Fantastiškos Justės ir Svajūno vestuvės KRETOJE


KARŠČIAUSI PASTEBĖJIMAI 2016 M. NUOTAKOMS

Nuotakos biblijos sumanytoja, ApieVestuves.lt portalo radaktorė Simona Krasauskienė. Nuotrauka Ilja Sivakof
Nors vestuvių sezonas jau baigiasi, bet jau kuris laikas yra įsibėgėjęs ir naujojo sezono planavimas. Žinot, kas įdomiausia? Ogi tai, kas tapo aktualu:

Madingi tapo pasikalbėjimai Facebook

Merginos išaugo iš forumų ir būsimos nuotakos jau kalbasi Facebook grupėse. Čia kasdien vyksta diskusijos įvairiausiomis temomis, aktyviai dalijamasi atradimais ir praradimais bei nusivylimais, sprendžiamos įvairios problemos. Nuotakų namučiai laukia ir tavęs, JUNKIS

Dekoras tapo pagrindiniu vestuvių planavimo aspektu

Kaip atėjo tas dekoras, taip ir dings. Prisiminkit, visi alpo dėl Fotopastelės dekoruotų situacijų, o kur mes esame dabar? Visi alpsta dėl Lino Dambrausko fashion style nuotakų portretų. Dekoras kainuoja – jei nori jo gražaus, skirk normalią pinigų sumą, netaupyk. Jei jų neturi – tuomet geriau jokio dekoro, nei... Pamoka kaip rašyti užklausas ČIA .

Balerinos tapo sezono hitu

Reklamų vizualuose, vaizdo klipuose balerinos tarsi nežemiškos būtybės jau sukasi nežinia kiek metų, bet šiemet kiek tenka dalyvauti renginiuose balerinos yra tapusios jų akcentu – tai svečius pasitinka, tai tampa vidurnakčio staigmena, tai šventinis pasirodymas. Žodžiu, jei vestuvės didelės ir jose bus daug programos pasigrožėti svečiams – valio, gražu. Tik nevežkite balerinų į kaimo turizmo sodybas ir vidurnaktį neliepkite šokti Gulbių ežero. Jei samdysite balerinas, pagalvokite, kad viskas būtų laiku ir vietoje. 

Atsirado labai daug naujų paslaugų teikėjų

Atsargiai. Visi moka naudotis Facebook ir ten talpinti iš kitų interneto tinklapių ar savo sukurtus grožius, gražiai kalbėti ir taip pasiekti klientus. Smagu, kad yra daug kokybiškų darbų, tačiau yra ir visai bet ko. Būkit atsargūs ir ieškokit patyrusių žmonių. Nerizikuokite savo švente. Manau, ne viena nuotaka suplanavusi savo vestuves pagalvoja, o gal ir garsiai pasako: „Jau galiu būti geresnė ir už bet kurią vestuvių planuotoją“. Bet praeina ir tai. Patarimų, kaip išsirinkti kokybiškus paslaugų teikėjus, rasite čia.

Parodos tapo madingos

Parodos tapo ne tik naudingos, bet ir madingos. Kodėl? Jose susitinka seniai matyti paslaugų teikėjai, jaunavedžiai, taip pat daug tokio paties statuso porų. O parodose jos ir naudos gauna – susirenka kontaktų, pabendrauja, kas išsprendžia įvairias problemas, o po parodų visi ima rašyti begales el. laiškų ir marias laiko skiria pokalbiams telefonu. Koks rezultatas? Suplanuotos vestuvės. Nebuvot parodoje? Buvot ir neradot, ko ieškojote? Parodos tuoj bus Kaune www.manotobulosvestuves.lt ir vasario mėnesį Vilniuje www.musuvestuves.eu.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai