Ar sakyti ko norime dovanų?


SVEČIŲ MAITINIMAS – SVARBI UŽDUOTIS JAUNAVEDŽIAMS

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Sakoma, kad drabužiai, žiedai ir fotografo darbas – jaunavedžiams, o geras renginio vedėjas su DJ, puikus ir kokybiškas maistas bei patogi vieta – svečiams. Dažnai jaunavedžiai ilgai ir nuobodžiai ieško gero maisto tiekėjo jei jų vestuvės sodyboje ar pievoje, ant dangoraižio stogo ar tiesiog jų namų kieme, terasoje ar tėvų sodyboje. 
Paklausinėjus kur ieško maisto tiekėjų šių ir ateinančių metų jaunavedžių atsakymai kartojasi:
  • ieškome šeimininkės, kuri viską pagamintų,
  • teiraujamės gero restorano maisto,
  • googliname išvažiuojamųjų banketų tiekėjų. 
Kuris variantas jums patogiausias ir priimtiniausias sprendžiate kiekvienas pagal poreikius ir numatomą biudžetą. Tačiau nepamirškite, kad:
  • Sunkumai įveikiami. Jaunavedžiai bėga nuo tradicinių vestuvių formų ir ieško kažko naujo. Dažniausiai pradeda nuo įdomios vietos vestuvėms paieškos, o ją radę išsigąsta galimų sunkumų: kas tieks maistą, kiek kainuos baldų nuoma ir t. t., pasirenka tradicinius variantus. Tačiau svajones reikia įgyvendinti, o su sunkumais labai lengva susidoroti kai dirbi su stipria ir patyrusia komanda, kuri žino kaip viską padaryti.
  • Idealu samdyti viską iš vienų rankų: maistas, padavėjai, baldų ir indų bei staltiesių nuoma, saldus stalas ir jo dekoras. Samdant viską iš vienos įmonės jūs sutaupysite laiko bendraujant su paslaugų teikėjais, būsite tikri, kad viską išgirdo ir komanda susidirbusi tarpusavyje nedirbs skirtingomis kryptimis ir sutaupysite pinigų ne tik už visų nuomotų daiktų kurą. Paketas visad kainuoja mažiau.
  • Ieškodami maisto tiekėjų rinkitės atsakingai. Būtinai prašykite rekomendacijoms kontaktų ir jiems skambinkite ir klauskite apie maistą, aptarnavimo kokybę, ar susitvarkė po renginio ir pan. Save gerbianti įmonė tikrai turės kontaktus laimingų jaunavedžių, kurie nuoširdžiai jums papasakos kas buvo gerai, o ką jie rekomenduotų padaryti kitaip.
  • Eikite į netradicinius pasimatymus - degustacinės vakarienės labai gerai, nes tuomet sužinote galimus meniu vestuvėms. Tik viską išragavę rinkitės kuo vaišinsite svečius.
  • Nuspręskite koks bus jūsų desertų stalas. Eidami į vestuves žmonės tikisi keksiukų ir torto, tad pats laikas nustebinti savo svečius ir patiekti jiems saldų stalą kitaip, vaisiai, uogos, šokoladas, spurgos, sūrio tortas ir t.t. 
Pabaigai pats geriausias patarimas: nesekite madomis, o jas kurkite patys. Pinterest pilnas idėjų – surinkite jas ir perfiltruokite per savo norus ir įgyvendinkite naują įdėją, kuri kitąmet taps pinterest idėja numeris vienas.
Nuostabiausia ir geidžiamausia šio sezono saldaus talo puošmena - kokia ji, skaitykite STRAIPSNYJE. O kad saldumynų užtektų, dalijamės informacija kaip juos skaičiuoti. Taip pat dalijamės nuostabiausiais 2015 m. sezono vestuvių tortais ir tortais, kuriais pasidalijo su mumis pačios nuotakos. Ir taip pat dalijamės ekspertės Ingos patarimais, kaip sukurti desertų stalą. Apie vaišes visą reikalingiausią informaciją rasite rubrikoje VAIŠĖS.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai