Konkursas: laimėk sužadėtuvių žiedą


NIEKAD NEPAGALVOTUM APIE TAI PLANUODAMA

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Dalijamės nuorodomis į tuos mūsų parengtus tekstus apie kuriuos dažniausiai poros net nepagalvoja paskaityti planuodamos vestuves. Dalijamės vertingais patarimais ką perskaityti vis dėlto reikėtų:

Tikėkite meile, ne prietarais

Neseniai teko girdėti įsimylėjėlių porą karštai diskutuojant apie vestuvinius prietarus ir jų laikymąsi. Mergina, žinoma, buvo puiki prietarų ekspertė, kuri bandė įrodyti savo galbūt būsimam vyrui, jog prietarų nesilaikymas gresia trumpa santuoka, vaikų neturėjimu ar didele nelaime. Užteko tik šiek tiek pasidomėti, kad pamatyčiau, jog yra šimtai visokių vestuvinių prietarų ir daugybė žmonių, kurie jais šventai tiki. Daliai jų toks aklas tikėjimas taip ir neleidžia nuoširdžiai atsipalaiduoti ir pasidžiaugti gražiausia savo gyvenime švente. Todėl tiems, kas žino, jog tvirtai įtikės viskuo, ką čia perskaitys, jūsų pačių labui patariu tiesiog neskaityti. Visą tekstą skaitykite ČIA.

Kai visi nori tau padėti – įdarbink juos

Puodelis karšto šokolado, didelė dėžė, pilna relikvijų, tu su mama sėdite ir vartote senelių vestuvių albumą, po to – tėvų, galiausiai verčiate naujausius žurnalus ir tu nepajunti, kaip pradedi klausytis mamos, beplanuojančios sau antrąsias vestuves, t. y. tau pirmąsias, tik visai taip, na kaip sau. Nekalbėkime apie būsimojo jaunikio užduotis planuojant vestuves. Šįkart moteriškai apie moteris. Sutinki? Susėskite visos šeimos moterys ir pakalbėkite apie tavo norus tądien, na, žinoma, per vestuves. O kitą dieną su draugėmis – juk jų turi visą būrį – Aistė, Lina, Edita ir kitos yra neprastos padėjėjos. Kaip neįskaudinti visų norinčiųjų tau padėti ir savęs neįsprausti į svetimų norų ir fantazijų pasaulį? Visą tekstą skaitykite ČIA. 

Taisyklės svečiams

Laikui bėgant keičiasi mados ir tradicijos, besituokiančios poros nemažai laiko praleidžia skaitydamos, kaip planuoti šventę, kad būtų labai gražu, patogu, praktiška ir prasminga. Neretai jiems talkina ir savo srities specialistai, kurie tikrai žino, kaip šventę paversti sklandesne, gražesne ir prasmingesne. Tad nuo naujovių turėtų neatsilikti ir vestuvių svečiai. 

Šiandien skelbiu sąrašiuką gerų svečių taisyklių: 

Visos taisyklės: Patarimai vestuvių svečiams.  

Kuo pasirūpinti reikės po vestuvių? 

Pasibaigus vestuvių pokyliui juntame menkutę nostalgiją, kad visa tai jau praeity, bet kartu ir palengvėjimą, kad viskas praėjo sklandžiai ir dabar žymiai apmažės rūpesčių bei išlaidų. Bet ar tikrai taip? Ar išlydėjus svečius jau galime atsipalaiduoti? Deja, vis dar lieka keli rūpestėliai, kuriais geriausia rūpintis kuo greičiau. Kadangi žinome, kokioje euforijoje vis dar būsite, drįstame priminti kelis tokius rūpestėlius. Sąrašą atsispausdinti derėtų jau dabar

Įkvėpimui tikrai pravers 

Peržiūrėkite šimtus tūkstančių lankytojų sulaukusių istorijų fotogalerijas ir perskaitykite tikrų jaunavedžių pasakojimus, kaip jie planavo vestuves ir kokios jos buvo. Visos isotrijos.   

Įvairūs nemokami paruoštukai planavimui 

Pats planavimo procesas yra tikrai atsakingas momentas, kuomet nuo įvairių detalių priklauso, kokia gi bus jūsų šventė. Kad planavimas vyktų sklandžiau ir šventei nestigtų originalumo, dalijamės įvairiais planavimo įrankiais, kurie palengvins jūsų šventės organizavimą nepamirštant svarbių smulkmenų. Kad jūsų šventė būtų tokia, apie kokią svajojate, o jos planavimas virstų malonumu, atsisiųskite planavimo įrankius, skirtus jums. 

Vestuvių planavimo pertrauka – normalu? 

Perskaitei pavadinimą ir galvoji, kas čia per nesąmonė? Kasdien bendrauju su nuotakomis ir vis girdžiu: kaip pavargau, kaip nusibodo, galėtų būti lengviau ir t. t. Taip galėčiau tęsti iki begalybės. Žinot, kodėl taip yra? Ogi šalia normalaus gyvenimo – darbo, būsimo vyro, sporto ir kitokio laisvalaikio – jūs dar nuolat dirbate – planuojate vestuves. Kas nori dirbti du darbus? O jei dar mokaisi? Labai sunku ir galimas persitempimas, todėl DRĄSIAI IMK PERTRAUKĄ ir vestuvių planavimas palauks. Taip taip jis malonus ir rožinis ir tau labai patinka (vis dar), bet ir tau ateis toks laikas, kai norėsis nuo jo pailsėti. Viskas apie pertrauką.  

Įdomūs faktai apie vestuves Lietuvoje 

  • Jei jums pasipiršo žiemą ir vestuves norite atšvęsti dar tų pačių metų vasarą, geriau šventei rinkitės dienas nuo antradienio iki ketvirtadienio imtinai, nes tik tuomet galėsite rinktis iš tų paslaugų teikėjų, kurių norite, o ne iš to, kas liko. 
  • Vestuvių forumuose tarpusavyje kalbasi ne tik merginos, bet ir vaikinai. 
  • Dažniausiai vestuvių planavimo krizė poras ištinka, kai jos gauna labai daug informacijos ir nebežino, kaip ją tikslingai ir vertingai panaudoti. 
  • Lietuviai vis dažniau nusprendžia tuoktis kitoje šalyje, todėl atsirado vestuvių užsienyje planuotojų paklausa. 
Norite sužinoti visus naujausius faktus? Jie yra ČIA.  

Ar tikrai reikia rinktis paslaugų teikėjus tik iš savo regiono? 

„Ar dirbate Kaune?“, „Gal žinote vestuvių vedėją iš Marijampolės?“, „Ieškau fotografo Alytaus rajone“. Tokius klausimus labai dažnai girdi paslaugų vestuvėms teikėjai. Dauguma savo vestuves planuojančių porų ieško jų iš savo ar bent jau kuo artimesnio miesto. Noras samdyti paslaugų teikėją iš savo miesto dažniausiai kyla dėl dviejų svarbių priežasčių: 
  • Galimybė susitikti ir detales derinti gyvai. Taip didesnė tikimybė vieniems kitą iki galo suprasti ir gimsta didesnis pasitikėjimo jausmas.
  • Dėl transporto išlaidų nekylanti galutinė paslaugos kaina. 
Visi atsakymai šiame tekste.
Geriausi patarimai Nuotakos biblijoje
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai