Neįprastos Dovilės ir Gyčio vestuvės: vietoj vakarinės dalies – iškyla


JAUKAUS MERGVAKARIO IDĖJA

Nuotrauka iš Points Of You arch.
Neseniai dalijomės tekstu, kaip merginos švenčia mergvakarius. Deja, bet dažnai šios šventės tampa tuščiu pasirodymu mieste ir pasilinksminimu naktiniame klube. Bet ar tai yra tokia šventė, kokios nori būsimos nuotakos, juk yra daugybė idėjų, kaip praleisti tą nuostabią dieną. Apie įdomią idėją mergvakariui kalbamės su atradimų trenere Raminta Girdvaine.

Labai labai daug merginų ieško įdomaus mergvakario scenarijaus. Intelektualumas ir įdomi bei prasminga veikla tapo „Google“ dažniausiai įvedamu žodžių rinkiniu. Žinau, kad vienos merginos su tavimi kartu tokį mergvakarį turėjo. Papasakok plačiau, kas čia per programa?

Labai džiugu, kad mūsų visuomenė darosi sąmoningesnė, tad ir švęsti, ir apskritai leisti laiką nori prasmingiau. Daugumai nusibodo „amerikietiški“ mergvakariai su vulgariais elementais. Kas yra tikras, geras mergvakaris mano manymu? Tai puiki proga merginoms ne tik kartu pabūti ir pasilinksminti, tačiau ir mergaitiškai pasiplepėti, pasidalinti paslaptimis, patarimais, mintimis, pažadais ir geriau vienai kitą pažinti.
Netradicinis formatas šiems tikslams – šventinis užsiėmimas su sąmoningumo žaidimu iš POINTS OF YOU kompanijos. Žaidimą sudaro kortelės su nuotraukomis ir žodžiais, atspindinčiais situacijas iš mūsų gyvenimo, taip pat įkvepiančios istorijos ir citatos. Užsiėmimo metu merginos traukia korteles, dalijasi kilusiomis mintimis, klausia ir atsako, bendrauja tarpusavyje. Šio žaidimo tikslas – pažiūrėti į save ir aplinkinius iš kitos perspektyvos, įjungti fantaziją, įdarbinti abu smegenų pusrutulius (kurių vienas atsakingas už logiką, kitas – vaizduotę). 
Žaidimas gimė 2006 m. Izraelyje, dabar jis jau „gyvena“ 147 šalyse, išleistas 16 kalbų ir įkvėpė daugiau nei milijoną žmonių visame pasaulyje.

Kiek reikėtų laiko planuoti tokią programą ir koks jos rezultatas?

Programa paruošiama individualiai, laikas ir turinys labai priklauso nuo merginų pageidavimo ir kitų veiklų. Optimalu žaidimui skirti valandą–dvi. Rezultatas taip pat priklauso nuo merginų poreikių ir įsitraukimo. Žaidimo tikslas gali būti geriau / artimiau susipažinti (ypač jei ne visos dalyvės pažįstamos tarpusavyje), pasidalinti mintimis apie santykius ir santuoką arba visą dėmesį skirti būsimai nuotakai – pasidalinti linkėjimais ir pažadais, išsiklausinėti apie tai, kaip ji įsivaizduoja būsimą šeimą, už ką vertina drauges ir pan. Bet kokiu atveju žaidimas sukuria jaukią atmosferą ir išprovokuoja nuoširdžius pokalbius.

Papasakok, kokiais jausmais dalijosi merginos po šios programos?

Džiaugsmas, nuostaba, dėkingumas. Merginos labai džiaugiasi galėdamos išsikalbėti, pasidalinti savo pastebėjimais ir mintimis, pažinti vienai kitą truputį kitu kampu. Šventės dalyvės pamato būsimą nuotaką kiek kitoje šviesoje, o ši turi progą atvirai pasiplepėti su draugėmis. Tokie pokalbiai įkvepia, sušildo ir suartina. Žaidimas dažnai sukelia nustebimą: kaip paprastos kortelės gali prikviesti tiek asociacijų, priversti dirbti smegenis, išmąstyti visai netikėtų dalykų bei paskatinti papasakoti tai, ko galbūt kitomis aplinkybėmis tikrai nesakytum? Visa tai jau yra mūsų viduje – žaidimas tiesiog padeda tai atskleisti ir įvardinti garsiai.

Kokioms merginoms rekomenduotumei šią programą?

Viskas priklauso nuo merginų nusiteikimo ir mergvakario programos turinio, intensyvumo. Žaidimas reikalauja stabtelėti, sulėtinti tempą, atsipalaiduoti, pamąstyti, skirti visą laiką ir dėmesį viena kitai. Jei viso mergvakario programa labai intensyvi ir viena pramoga keičia kitą, integruoti užsiėmimą bus sunkiau, nes merginos paprasčiausiai negalės susikaupti. Taip pat žaidimas tikriausiai netiks toms, kurios nori daug veiksmo ir tempo, arba tikisi labai „lengvo“ turinio. Tai tikrai linksma ir intelektuali treniruotė raumenims – tik smegenų, o ne kojų.
Šis užsiėmimas – labai jauki pauzė, proga sustoti ir pasimėgauti akimirka. Užsiėmimas puikiai tinka ramiam pusdieniui gamtoje ant žolytės ar vakarojant ir šnekučiuojantis namuose. Tai labai mergaitiška, nuoširdu ir jokio vulgarumo! 
Žaidimas tinkamas įvairaus amžiaus ir profesijų dalyvėms – juk tą patį sąmoningumo žaidimą žaidžia tėvai ir vaikai, poros, draugai, jį pasitelkia ir psichologai, personalo specialistai, lektoriai bei įmonių vadovai.

Ir, žinoma, labai svarbus klausimas – kiek tai kainuoja?

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir numatytos žaidimo trukmės, sutarto programos turinio ir veiksmo vietos. Individualiai susidėliojame visus šiuos niuansus ir žaidžiame.
Fotografė Jurgita Kunigiškytė

Gal gali pokalbio pabaigoje išsamiau prisistatyti? Papasakok apie savo darbą ir su kokiais žmonėmis tenka dirbti?

Esu atradimų trenerė. Baigiau ICF (Tarptautinės koučingo federacijos) akredituotą koučingo mokyklą bei POINTS OF YOU trenerio kursą. Padedu žmonėms pažinti ir realizuoti save, atrasti savo talentus ir norus bei jų siekti. Vedu asmenines koučingo sesijas bei mokymus įmonėms, taip pat esu komunikacijos konsultantė. Mano klientai – nuoširdūs ir šilti žmonės, mėgstantys svajoti ir labai norintys augti. Esu labai laiminga, galėdama prie to prisidėti. 
Daugiau nebanalių žaidimų mergvakariams ČIA. Apie mergvakarius skaitykite rubrikoje PAMERGĖMS IR PABROLIAMS. Dar viena Originali mergvakario idėja ČIA.
Na, o naujai iškeptiems sužadėtiniams siūlome RUDENS SKAITINIUS.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai