Svečių maitinimas – svarbi užduotis jaunavedžiams


KOKIAS PAMOKAS IŠMOKSTATE PIRMAISIAIS VEDYBŲ METAIS?

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Santuoka yra labai atsakingas gyvenimo žingsnis, kai prisiekiate mylėti vienas kitą ir džiaugsme, ir varge. Pirmieji santuokos metai patikrins jūsų santykius daugeliu būdų, kurių net nesitikite. Atlaikę stiprias audras ar jas aplenkę jūs tampate stipresni nei prieš tai. Štai kelios gyvenimo pamokos, kurias išmokę per pirmuosius santuokos metus džiaugsitės. 

1. Kaip priimti ir pripažinti vienas kito skirtumus

Tobulų nėra, tačiau tai nereiškia, kad nesate tobuli vienas kitam. Jūsų sutuoktinis neišvengiamai darys dalykus, vedančius jus iš proto, taip pat kaip ir jūs. Tačiau mokymasis apeiti nesutarimus ir atsikratymas minčių, jog meilė niekada neskaudina ir nenuvilia, tik sustiprins jūsų, kaip jaunavedžių ryšį. Susitaikymas yra labai svarbu, tad susitelkite ties teigiamais dalykais. 

2. Kaip dirbti kaip komandai

Turėkite omenyje, santuokoje niekas nelaimi, nebent jūs abu. Labai svarbu trokšti kito žmogaus laimės tiek pat kiek savos, tai stiprina santykius. Padėkite vienas kitam tobulėti ir būti geriausiais kokiais galite būti. 

3. Kaip nustatyti ribas

Derinti erdvę ir nubrėžti tam tikras ribas – pirmųjų santuokos metų esmė. Svarbu parodyti, kas yra svarbu kiekvienam iš sutuoktinių. 

4. Kaip kovoti sąžiningai

Taip, pirmaisiais santuokų metais tai tiesiog privalo atsitikti. Turite išmokti atsiprašyti ir atsiprašius palikti užmarštyje, kas buvo. Nevalia būsimiems kivirčams priminti praeities argumentų ir paversti visko karu. Jei išsiaiškinote nesutarimą, pamirškite jį, judėkite pirmyn. Pykčiai dažnai sustiprina santykius, tačiau nepamirškite kalbėti apie tai, kas jums patinka.
Įvairius sutuoktinių klausimus gvildena mūsų ekspertė Giedrė Klimienė. Jos įžvalgos ir patarimai EKSPERTO skiltyje. Kad geriau pažintumėte vienas kitą, reikia klausti. Klausimai, padėsiantys atskleisti sutuoktinių požiūrį ČIA.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai