Profesionalus vestuvių fotografas Marius Žičius


4 DALYKAI, KURIŲ NIEKAS NESAKO JUMS APIE MEDAUS MĖNESĮ

Jūsų visas medaus mėnuo bus mylėjimasis ir prabangūs krėslai paplūdimyje su meistriškai paruoštais kokteiliais, tiesa? Nebūtinai. „Dauguma porų mano, kad jų medaus mėnuo bus pripildytas romantika ir aistra, “ – sako santuokos ir sekso psichiatrė Laura Brotherson. Ir vis dėlto jis bus nuostabus, tačiau taip pat bus pripildytas staigmenų – mažais dalykais, apie kuriuos niekas jums nepasakojo. Pateikiame jums tiesą apie tai, kaip iš tiesų viskas vyksta.
1. Jūs galite būti visiškai išsekę, kitais žodžiais tariant, per daug pavargę nuostabiam seksui. „Poros kartais nesusimąsto, kokie jie gali būti pavargę nuo vestuvių planavimo, šventimo ir ilgos kelionės,“ – sako L. Brotherson. „Ir po ilgos ir jaudinančios vestuvių dienos pirmoji naktis ne visada gali būti puikiausias laikas patirti nuostabiausią seksualinę patirtį kartu“.
2. Jūs galite ir susipykti. „Aš maniau, mes būsime apsėsti tokios meilės, kad tikrai nesibarsime dėl nieko tą savaitę,“ – sakė viena nuotaka. „Bet tiesa yra tokia, kad jūs tokie pavargę, kad net mažiausias dalykas gali jus įsiutinti.“ Nuotaka prisipažįsta, kad prireikė labai daug jos pastangų, kad išliktų pozityvi pirmomis dienomis. „Žinoma, kai tu atsigauni ir tampi ne tokia priekabi, tai yra pačios nuostabiausios atostogos, kurias esi turėjusi.“
3. Jos gali neišpildyti visų tavo lūkesčių. Jūs svajojote apie šias atostogas pakankamai ilgai, taigi galėjote įsivaizduoti kiekvieną momentą, kaip iš mėgstamo romantinio filmo. Tačiau, jeigu jūsų fantazijos netrunka ilgai, protingiausia yra pasipasakoti apie savo lūkesčius prieš lipant į lėktuvą. Susitarti dėl visko, nuo sekso iki trokštamų ekskursijų kiekio, gali būti „geriausias pasiruošimas nuostabiai bei pozityviai medaus mėnesio patirčiai,“ – sako psichiatrė.
4. Kelionė jus suartins. „Aš manau, kiekvienos atostogos, kurių metų tu daliniesi patirtimis bei prisiminimais, suartina du žmones,“ – sako kita nuotaka. „Bet visai kitoks jausmas yra, kai tu pirmą kartą viešbutyje prisistatai, kaip ponia ir ponas Petraičiai. Tarsi kirba tam tikras jaudulys padavėjui pasakant, kad švenčiate pirmąsias dienas kaip vyras ir žmona. Medaus mėnesio metu tave tikrai pritrenkia mintis, kad dabar jau esate tikrai kartu“.
Medaus mėnuo dažnai gali būti įsivaizduojamas kaip romantiškame filme rodomos scenos, tačiau realybė būna kitokia, slepianti daug staigmenų. Tačiau, mes jums garantuojame – tai bus geriausios kada nors patirtos atostogos kartu.
REKOMENDUOJAMA PERSKAITYTI: 
Daugiau labai gerų idėjų apie keliones
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai