Top 5: LT grožio „vlogerės“ sek planuodama vestuves


KOKIE ĮVYKIAI VYKSTA VESTUVINIŲ SUKNELIŲ RINKOJE?

Nuotakos biblijos fotografo Lino Dambrausko nuotrauka
Nuotakos suknelė yra vienas svarbiausių klausimų planuojant vestuves ir jam tikrai daug dėmesio skyriau visą šį sezoną sekdama tai, apie ką kalba nuotakos.

Siųstis internetu ar ne?

Visą praėjusį sezoną aktualiausia informacija – siųstis suknelę internetu ar ne. Daugelis atsisiuntusių džiaugėsi, kad negavo visiško šlamšto ir reikės tik truputį pataisyti. Didžiausias pliusas buvo tai, kad suknelė kainavo nedaug. Buvo tokių, kurios gavo tikrai gražias ir kokybiškas sukneles. Grožis aišku yra sąlyginis dalykas – visi tai supranta skirtingai. Taigi Hamleto klausimą „Būti ar ne būti“ keičiam nauju klausimu – siųstis ar nesisiųsti?  TIKRI ATSILIEPIMAI APIE SUKNELES IŠ INTERNETO

Buvusių nuotakų suknelės

MyDay.lt salonas surenka sukneles iš nuotakų (aišku, jei jos praeina „face control“ atranką, deja, ten nepriima suknelių iš interneto dėl aiškios priežasties – kokybės trūkumo). Tad jei ieškai gražios ir kokybiškos dizainerio ar kokybiško siuvėjo suknelės, eik į šį saloną Vilniuje. Taip pat gali ieškoti interneto tinklapyje vinted.lt arba „Facebook“ grupėse, kur merginos pardavinėja sukneles, bet ten kokybės klausimas jau lieka tau pačiai.

Siūtis pas dizainerį ar ne?

Kainos ir kokybės santykis geras, jei esi pasiruošusi investuoti. Dažniausiai nuotakos siuvasi pas E. Rainį, L. Salasevičių, J. Statkevičių, „Tiulio fėją“, „Inži“, „Airidą“, R. Kalinkin, „Mane pasiuvo Živilė“, „Positive fashion“ ir t. t.

Pirkti iš parduotuvės?

Neseniai teko pereiti visas „Akropolio“ ir butikų parduotuves ir galiu pasakyti, kad asortimentas ten tikrai didelis. Suknelių pasiūla nuostabi, tad jei viską suderinsi su stilistu – batelius, aksesuarus, makiažą ir šukuoseną – net su „Zaros“ suknute gali atrodyti geriau už bet kurią nuotaką, kuri išsinuomos „tortą“ su lankais apačioje, arba net ir už tą, kuri vilkės pvz. „Pronovias“ suknelę. Idealiausia viską derinti su stilistu ir viskas bus gerai.

Nuomotis?

Kodėl gi ne? Juk suknelė bus pataisyta pagal tave, bet ar kainuos mažiau nei pas dizainerį – nedrįsčiau pasakyti, nes kai kurių suknelių nuomos kainos viršija suknelių pasiuvimo kainas. Verti dėmesio salonai: „Angelo Mio“, „Noiva“,„Le Rina mados namai“,.
Sėkmės renkantis.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai