Vestuvinė fotosesija prieš vestuves: patirtimi dalinasi Simona


PRADŽIAMOKSLIS NUOTAKAI APIE JAUNIKIO KOSTIUMĄ

Nuotrauka Pinterest.com
Pamirškite įvairių jaunojo ir jaunosios išvaizdos detalių ir akcentų derinimą tol, kol būsimasis vyras nevilkės kostiumo, kuris jam gulės kaip nulietas. Pagrindinis, tačiau labai dažnai pamirštamas patarimas yra tinkamo dydžio ir kokybiškas kostiumas, kurį reikėtų parūpinti jaunajam vestuvių metu.

Kostiumo spalvų paletė

Ar matėt kada filmą apie vampyrus ir, kas jiems atsitinka, kuomet jie patenka į dienos šviesą? Jeigu prisimenate tokią sceną, tai pabandykite ją išvysti prieš savo akis kiekvieną kartą, kai pamatysite parduotuvėje ar nuomos punkte baltą arba blizgantį kostiumą. Na, gerai – su baltu kostiumu galima sukurti puikų vestuvių įvaizdį jaunikiui, tačiau, jeigu tai galite padaryti, tuomet, manau, šio straipsnio neskaitote.

Kostiumo spalvą ar raštą pasirinkite pagal sezoną:

  • Vasarai ir pavasariui labiau tiks šviesesnių atspalvių kostiumai: šviesiai pilki ar smėlio spalvos. Pasirinkite kostiumą su vos matomų langelių raštu, kurio iš toli nesimatys, tačiau priėjus arčiau jis tikrai bus pastebimas ir atrodys stilingai.
  • Rudeniui ir žiemai tiks tamsesni, storesni, lygūs ar kostiumai su raštu. Šis metų laikas puikiai tinka trijų dalių kostiumui, kurį vilkėdamas jaunasis ne tik išsiskirs iš visų kitų vyrų, kurie vilkės kostiumus, tačiau ir neleis sušalti, jeigu lauke spaus šaltukas.
Nuotraukos Pinterest.com

Neavėti savo turimų, apspardytų ir neaišku, kada valytų juodų batų

Įsigykite tamsiai rudos spalvos kokybiškus ir gražius batus, jeigu vilkėsite ne juodos spalvos kostiumą. Jeigu vilkėsite juodą, tuomet savo senų juodų batų irgi neavėkite, o nusipirkite naujus. Juk tik ką iš salono įsigytam automobiliui niekas nededa padėvėtų ratų, ar ne? Beje, nepamirškite, kad diržas turėtų būti tokios pačios spalvos kaip ir batai.
Nuotraukos Pinterest.com

Aksesuarai jaunikiui privalomi

Na, jeigu viską, ką aukščiau aprašėme, išpildėte, galite pagalvoti ir apie akcentus – kaklaraištį, peteliškę, kojines – ar pasitelkę fantaziją ir kitas detales, kurias galėtumėte subtiliai derinti prie jaunosios aksesuarų ir kitų išvaizdos elementų. Tik nepersistenkite – aksesuarai turi vienas su kitu derėti, tačiau tai visiškai nereiškia, kad jie turi būti tokios pačios spalvos ar rašto.
Taigi, nepamirškite, kad akcentai ir detalės jaunajam padės atrodyti stilingai ir gražiai tik tuomet, jei jis vilkės tinkamo dydžio kostiumą. Todėl pirmiausia būtent tuo ir pasirūpinkite. Tuomet, peržiūrint vestuvines nuotraukas, komplimentus girdės ne tik jaunoji, tačiau ir naujai iškeptas jos vyras. 
Kiti jaunikio stiliaus patarimai ČIA. Daugiau informacijos bei patarimų apie jaunikio stilių skaitykite rubrikoje INFORMACIJA VYRAMS. O kaip jaunikiui vestuvių dieną atrodyti stilingai, dalijamės net 10 idėjų. Daugiau apie vyro stilių Algirdas rašo Vyrostilius.lt
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai