Erdvės metamorfozės: baltas skrydis


„VESTUVIŲ VĖJAI“ DEKORO IDĖJOS

Dekoras, kaip kokie devyni vėjai smarkiai atpūstas į Lietuvą, karaliauja jau ne vienerius metus. Dekoro specialistų tikrai daug ir šiandien pradedame jų darbų pristatymus. „Vestuvių vėjai“, pirmą sezoną dirbantys su vestuvių dekoru, išties turi ką parodyti. 
Lemputės, gražūs baldai, didelės puokštės, indų serviravimas – viskas susilieja į visumą ir gaunamas tobulas rezultatas net namų kieme.
Nuotrauka iš „Vestuvių vėjai“ arch.
Žalios samanos ir rugiagėlės – pasakiška gamtos sonata. Natūralumas ir žalias minkštumas kuria estetinį pasigėrėjimą. Įdomus sprendimas vazoje – atkreipkite dėmesį, kas plaukioja vandenyje ir įdomiai atrodo.
Nuotrauka iš „Vestuvių vėjai“ arch.
 
Pilnas Facebook ir visi forumai ošia nuo susižavėjimo bangos – dekoruotos sūpynės ir jaunavedžių kėdės (daugiau apie kėdžių dekorą ČIA). Gėlės ir kaspinai, medžio detalės, švelnios spalvos – ko daugiau reikia, kad būtų nuostabu?
Fotografė Dovilė www.dovilephotography.com
Kas sakė, kad auksas gali būti nusibodęs? Jei auksinėmis detalėmis stilizuotos dekoro dalys žaidžia su balta spalva, jos suderintos su kėdėmis ir stalai papuošti gyvomis gėlėmis – kodėl gi ne? Įdomūs akcentai tikri skaičiai, o jei jie dideli – atrodo išties gerai.
Fotografė Dovilė www.dovilephotography.com
Papildant aukso temą, pažiūrėkite, kaip idealiai suderinti desertai. Auksinis rustikas... Taip ir norisi išrasti naują stiliaus pavadinimą. 
Įspūdingos gėlių konstrukcijos, svečių sėdėjimo planas ant veidrodžio, didelė palapinė su užuolaidomis, perrištomis gėlėmis, didelės vazos, stiklinės lemputės, pilkas kilimas ant žalios vejos – viskas susilieja į vieną tobulą vaizdą.
Nuotrauka iš „Vestuvių vėjai“ arch.
Daugiau dekoro idėjų rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS.
Labai geri patarimai apie svečių maitinimą ČIA. Daugiau gražių vestuvių planuotojų komandų darbų rasite rubrikoje VESTUVIŲ TENDENCIJOS.
Daugiau „Vestuvių vėjai“ darbų jų Facebook profilyje.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-09-16 19:24
Inga
Super! Viskas atrodo labai skoningai ir subtiliai :)