraštus, kaip padarė šie jaunavedžiai.
Nuotakos Gretos arch. nuotrauka
Dar vienas puikus sprendimas šventei, kurioje dominuoja mėlyna spalva. Juk ją derinti galima ir su kitomis spalvomis, pavyzdžiui, geltona, kaip padarė šie jaunieji:
Nuotakos Ramintos arch. nuotrauka
Kaip jau minėjau, gėlės – puikus sprendimas torto puošybai. Štai čia labai gražus puošybos variantas, neperkrauta, visko tiek, kiek ir turi būti. Su šiuo tortu galima įtikti net ir išrankiausiems jaunavedžiams.
Nuotakos Rasos arch. nuotrauka
O kas sakė, kad torto viršuje turi būti jaunikis ir jaunoji? Dar kartą stebiuosi jaunųjų išradingumu, puikus šventės aplinkos išbaigimo akcentas.
Nuotakos Rūtos arch. nuotrauka
Tortas ir mini torčiukai. Tiek daug gyvybės ir spalvų vienoje vietoje.
Nuotakos Silvijos arch. nuotrauka
Meilės paukšteliai – įdomus ir originalus sprendimas torto puošybai. Puikus įrodymas, kad grožis ir tobulumas slypi paprastume.
Nuotakos Simonos arch. nuotrauka
Vestuvinių tortų pasirinkimai tikrai džiugina akį, dar keletas 2015 m. sezono įspūdingiausių tortų. O štai kokį vestuvių dekorą 2015 m. sezoną demonstruoja planuotojų komandos: Lapės vestuvės, Dega rūtos ir Špoko šventė.
Taip pat dalijamės ekspertės Ingos patarimais, kaip sukurti desertų stalą.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai