Kaip nustebinti vyrą vestuvių dieną?


KVIETIMAS DALYVAUTI PARODOJE „MANO TOBULOS VESTUVĖS“ KAUNE

Mielieji, vienas vestuvių sezonas baigėsi, o kito planavimas jau prasidėjo. Būsimi jaunavedžiai turi milijonus klausimų ir ieško įvairiausių paslaugų teikėjų savo regione ir ne tik. Nors parodų šiais metais ne viena, mes tikime Kauno regiono sėkme ir kviečiame registruotis ir dalyvauti parodoje „Mano tobulos vestuvės“ Kaune, PLC „Mega“, jau lapkričio 27−29 d.!

Kodėl paroda organizuojama ir Kaune, jei jau Vilniuje planuojamos dvi? Ar tikitės svečių iš kitų miestų, o ne tik iš Kauno ar Kauno rajono?

Jau ne kartą esame girdėję jaunųjų pageidavimų surengti parodą Kaune. Todėl pirmiausia pasirinkome Kauną, nes tokios vietos, kur būsimi jaunieji galėtų sužinoti, ko reikia ruošiantis vestuvėms, ir pasisemti idėjų vienoje vietoje, jau seniai trūko. Neabejojame, kad sulauksime nemažo Kaune gyvenančių porų susidomėjimo. Be to, mūsų manymu, Kaunas geografiniu požiūriu yra netgi palankesnis miestas nei Vilnius, nes jis lengvai pasiekiamas ir iš kitų didesnių miestų – Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės – taip pat regioninių miestų, tokių kaip Kėdainiai, Jonava, Jurbarkas ir pan. Renginys prieinamas visiems, nes įėjimas į jį nemokamas.

Kokio dydžio tai paroda? Kas joje numatoma ir ką lankytojai atras kitokio nei parodose Vilniuje ir Klaipėdoje? 

Parodoje dalyvaus apie 90 dalyvių, teikiančių įvairias paslaugas, būtinas organizuojant šventę patiems ar pasitelkiant profesionalus. Neslėpsime, kad dalyvio mokestis nėra didelis, taip siekiant pritraukti ne tik patyrusius paslaugų teikėjus, bet ir šioje rinkoje naujus dalyvius, teikiančius paslaugas už prieinamą kainą. Taigi mes siekiame lankytojus patraukti ne tik dalyvių gausa ir teikiamų paslaugų įvairiapusiškumu, bet ir paslaugų prieinamumu.
Nesiekiame išrasti dviračio ar konkuruoti su kitais vestuvių parodų organizatoriais Vilniuje ir Klaipėdoje. Visgi renginio metu nežadame daryti išskirtinės šou programos su garsiais atlikėjais ir laikome tai privalumu, kadangi mūsų tikslas yra padėti jauniesiems pasiruošti vestuvėms ir susirasti tinkamus vestuvių paslaugų teikėjus, o dalyviams – užmegzti kontaktą su potencialiais klientais. Tuo tarpu darant šou lankytojai dažnai užsuka tik jo pasižiūrėti, taip sudarydami papildomą grūstį, o paslaugų teikėjų stendai lieka neaplankyti. Taigi stengiamės orientuotis į tikslinę vestuvėms besiruošiančių žmonių auditoriją.

Kaip vyks paroda?

Renginio metu visi lankytojai turės galimybę tiesiogiai nemokamai pabendrauti su vestuvių organizatoriais, šventės vedėjais, fotografijos bei videomeistrais ir iki smulkmenų sužinoti viską, ko reikia įsimintinai šventei suorganizuoti. Taip pat bus galima aplankyti juvelyrikos ir grožio paslaugų stendus, sužinoti apie jaunųjų poreikius atitinkančias šventės vietas, maisto tiekėjus, originalias pramogas ir kitus netradicinius sprendimus.

Kas bus pasiūlyta būsimiems parodos dalyviams?

Dalyviai parodos metu turės galimybę ne tik nuomotis stendus, bet ir būti pranešėjais ar pristatyti savo paslaugas pasirodymų programoje. Pirmoje dienos pusėje planuojamos paskaitėlės, kuriose ne tik dalyviai turės galimybę pasidalinti savo, kaip ekspertų, žiniomis su auditorija, bet ir klausytojai išgirs jiems aktualius patarimus ir įsitikins dalyvių kompetencija bei teikiamų paslaugų kokybe. Antroje dienos pusėje numatomi žaidimai, šokių pamokėlės, muzikiniai, šou pasirodymai paslaugų teikėjams, kurie susiję su vestuvių vedimu ir kuriems sudėtinga parodyti savo sugebėjimus stendo ribose.
Daugiau informacijos ir registracija http://manotobulosvestuves.lt.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai