Makalius.lt rekomenduoja medaus mėnesio kryptis


20 BŪDŲ, KAIP ORIGINALIAI ĮTEIKTI PINIGUS

Nuotr. autorius Linas Dambrauskas            LInas yra Nuotakos biblijos fotografas
Nors visko už pinigus tikrai nenupirksi, tačiau tai yra būtent tas „raktas“, kuris labai dažnai atveria visų taip pamėgtos – laisvės – duris. Ne vidinės laisvės, žinoma, tačiau tos, kuri leidžia šiek tiek lengviau kvėpuoti, daugiau patirti ir suteikia galimybę rinktis. Todėl beveik kiekvienas, kuriam prireikia dovanos, po ilgų išskirtinės, unikalios ir įdomios dovanos paieškų sugrįžta prie vokelio: „Juk aš dovanoju laisvę rinktis tai, ką nori – ar gali būti geriau?“
Na, iš tiesų tai gali būti. Ar tai gimtadienis, ar vestuvės, ar dar kokia proga – labiausiai džiugina į šventę atvykę artimųjų ir draugų veidai bei šypsenos. Kitaip tariant, dėmesys tokiu atveju – pagrindinė vertybė. Na, o įdomios dovanos tik pabrėžia, kad dėmesį skiriate ne tik tą vakarą, bet iš tikrųjų pagalvojate apie žmogų – o tai reiškia, kad jis Jums rūpi. Tačiau nebūtina eiti iš proto dėl originalios dovanos, kuri dar nežinia, ar patiks. Visuomet geriausia rinktis viduriuką – pvz. pasirinkimo laisvę suteikiančius pinigus įteikti suasmenintai ir originaliai. Taigi, kaip tai padaryti?

1. Kramtomos gumos „Love is“ dėžutė

Sentimentus kelianti guma „Love is“ puikiai tiks sveikinant vestuvių ar metinių proga, o nupirkus visą dėžutę, galima joje paslėpti pinigus. Dovana atrodys žaismingai ir linksmai. Pinigus galima paslėpti ir tiesiog tarp gumos gabalėlių – nesvarbu, kur. Įsivaizduokite, atnešate stiklinę vazą (kaip ir niekuo neypatinga dovana), kurioje daugybė gumos „Love is“, o viduje dar esate paslėpę ir pinigų kupiūrą – netgi patiems bus įdomu laukti draugo reakcijos.

2. Pinigų medis

Pinigų medžiu vadinama ir tam tikra augalo rūšis, kurią, beje, galima puikiai panaudoti kaip dovaną. Tik jau žvelgiant į ateitį galima iš karto pridėti prie to medžio jo „vaisius“, t. y. pinigus.

3. Aukso puodas

Ieškant įdomesnės dovanų įdėjos, dažnai praverčia visokiausios puodynės ar netgi taupyklės, nes jos atrodo gražiai, o taip pat puikiai tinka ieškant talpaus daikto pinigams. Norint kažko įdomesnio, galima tam tikrą pinigų sumą išsikeisti, pvz. po 10 centų – tuomet puodynė ar taupyklė bus sunki, o ir neišsileis taip greitai – juk reikės nešti keisti... Tad ir palinkėjimas gali būti linksmesnis, pvz. „Kad lengviau taupytųsi“.

4. Plyta

Itin jaunavedžiams tinkantis piniginės dovanos pateikimas. Reikėtų išsirinkti korėtą plytą, į kurios tarpelius galima sukišti pinigų kupiūras. Jaunavedžiams tai bus pirmoji plyta jų naujam būstui ir dar šiek tiek pinigėlių kitoms plytoms. Į plytą sukištus pinigus, be abejonės, galima dovanoti ir per gimtadienį – juk galima linkėti tiesiog tvirtybės ar, pvz. juokaujant sakyti, kad dabar nebe madinga pinigus nešiotis piniginėje – visi pereina prie „plytinių“ (kurias taip pat galima panaudoti tamsią naktį savigynai)!

5. Nuliai rėmelyje

Pinigus galima pateikti ir labai akivaizdžiai – tiesiog įrėminti. Tačiau nesinori juk visiems rodyti, kiek ten tų pinigėlių yra, o ir būtų visai neįdomu. Tad puikus variantas tokiu atveju išsikeisti didesnę sumą į mažesnes kupiūras (kad būtų daugiau nuliukų) ir sulankstyti iki skaičiaus bei sudėti vieną šalia kitos. Taip galima padaryti ir milijoną (vienetą su 6 nuliais) arba norintiems dar įdomiau – tiesiog palikti nuliukus, o linkint pasakyti, kad „Juk ne piniguose laimė...“

6. Balionai

Balionėlis visuomet atrodo šventiškai, todėl tiks bet kokiai progai. O į vidų galima įdėti smulkias kupiūras arba į didesnį balioną pridėti daug mažų balionėlių su pinigais viduje. Norus pildantis balionėlis – kitaip tokios dovanos ir nepavadinsi...

7. Užkoduota dovana

Tikro užkoduoto seifo dovanoti nebūtina (nors tikrai galima), tačiau galima pasinaudoti seifo idėja – ant paprastos dėžutės uždėti susigalvotą kodą. Tai gali būti skaičių kodas, taip pat senas geras „Atspėk žodį“ ar, pvz. rebusas iš paveikslėlių – proga pasireikšti kūrybingumui, o taip pat originaliu būdu parašyti sveikinimą.

8. Nuotraukų albumas

Tikriausiai vien pagalvojus apie nuotraukų albumą, ne vienam prieš akis iškyla mokyklos laikai, kai keičiantis dovanomis, pusė klasės pirkdavo būtent juos – be gilios minties ar noro, tiesiog. Iškrėskite pokštą – tegul Jūsų dovana iš pradžių sukelia dviprasmiškus jausmus („Ką? Nuotraukų albumas?? Kuris dabar amžius?!“), o atsivertus albumą, vietoj nuotraukų – džiuginančios įvairių sumų (ar netgi valiutų) kupiūros. Prie kiekvienos kupiūros, kaip ir prie nuotraukos, galite prirašyti linksmų komentarų, pvz., „Skola draugui“ ar „Vasario 14 d. nupirk man atviruką“.

9. Dėžė dėžutėje

Dėžutės, kaip ir visokiausio plauko puodynės, itin tinkamas daiktas įdėti dovaną, taip pat ir pinigus. Na, bet negi taip paprastai ir dėti – juk reikia įdomios dovanos! Na, ir būtų gerai, pvz. didelės, tarkim... televizoriaus dydžio? Ne bėda – tikėtina, kad kažkur rasite dėžę nuo televizoriaus, o po to dar bent kokias penkias vieną už kitą mažesnes dėžes, kurias galėsite sudėti vieną į kitą. Pačioje mažiausioje ir bus pinigėliai (beje, taip pat gali būti paslėpti tarp saldainių ar spalvotų popierėlių).

10. Saldainių popierius

Linksmos dovanos dažniausiai būna tos, kurios nustebina arba netgi priverčia suabejoti savo draugo skoniu. Tarkim, paprasčiausi saldainiukai suvynioti į žvilgančius popierėlius, sudėti į gražią dėžutę ar maišelį, o gal net specialią saldainių dėželę. Viskas gražu ir miela, tačiau... saldainiai? Čia lyg ir geras Jūsų draugas, o dovanoja Jums tiesiog saldainius. Tačiau į saldainių popierėlį galima suvynioti ne vien saldainius – taip pat ir įvairiausio dydžio kupiūras ar netgi monetas. Kas sakė, kad tokia dovana nebus saldi?

11. Aukso luitas

Norisi padaryti įspūdį ir atkreipti dėmesį? Dovanokite aukso luitą! Na, ne tikro aukso, žinoma, juk esame praktiški – luitą galima ir pasigaminti. Reikės tik degtukų dėžučių ir blizgančio auksinio popieriaus. Į kviekvieną ar beveik kiekvieną degtukų dėžutę galima įdėti pinigų, o pačią dėžutę įvynioti į auksinį popierių – štai ir aukso luitelis! Tik nuo Jūsų priklausys, kokio dydžio luitą sudėlioti.

12. Pinigų puokštė

Ką tos gėlės... Jos gi nuvysta. O jei tokia puokštė, kuri ne tik nevysta, bet ir kvepia norų išsipildymu? Dovanodami pinigų puokštę, nušausite du zuikius vienu šūviu – puokštė atrodys šventiškai ir atstos tikrų gėlių puokštę bei nereikės svarstyti, kaip čia tą vokelį paduoti...

13. Origamis

Tai bene minimalistiškiausias ir tuo pačiu kūrybiškiausias pasirinkimas. Pats origamis atrodo labai subtiliai, dailiai ir šventiškai, o ir sveikinant jį galima įteikti kaip labai originalią simboliką, pvz., išlankstytą „Ferrari“ ar namelį, prie kurių įsigijimo pinigine dovana bent kažkiek prisidedate. 

14. Kita valiuta

Žinote, kad žmogus seniai svajoja nukeliauti, pvz. į Argentiną? Padovanokite tokią pačią sumą, kurią planavote, tik iškeistą į Argentinos pesus. Tokiu būdu Jūsų dovanojama pinigų suma įgaus daug daugiau prasmių – galbūt netgi paskatins taupyti svajonei ar tiesiog primins, kad svajoti – būtina!

15. Ledo luitas

Dovaną teikiate patrakusiam žmogui? Tad pasistenkite „nurauti jam stogą“! Kodėl gi nepadovanojus pinigėlio ledo luite? Ar pamenate tą mielą voveriuką iš „Ledynmečio“, kuris bandė iš ledo ištraukti gilę? Bus tikrai linksma stebėti reakciją, o ir palinkėjimą nesunku pritaikyti, pvz. „Svajones kartais sunku pasiekti, tačiau palaukti verta... Arba tiesiog reikia nusipirkti kirtiklį“.

16. Pinigų lietus

Tikrai ne vienas yra bent kartą pasvajojęs, kad iš dangaus staiga pradeda lyti pinigais... Tokią svajonę galima perteikti ir dovana. Pakaks gražaus skėčio, pinigų kupiūrų ir siūlo ar kitų priemonių, kuriomis galima kupiūras pritvirtinti skėčio viduje. Įsivaizduokite – įžengiate į šventę, visi gražūs ir pasipuošę, teikia dovanas, sako žodžius... O Jūs įteikiate skėtį sakydami – „Linkiu tau pinigų lietaus.“ Tuo viskas ir pasakyta.

17. Paskenduoliai

Dar vienas šiek tiek beprotiškas ir iššūkį keliantis būdas dovanoti pinigus – paskandinti juos! Įsivaizduokite, kad Jūsų dovana – tai gražiai supakuotas 3 litrų stiklainis, pilnas medaus ar, pvz. vyno, o viduje į plastikinį sandarų maišelį įdėti plaukioja pinigai. Palinkėjimas pirmuoju atveju gali skambėti – „Kai per medaus mėnesį iškopinėsite medų, nusipirkite... dar vieną stiklainėlį medaus“, o antruoju – „Gyvenimas – tai vyno upės... Tačiau kai upės išsenka, visuomet prireikia pinigų taksi...“

18. Pinigų pica

Juk einant į šventę, galima atsinešti ir savų vaišių... Pvz. gardžią, eurais kvepiančią picą. Svarbiausia tai, kad niekas nė neįtars, kad picos dėžėje – ne pica. O jei tardami „Juk žinau, kaip tu mėgsti picą“ išlaikysite rimtą veido išraišką, staigmena garantuota. 

19. Elektros lemputė

Elektros lemputė – tai šviesos simbolis, o Jūs juk norite palinkėti šviesios ateities (prie kurios prisidės ir Jūsų dovanojami pinigai)? Tuomet toks įpakavimas tikrai tiks. Įdėję pinigus į lemputę, ją galite netgi palikti specialioje lemputės dėžutėje (tik įteikus, paprašyti išsiimti ir pasižiūrėti, ar tinkamas lemputės dydis...).

20. Laimės sausainėlis

Tai itin paprasta ir tuo pačiu unikali idėja. Sausainėlius galite bandyti kepti ir patys, tačiau tai reikėtų daryti atsargiai – juk nesinori prideginti, pvz. 20 eurų? Laimės sausainėlių receptų internete tikrai rasite ne vieną, tačiau taip pat galite tokią dovaną užsakyti ir pas profesionalius kepėjus.
Pinigus taip pat galite dovanoti gražioje dėžutėje, Ir dar daugiau originalių idėjų rasite ČIA. Na, o dar daugiau nuostabių dovnų idėjų rasite rubrikoje DOVANOS VESTUVĖMS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai