2014 metų tendencijos: pamergių stilius


SUKURK IŠSKIRTINĘ NUOTAKOS SUKNELĘ KONKURSE ,,KITOKIA VESTUVINĖ SUKNELĖ‘‘

Konkursas ,,Kitokia vestuvinė suknelė‘‘ kviečia dizainerius pasirodyti vestuvių parodoje ,,Mūsų vestuvės‘‘.  
Vilniuje, viešbutyje ,,Reval Hotel Lietuva‘‘, vasario 6-7 dieną vyksianti vestuvių paroda ,,Mūsų vestuvės‘‘ rengia išskirtinį konkursą ,,Kitokia vestuvinė suknelė‘‘. Pirmąją renginio dieną 15val rengiamas konkursas kviečia tiek profesionalius, tiek pradedančiuosius dizainerius varžytis dėl išskirtinės vestuvinės suknelės idėjos ir pristatyti savo kūrybą plačiai auditorijai.
Aštuntus metus iš eilės Lietuvos sostinėje rengiama vestuvių paroda ,,Mūsų vestuvės‘‘ kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų. Vestuvių tematiką iš visų spektro pusių apžvelgiantis renginys puiki terpė skleisti savo kūrybą įvairiausių sričių atstovams. Čia rasite viską: nuo saldaus stalo, puokštės jaunajai, muzikos pasirinkimo ar suknelės modelio pasiūlymų nuotakai.
Būtent pagrindiniam nuotakos drabužiui – suknelei kiekvienų vestuvių metu skiriamas kruopštus dėmesys. Juk, kad moteris jaustųsi laiminga savo vestuvių dieną būtina išpildyti visus jos lūkesčius, o tai - rimta užduotis. Svarbiausią gyvenimo dieną dėvimai suknelei išsirinkti kyla įvairūs svarstymai. Ne kiekvienai prie širdies saldžios princesių tipo, pūstos suknelės, ne visos save įsivaizduoja žengiančią prie altoriaus žemę glostančiu veliumu, o tai, kuri mąsto apie tradicinės baltos spalvos ignoravimą reikalingas tykus stumtelėjimas iš šalies – ,,būk savimi‘‘. Padėti tokioms būsimoms nuotakoms dizaineriai skatinami pildyti dalyvių anketas (čia) ir jungtis į gretas tų, kurie padės moterims išdrįsti žengti iš komforto zonos.
Skirtingi modeliai, spalvų gamos, raštai – absoliuti kūrybos laisvė vardan kitokios vestuvinės suknelės idėjos. Jei nuotaka nori vilkėti juoda, žalia ar vaivorykštės spalvas sujungiančia suknele, kas pajėgus ją sustabdyti? Vestuvinė suknelė gali būti skirta ne tik vienai dienai, bet priderinus kitokius aksesuarus gali atgimti ir antram gyvenimui. Šiuos aspektus gabūs į vienumą sujungti dizaineriai, tarpusavyje rungsis pateikę 2-5 originalius modelius, savo pačių kurtus darbus. Konkurso dalyviai bus vertinami kompetentingos komisijos. O svarbiausia Jūs reikalingi toms moterims, kurios netelpa apibūdinime ,,tradicinė nuotaka‘‘.
Norintys dalyvauti pildo anketą: http://goo.gl/forms/o4Aj4MDdeK
Iki susitikimo parodoje "Mūsų vestuvės", kurkime šeimos švenčių tradicijas kartu.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai