Kuo muzikantai skiriasi nuo muzikos grupės


TU PRIVALAI TURĖTI ŠIAS NUOTRAUKAS SU DRAUGĖMIS

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
 
Jei pakvietei drauges į vestuves ir paprašei tapti pamergėmis, vadinasi, jos tau svarbios ir tikrai norėtum įamžinti tą dieną ypatingai. Kad prisiminimai būtų smagūs ir po daug metų, dalijamės kūrybingomis idėjomis, kaip įsiamžinti su tomis vienintelėmis vestuvių dieną.
  •  Kasdieniška nuotakos komanda su suknelėmis, kurios tik laukia savo savininkės, kuri ja vilkės.
  • Tegul visas pamergių būrys fotografuoja jus savo išmaniaisiais. Juk vis dėlto 21 amžius.
  • Džiaugsmo akimirka su pamergėmis mėtant į orą žiedlapius ar konfeti.
  • Nepraleiskite progos visos kartu įsiamžinti vestuvių rytą, kai ruošiamasi dienai. Šokinėkite ant lovos, gurkšnokite šampaną, padėkite nuotakai apsivilkti suknelę, pozuokite prieš veidrodį. Užfiksuokite pamergių reakcijas vos tik pamačius jus su suknele.
  • Pamergės, nešančios jūsų nuometą. Šis kadras privalomas!
  • Sustokite eile ir pasiimkite į rankas lenteles, ant kurių parašyta, kur pamergės susipažino su nuotaka: vaikystės draugė, antra klasė, vidurinė mokykla, darbas...
  • Puokštės, uždengiančios veidus. Atrodo kiek pabodusi idėja, tačiau jei turite visą būrį pamergių, šis vaizdas įspūdingas.
  • Meilumo akimirka. Ko gero patys nuostabiausi kadrai pavyksta, kai užfiksuojami jausmai. Šiltas pamergių apsikabinimas, jautrus momentas su vyriausiąja pamerge, nuoširdus juokas.
  • Kadras šokių aikštelėje. Nepamirškite įsiamžinti, kai linksminatės su pamergėmis. Nuotaka apsuptai šokančių pamergių – tikras džiaugsmo ir nuostabios dienos įrodymas.
Vertinkite žmones, kurie jums artimi, džiaukitės jais ir kurkite tik šiltas akimirkas. Užfiksuoti kadrai su pamergėmis vartant albumą sukels tik pačias geriausias emocijas. Na, o kaip atrodo šios idėjos įgyvendintos, galite pamatyti mūsų Pinterest albume. Ieškokite idėjų ir pritaikykite jas sau!
Daugiau idėjų kaip fotografuotis rasite rubrikoje VESTUVIŲ FOTOGRAFAI, čia pataria profesionalūs fotografai. Na, o jei prieš objektyvą pozuoti nesiseka, dalijamės idealiomis pozomis vestuvėms. 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai