ANYTOS - DRAUGĖS AR PRIEŠĖS?


KODĖL SVEČIAI IŠ ŠVENTĖS NORI IŠVYKTI ANKSČIAU?

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Planuodami savo šventę įdedate visą širdį, kad viskas pavyktų taip, kaip norite ir svajojate. Tačiau yra dalykų, kurie svečiams šventėje nepatinka ir verčia juos galvoti apie kelionę namo. Žinoma, ne visi svečiai yra vienodi, tačiau priežastys žemiau juos verčia šiek tiek nuobodžiauti ir kurti pabėgimo planą.

Nuolatinės pertraukos

Pertraukos sakant tostus, kalbas, šokant vestuvinį šokį ir kita. Jos atima iš svečių energiją, kurią vėliau būna vis sunkiau sugrąžinti. Suplanuokite sklandų vakarą, kad svečiai būtų taip pat įtraukti į programą, taip jų nuotaika ir energija vakaro metu tik gerės ir didės. Pradžiuginkite juos įdomiu pasirodymu arba padarykite jaunavedžių staigmeną. O kaip suplanuoti sklandžią vestuvių dieną ir vakarą, dalijamės I. Klimienės ir M. Krasausko idėjomis.

DJ „nejaučia“ svečių

Ne kartą pasitaikė, jog iš vakarėlio išėjote, nes jums visiškai nepatiko muzika. Taip gali nutikti ir vestuvių šventėje, jei DJ nemokės stebėti svečių ir suprasti, ko jiems reikia. Labai svarbu pasirinkti grupę ar DJ, kuris jaučia svečių energiją ir tinkamu metu groja tinkamas dainas, tada svečiai net nepajaučia, kaip šokių aikštelėje prabėga laikas. Kad pasirinktumėte tinkamai, dalijamės patarimais.

Per garsi muzika

Vieniems gal ir patinka garsi muzika, tačiau pagalvokite apie vyresnius svečius, pavyzdžiui, senelius. Svečiai gali greitai prarasti susidomėjimą, kai grojant garsiai muzikai sunku suprasti pašnekovą. Kaip to išvengti? Puiki idėja yra sukurti chill zoną, kur svečiai ramiai galės šnekučiuotis ir pasimėgauti ramybe, o panorėję sugrįžti į linksmybių sūkurį.

Svečių laukia ilga kelionė namo

Dažnai svečiai atvyksta iš įvairiausių kampelių ir kraštų, kad pasidžiaugtų jūsų švente. Atvykę iš toli jie dažnai apsvarsto išvykimą ankstesniu laiku, nes jų laukia ilga kelionė. Kad taip nenutiktų, pasirūpinkite svečių nakvyne. Jei tai dviejų dienų vestuvės ir nakvyne pasirūpinta – nuostabu. Jei planuojate vienos dienos vestuves, kur vakarinės dalies pabaiga numatoma gana vėlai, pasirūpinkite svečių, atvykusių iš toli, nakvyne, jie bus dėkingi.

Užkandžiai

Maisto šventėje turi būti saikingai, nes persivalgius, apima tingumas. Turėkite omenyje, kad maistas gali tapti tiek dekoro, tiek žaidimo elementu – tai svarbi užduotis jaunavedžiams. Taip pat nepamirškite užkandžių –šventės metu jie padės svečiams palaikyti energiją, ypač jei tai saldūs užkandžiai. Daugiau meniu ir saldaus stalo idėjų visuomet rasite mūsų vaišių skiltyje.

Nepažįstami svečiai

Šventėje visuomet yra svečių, kurie beveik nieko nepažįsta. Tokiu atveju reikėtų pasirūpinti žaidimais, kurie reikalauja bendravimo, susipažinimo ar kitos aktyvios veiklos. Puikiai tinka knyga ar stovas palinkėjimams, kur svečiai mielai pradeda šnekučiuotis. 
Linkime linksmos šventės ir nepamirškite pasirūpinti vestuvių svečiais, juk tai jūsų pareiga. O daugiau idėjų vestuvėms rasite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS. Linksma idėja, kaip užimti vaikus, jei jie dalyvauja vestuvėse ČIA. Svečiai bus dėkingi jei šventės metu suteiksite jiems galimybę pasinaudoti vienkartiniu fotoaparatu arba fotobūdele. 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai