10 ženklų, kad radote „TĄ VIENINTELĘ“ vestuvinę suknelę


5 GUDRYBĖS, KAIP MAŽO BIUDŽETO VESTUVES PAVERSTI BRANGIOMIS

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Netiesa, kad tik prabangios vestuvės atrodo elegantiškai. Originalias ir skoningas vestuves galima suplanuoti turint bet kokį biudžetą. Tačiau rengiant riboto biudžeto šventę svarbu nepamiršti, kad reikia susidėlioti prioritetus, kokie akcentai yra svarbiausi, ir susidaryti planą, kur ir kam skirsite lėšas. Norėdami jums padėti, dalijamės patarimais, kaip mažo biudžeto vestuves suplanuoti tarsi jos būtų didelių išlaidų reikalaujanti šventė. 

1. Jei abejojate, pasirinkite paprastumą.

Elegancijos priešas yra netvarka, todėl pasirūpinkite, kad šventės dekoras derėtų tarpusavyje. Pasirinkite paprastumą, idėjų ieškokite internete ir įgyvendinkite jas patys. Balta, dramblio kaulo (angl. ivory) ir visi pilkos spalvos atspalviai sukuria eleganciją. 

2. Strategiškai suplanuokite gėlių dekorą.

Gėlės šventėje yra svarbu, tačiau biudžetas gali neplanuotai padidėti, jei nebūsite atsargūs dėl jų. Tačiau nepersistenkite bandydami kuo daugiau sumažinti biudžeto dalį, skirtą gėlėms, juk nebūsite laimingi, jei ant stalo nebus pakankamai gėlių. Vestuvių kvietime galite paminėti, kokių gėlių norite dovanoms, taip jas galėsite panaudoti dekorui. Patarimas: tam tikra erdvė, įėjimo vieta ar sodinimo planas, papuošti gėlėmis, tikrai patrauks svečių dėmesį ir privers juos pajausti prabangos dvelksmą. 

3. Ribokite svečių sąrašą.

Vestuvių biudžeto dydis priklauso nuo svečių skaičiaus. Tikrai nebūtina kviesti draugų, kuriuos matėte prieš 8 metus, ar kolegų, nes jie į savo vestuves jus kvietė. Sudarykite savo brangiausių ir artimiausių asmenų sąrašą, o patarimų, kaip tai padaryti išvengiant galvos skausmo, rasite ČIA

4. Dekoracijų gamybai pasitelkite rankas.

Daug dalykų vestuvėms galima pasidaryti patiems. Internetas knibžda visokiausių paruoštukų, kuriais galite papuošti savo šventę. Tačiau nepersistenkite, kad šventė nepavirstų rankdarbių dirbtuvėlėmis, prisiminkite, kad grožis slypi paprastume, o radę puikių idėjų internete, drąsiai galite adaptuoti ir pritaikyti savo šventei. 

5. Investuokite į svečių priėmimo erdvę šventėje.

Svečiai tikrai neprisimins, kad jūsų servetėlės buvo pigesnės. Tačiau įėjimas ir išėjimas šventės svečiams ilgai išlieka atmintyje. Pasitelkite į pagalbą žvakes, gausias gėlių puokštes. Paprasčiausios cilindrinės žvakidės su plaukiojančiomis žvakėmis atrodo įspūdingai. Taip pat vertėtų investuoti ir į saldų stalą. Tai šventės akcentas, atskleidžiantis išradingumą ir originalumą. Koks saldus stalas gali atimti svečiams žadą, pavyzdžių rasite ČIA.
 
Daugiau puikių patarimų, kaip dėlioti vestuvių biudžetą ir neišprotėti. Taip pat įdomių idėjų ir naudingos informacijos vestuvėms rasite rubrikose VESTUVIŲ IDĖJOS ir VESTUVIŲ PLANAVIMAS.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai