Išskirtinės suknelės jau Lietuvoje


KAS GALI TAPTI VESTUVIŲ LIUDININKAIS?

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Būsimi jaunavedžiai dažnai pasimeta rinkdamiesi vestuvių liudininkus, dažnai jiems kyla klausimų, ar jie privalo būti susituokę, ar būtinai pora ir gyvenime? O ką daryti tiems, kurie tokių žmonių artimųjų rate neturi? Dalijamės idėjomis, kas gali tapti liudininkais jūsų vestuvių šventėje. Juk svarbiausia geros emocijos, todėl atsikratykime „Ką kiti pasakys“ komplekso.
  1. Mama ir tėtis. Jiems vestuvių šventėje galite skirti ir šį vaidmenį.
  2. Abi sesės. Jei neplanuojate vestuvių pulko ir norite, kad santuokos liudininkais būtų patys patys artimiausi.
  3. Brolis ir sesuo. Taip pat norintiems pačių artimiausių liudininkų.
  4. Jaunikio ir jaunosios mamos. Labai geras pasirinkimas, norint įtraukti motinas į vestuvių planavimą ir pasiruošimą, juk mamoms ši šventė taip pat būna labai ypatinga.
  5. Jaunųjų tėveliai. Jiems taip pat drąsiai galite skirti šias pareigas.
  6. Vyriausiasis pabrolys ir pamergė.
  7. Nuotakos geriausia draugė ir jaunikio geriausias draugas. Kartais sunku rasti, rodos, tinkamus žmones, o kas tinkamesnio gali būti už geriausius draugus, kurie šalia visuomet. Ir jie neprivalo būti vedę/ištekėję.
  8. 4 liudininkai, jaunųjų tėvai. O kas sakė, kad liudininkai gali būti tik du? Tikrai galite į nuostabią šventę įtraukti savo tėvelius, jie bus tik dar laimingesni. 
Niekada nebijokite rinktis to, ko tikrai trokštate. Sėkmės planuojant savo šventę!
Na, o ką daro liudininkai vestuvėse galite sužinoti ČIA. Taip pat plačiau apie jų pareigas pasakoja mūsų ekspertė. Jei jau pakvietė tapti liudininkais, norime padėti jums apsispręsti: būti ar nebūti.  
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai