Karolina Taraškevič apie 2017 m. vasaros vestuvinio makiažo tendencijas


10 ŽENKLŲ, KAD RADOTE „TĄ VIENINTELĘ“ VESTUVINĘ SUKNELĘ

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Vestuvinės suknelės paieškos gali tapti gan ilgu procesu. Turite apsispręsti, koks modelis jums tinka ir patinka, labiau žavi ilgos ar trumpos suknelės. Kad sutrumpintume paiešką, dalijamės ženklais, kurie parodo, kad jūsų vienintelė suknelė jau rasta. 
   1. Pradedate vartoti aukščiausią laipsnį.
Jei pastebėjote, kad suknelei apibūdinti vartojate tokius žodžius kaip „pati gražiausia / geriausia suknelė“, „nuostabiausia suknelė, kokią buvau mačiusi,“ patikėkite, tai ženklas, kad ji jums skirtoji. 
   2. Staiga pradedate įsivaizduoti, kaip eisite prie altoriaus.
Jei pradėjote galvoti, kaip reaguos jūsų būsimas vyras, kai eisite link jo vilkėdama suknelę, nutraukite paieškas, tai ta vienintelė. 
   3. Pradedate svajoti, kur dar galėtumėte apsivilkti vestuvinę suknelę.
Galvojate kaip atrodytumėte su suknele kitoje šventėje, o kas būtų, jei apsilankytumėte prekybos centre? Sekite ženklus toliau, gal balčiausios dienos suknelę kaip tik jau vilkite! 
   4. Kitas sukneles pradedate lyginti su „JA“.
Net jei pati madingiausia suknelė pradedama lyginti su ta, kurią jau matavotės, ir atrodo blanki ir nepatraukli – metas čiupti tą vienintelę, juk jai prilygstančių nėra. 
   5. Kažkas iš artimų žmonių susigraudina.
Gal jūs nesate jautri siela, tačiau jei jūsų mama, sesė ar geriausia draugė pamačiusios jus su suknele susigraudina, tai ženklas, kad radote idealų variantą vestuvių dienai. 
   6. Esate įsitikinusi, kad jūsų figūra dar niekad neatrodė taip puikiai.
Radote undinėlės stiliaus suknelę, kuri priglunda prie kūno, ar princesiško tipo, išryškinančią liemenį? Jei tikite, kad suknelė pabrėžia jūsų privalumus ir jaučiatės nuostabiai, taip – tai JI. 
   7. Jūsų veidas įgauna rausvą atspalvį net jei suknelė ne rožinė.
Prisiminkite pirmą pasimatymą su būsimu vyru ir kaip nurausdavote jam pasakius komplimentus. Jei vilkėdama suknelę reaguojate taip pat, suknelė yra kaip tik jums. 
   8. Nebesvarbi kitų nuomonė.
Jūsų suknelė jus gali paversti šiek tiek panašia į nuotaką siaubūnę. Jūs dievinate savo suknelę, tad geriau ji patiktų visiems aplinkiniams. 
   9. Mintis, kad vestuvių dieną nevilkėsite tos suknelės, jums per daug skaudi.
Jei negalėsite vilkėti suknelės vestuvių dieną, jų nebus. Tokios mintys įrodo, kad vestuvinę suknelę jau radote, laikas nutraukti paieškas. 
   10. Jaučiate, kad įsimylite vėl.
Jei jaučiate panašų jausmą į tą, kai įsimylėjote savo būsimą vyrą, ir vis galvojate apie suknelę, laikas pasakyti jai TAIP. 
Mielosios, sėkmės beieškant tos vienintelės suknelės, kurią vilkėdamos jausitės nepriekaištingai.
Dalijamės svarbiais dalykais, kuriuos turite žinoti prieš perkant suknelę. O besidominčioms įdomiais faktais, net 15 jų apie vestuvines sukneles. Daug naudingos informacijos rasite rubrikoje VESTUVINĖS SUKNELĖS.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai