Smulkmena, kuri gali būti labai svarbi moterų seksualiniam potraukiui


VESTUVIŲ RYTO LAIŠKAI NUOTAKAI

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Vestuvių rytas itin jaudinantis ir kiekvienos nuotakos laukiamas. O kad jis būtų dar stebuklingesnis, pilnesnis nepamirštamų emocijų, nuotakai galima dovanoti laiškų dėžutę, į kurią būtų sudėti vyro laiškai žmonai, mamos ir sesers, galbūt močiutės, tėvelio, pamergių, draugių, vaikystės draugių, visų svarbių artimųjų linkėjimai ir laiškai. Galima paprašyti parašyti po gražų žodelį ir tų, kurie negali atvykti. 
Be to, kad tai nuostabus ir jaudinantis momentas, kai nuotaka atidaro tokią laiškų dėžutę, tai nuostabios akimirkos nuotraukoms ir vaizdo operatoriams. 
Dažniausiai tokiuose laiškuose būsimas vyras rašo būsimai žmonai, kaip ją myli, ir kad nesulaukia išvysti ją pasipuošusią balta suknele, kad viskas bus gerai, ir pan. 
Šiuose laiškuose galima rašyti reikšmingus jums eilėraščius, pasižadėjimus, jausmus, kurie apėmė pirmą kartą susitikus, išpažintis, svajones ir ateities gyvenimo vizijas... 
Mamos ir draugės gali rašyti palinkėjimus, receptus laimingam vedybiniam gyvenimui. Galite aprašyti kokį nors linksmą nuotykį, istoriją... Galite aprašyti savo nuogąstavimus ir viltis, kad vis dar po vedybų pasimatysite (juokais)... 

Iš kur gauti tokią dėžutę? 

Tokias dėžutes galima užsisakyti pas grožybių meistres, net rankų darbo, rasti įvairiuose dovanų parduotuvėse, galima naudoti ir pagal temą tinkantį daiktą: medinį inkilėlį, sendintą arba išpuoštą puošniais nėriniais ir šilkais dėželę ar tiesiog skrynelę, kartoninę dovanų dėžutę dovanų, stiklainėlį... 

Kaip rašyti laiškus? 

Labai gražu rašyti ranka, tačiau galima ir spausdinti. Tuomet reikės tik informuoti reikiamus žmones, kad jie atsiųstų laiškus likus daugiau nei savaitei iki vestuvių arba juos perduotų likus kelioms dienoms iki šventės. 
Idealu, jei galite visų laiškelius gauti iš anksto ir užsakyti panašius kaip visa vestuvių spauda, pas dizainerį.Tuomet visi laiškai atrodys vientisai. 
Jei sudėtinga gauti visų laiškelius anksčiau, išsiųsti dizaineriui, tuomet tiesiog siūlau visiems laiškams nupirkti vienodus vokus (spalva, raštas, dydis), sudėti laiškelius ir padovanoti. 

Kas tuo turėtų užsiimti? 

Vestuvių planuotoja, vyras, mama, pamergės, liudininkai... 
Kurkite ir svajokite, visuma sudaroma ir mažų detalių, tad kiekviena iš jų yra svarbi.
 
Daugiau nuostabių idėjų rasite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS. Čia taip pat rasite smagią svečių knygos idėją bei originalią idėją, kaip pateikti palinkėjimus svečiams.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai