„Špoko šventė“ apie vestuvių planavimą


„VESTUVIŲ ŠVENTĖS“ DESERTŲ STALAI VERTI SALDŽIOS NUODĖMĖS

Desertų stalas jau tapo vakaro kulminacija – aplink jį sukasi ne tik fotografas, bet ir estetikos sužavėti bei pasigėrėjimo pilni jūsų svečiai. Atsibodo keksiukai ir lolly pops'ai, rustic stilius ir Maxima desertų vitrinas primenantys desertų stalai? Šis tekstas kaip tik Jums. Atsargiai, jį perskaitęs ir peržiūrėjęs galeriją, užsimanai į artimiausią saldumynų butiką. 
Jei jūsų vestuvės bus itin elegantiškos ir stilingos, balta spalva bus dominantė, ir jūs esate tie, kurie savo svečius nori nustebinti tiesiog nerealiu saldžiu stalu, šis ypač gražus, nuostabus desertų stalas, nuo kurio neįmanoma atplėšti akių, tik jums. Štai jis, gražuolis. Elegancija. Stilius. Jis tikrai vertas VOGUE viršelio.
M. Kavaliausko nuotrauka www.kawaleda.com
Desertų stalas KARALIUS vertas karalienės. Atrodo tarsi nužengęs iš dangaus, iš pūkuotų debesų. Veidrodžiai. Balti kardeliai. Viskas taip trapu, grakštu, kad, atrodo, nuo spengiančios tylos viskas ims ir pažirs žibančiomis dulkėmis. Tobulai lengvas, gražus, itin stilingas desertų veidrodinis stalas. Atrodo tobulai.
M. Kavaliausko nuotrauka www.kawaleda.com
Kartais atvykus apžiūrėti reginio vietos už akių kliūva kažkoks baldas ar kampas, kurį norisi paslėpti, jis tarsi netinka prie kuriamos visumos, bet... Visad egzistuoja BET ir tas nereikalingas daiktas gali tapti pačia nuostabiausia vieta desertų stalui. Kai pamačiau šią nuotrauką, iškart pagalvojau, kad „negali būti, čia tai bent desertų stalas“. Jis nėra stereotipinis, jam nenaudotas joks stalas ir, apskritai, jis atrodo itin prabangiai bei įdomiai. Tiesa? Beje, čia šauniai sužaidžia net užuolaidos audinys ir akcentu tampa gyvos gėlės.
K. Artiušinos nuotrauka www.miolmor.com
Genialumas slypi paprastume. Kartais net nepagalvoji, kad desertų stalui puikia dekoracija gali tapti laiptų turėklai, kad ant jo nesvarbi kiekybė, o kokybė. Pvz.: trys sidabrinės vazos su gyvomis gėlėmis ir keletas desertų atrodys kaip nuostabiausias, didžiausias ir labai išpuoselėtas desertų stalas. Toks stalas puikiai tiks stilingai miesto šventei. Paprasta, genialu, gražu, skanu ir, svarbiausia, neprasta.
K. Sabaliauskaitės nuotrauka www.kristinasabaliauskaite.com
P. S. O pastebėjot, kad torto papuošimai puikiai dera su laiptų turėklų raitiniais?
Desertų stalų stilius, idėjos ir jų įgyvendinimas, skanėstų vaizdinis sprendimas ir parinkimas − vestuvių planuotoja, dekoratorė Inga Klimienė, 2015 m. pripažinta Lietuvos „Geriausia vestuvių dekoratore“.
Daugiau informacijos: www.vestuviusvente.lt.
Daugiau vertingų Ingos Klimienės patarimų jos eksperto skiltyje EKSPERTAI
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-09-16 18:04
Aida
Tikri meno kūriniai, net nesinorėtų jų gadinti, tik stebėti ir grožėtis...:)))
2015-09-15 08:50
Ligita
Oho kokie puikus desertu kampeliai! Tobula. Tikra vakaro puosmena!