DJagentūra.lt rekomenduoja dainas vestuvėms


12 REKOMENDACIJŲ IŠ BUVUSIŲ JAUNAVEDŽIŲ

Knygos „Nuotakos biblija“ fotografas Linas Dambrauskas
Daugelis jau susituokusių porų įvardijo šiuos dalykus, kaip tokius, dėl kurių gailisi, kad nepadarė:

   1. Nesamdė vaizdo operatorių.

Visi susiplanuoja per vestuves turėti fotografą. O štai dėl vaizdo operatorių daug kas dvejoja. Be reikalo. Gyvas vaizdas, žmonių emocijos tikrai kuria nepakartojamą įspūdį. Ypač jaudina vestuvių filmas žiūrint jį po kelių metų, nuotraukos niekada nebus tokios gyvos. O kur dar šiuolaikinių technologijų galimybės... Filmuoja ne tik su paprastomis kameromis, bet dar ir su „dronais“... Tikrai smagu ir amžina!

   2. Su fotografu tiksliai nesuderino detalių.

Tiksliai žinokite, kiek ir kokių nuotraukų gausite iš fotografo ir kas bus fotografuojami: tik jaunieji, visi svečiai, tik jaunieji ir jų giminės... Būna, kad dirba tik vienas fotografas be asistento ir nefotografuoja svečių visai. Reikia aptarti viską iš anksto, kad norite / nenorite svečių nuotraukyčių, sveikinimų… Aptarkite viską detaliai kiek įmanoma anksčiau.

   3. Pasidarė nepakankamai bendrų nuotraukų su draugais ir šeima.

Smagu į žiūrėti į tas nuotraukas, kuriose visa giminė / visa šeima / dvi šeimos / visi vaikystės draugai / visos pusseserės ir pusbroliai / ir panašiai… O kada daugiau įsiamžinti visiems kartu? Vėliau labai trūksta ir gaila, kai to nepadarote. Todėl nepamirškite to.

   4. Neužsakė svečiams jokių užkandžių iki vakarienės.

Jei nuo to laiko, kai jūsų svečiai susirenka į šventės vietą, iki vakarienės yra daugiau nei viena valanda, būtinai pagalvokite, kad svečiams būtų pasiūlyta kokių nors užkandukų. Pačių paprasčiausių, bet kad jų būtų! Kai biudžetas ribotas, visada rekomenduoju skelti po vakarienės esantį furšetinį stalą „į kelias dalis“ ir dalį užkandukų patiekti tiesiog iki vakarienės. Kodėl? Atrodo, juk gerai, kad svečiai praalks... Bet jei iki vakarienės patieksite tik gėrimus be jokių užkandžių, tuomet gali nutikti taip, kad prie vakarienės stalų sėsis jau gerokai įkaušę sveteliai…

   5. Turėjo per mažai gėrimų.

Geriau jau turėti šiek tiek daugiau gėrimų nei per mažai. Juk baisu, kai vidurnakčiui dar neatėjus jie baigiasi.
Rekomenduoju išsirinkti kelias rūšis (pavyzdžiui tris) alkoholio ir jo turėti pakankamai, nei turėti daugybę rūšių buteliukų po vieną ar du vienetus…

   6. Nesirinko SAVO dainos šokiui.

Kartu išsirinkite, kaip poros gražiausią, reikšmingiausią Jums, sentimentaliausią dainą, ir pagal ją šokite savo pirmąjį šokį. Jei eisite mokytis šokti, būtinai paprašykite padėti susidėlioti žingsnelius pagal jūsiškę dainą… Bet kokiu atveju smagiau tiesiog šokti linguojant į savo mylimos dainos taktą, nei idealiai šokti pagal nieko jums dviems nereiškiančią dainą.

   7. Užsisakykite labai gerą viešbutį pirmajai nakčiai po vestuvių, kad ir kur būsite.

Kalbant apie lokaciją ir žvaigždutes, gyvenimas turi prasidėti tobulai. Netaupykite, pasilepinkite.

   8. Nepagalvojo apie rankas…

Visose vestuvių nuotraukose nuotakos veidas bei viršutinė kūno dalis labiau matosi, todėl rankos taip pat aiškiai matomos. Tad susikoncentruokite ties savo treniruotomis ir lieknomis rankomis. Tai nekainuoja nei daug laiko, nei pastangų. Imate du svarmenis (arba du buteliukus pilnus kokio nors skysčio) ir kol žiūrite mėgstamą serialą ar žinias treniruojate reikiamus raumenukus ir deginate tuos kabaruojančius riebaliukus, kurie kėsinasi sugadinti visas nuotraukas. Internete pilna medžiagos, kaip išgražinti savo rankeles ir kaip kilnoti svarelius. Sėkmės!

   9. Po ceremonijos nepraleido nei minutėlės vienudu.

Būtinai sutarkite su fotografais, tėveliais, draugais, pamergėmis ir pabroliais, kad jūsų dieną jūs bent vieną valandą fotografuositės tik dviese ir leisite įamžinti visas tas nuostabias emocijas.
Būtinai bent penkiolika minučių pabūkite tik dviese. Pakvėpuokite, pažiūrėkite vienas kitam į akis... Pabūkite tiesiog kartu, nes tokią dieną, kuri, atrodo, yra jūsų, gali beveik neatsirasti jokios galimybės pabūti tik dviese.

   10. Nuotaka neturėjo servetėlių.

Būtinai pasirūpinkite servetėlėmis – jei pati suknelėje neturėsite slaptų kišenėlių, tuomet įdėkite jaunikiui į švarko kišenes, mamai, pamergei... Patikėkite, momentų, kai reikės servetėlės, gali būti daugiau nei tikėjotės, o valytis pirštais nepatogu...

   11. Neturėjo antros suknelės vakarui.

Nuotakos dažnai pamiršta pasirūpinti vakarui, šokiams, laisvesniam judėjimui pritaikytą suknelę. Nedarykite tokios klaidos.

   12. Neturėjo patogių ir patikimų batų persiauti.

Būtinai turėkite patogius batelius persiauti, nes vestuvių diena – tai visa diena ant kojyčių, o nauji bateliai ar basutės gali pasidaryti labai nepatogūs jau po 30 minučių nuo jų apsiavimo.
Dar daugiau praktiškų ir labai naudingų patarimų EDITOS EKSPERTO SKILTYJE. Na, o kad būtumėte dar nuostabesnės tą dieną, grožio vadovas Jums, mielosios!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-10-06 12:13
pridedu
Visazinta ir kirpeja reiktu pasikviesti i viesbucio numeri arba namus.