Nuotakų turgelis įvyks sausio mėn.


KAIP „VYŠNIOS“ PRALEIDO 2015 M. VASARĄ

Šį sezoną tikrai stebina vestuvių planuotojų komandos savo originaliais sprendimais, profesionaliu ir kruopščiu darbu ir, žinoma, eksperimentuoti nebijantys jaunavedžiai. Šį kartą apžvelgsime „Vyšnios“ planuotojų komandos nuostabius šventės elementus. 
Natūralumas ir gamtos akcentai vestuvėse visuomet žavi! Nuostabi alternatyva balionams, tiulio kaspinams ir kitiems nenatūraliems puošybos elementams – gyvos gėlės, pasitinkančios jaunuosius!
Nuotrauka iš „Vyšnios“ arch.
GELTONA! Nuostabi spalva, kuri traukia akį ir džiugina savo sodrumu. Mmm... O jei dar kartu su obuoliukais – tikrai netikėtas derinys norintiems originalios šventės.
Nuotraukos iš „Vyšnios“ arch.
„Vyšnios“ kartu su DEKŪ popierinėmis gėlėmis rado sprendimą, kaip prišaukti gaivą esant 35 laipsnių karščiui. Tiesiog spinduliuoja jaukumu, romantika ir laime.
Nuotrauka iš „Vyšnios“ arch.
Daugumos jaunųjų mėgstama spalva – mėlyna. Subtiliai suderinta nuotakos puokštė su mėlynais akcentais. Mes norim dar mėlynos!
Nuotrauka iš „Vyšnios“ arch.
Natūralumas ir paprastumas visuomet žavi. Tobulas puošybos sprendimas, įkvėptas gamtos ir gubojos harmonijos!
Nuotrauka iš „Vyšnios“ arch.
Gamta, žvakės, gėlės... – ko gero, negali būti nuostabesnės vietos ištarti TAIP. Viskas puikiai ir subtiliai suderinta, tiesa?
Nuotrauka iš „Vyšnios“ arch.
Vestuvių planuotojų komandos yra tikras išsigelbėjimas jauniesiems. Apie nerealius darbus daugiau skaitykite: „Dega rūtos“, „Lapės vestuvės“, „Špoko šventė“ tekstuose. Na, o neseniai iškeptiems sužadėtiniams siūlome pasisemti reikalingos informacijos RUDENS SKAITINIUOSE.
Taip pat pasisemkite idėjų skaitydami visus rekordus sumušusią meilės istoriją. Ją rasite ČIA.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai