Bjauriausių vestuvinių suknelių dvidešimtukas


PARODOS „MANO TOBULOS VESTUVĖS“ APŽVALGA

Dar parodai neprasidėjus nuėjau pavaikštinėti ir pažiūrėti, kas ir kaip ruošiasi, ką žada parodyti ir kaip gi toje parodoje viskas bus. Prisipažinsiu, skeptiškai žiūriu į vestuvių parodas Lietuvoje ir labiausiai nekenčiu turgaus efekto, bet visgi visad yra kur tobulėti. Šįkart paroda Kaune nors ir pirmoji, bet ji profesionaliai surengta: tik įėjus į PLC „Mega“ iškart pasitinka nuorodos, kur ta paroda, iš karto supranti, kad esi atskirtas nuo prekybos centro erdvės ir nesi kažkur tarp visų kalėdine manija užsikrėtusių žmonių. Priešingai – aplink tave erdvūs stendai, platūs koridoriai, žalia veja padengtos grindys, malonus apšvietimas, graži muzika ir besišypsantys veidai.

Kas ten dalyvauja ir ką ten pamačiau, ko trūko...

 • Labai patiko kokybiškai padarytos varlytės ir kaklaraiščiai, paketai iš „Tugy Events“. Labai gražios pakuotės ir puiki dovana būsimam jaunikiui po egle.
 • Susirinko daug fotografų, turinčių skirtingą patirtį ir naudojantys įvairius rinkodaros būdus.
 • Radau ir kelias šventės vietas: Vasaknų dvaras, „Grįžulo ratai“, „Babilonas“ ir kt.
 • Tikrai labai daug tortų pasirinkimo: „Alkova“, „Liu Patty“, V. Giraičio kepykla ir kt. Labai patiko Liucinos tortų pavyzdžiai, jie tokie elegantiški.
 • Labai gražias ekspozicijas parengė „dekoro“ ir floristikos atstovai.
 • „Suitsupply“ atvežė kelis modelius pristatydami savo kokybę, tačiau tikrai pasigedau didesnio asortimento. Vilniečiams lengvai ranka pasiekiama jų parduotuvė, o tiems, kurie iš Kauno, nelabai aišku, kodėl vertėtų važiuoti ten. Jie tikrai puikūs, bet parodoje buvo mažai į ką pažiūrėti.
 • Vestuvines sukneles pristatė „Orelli“, „Positive Fashion“ ir dar audinių parduotuvė. Šios pasiūlos taip pat pritrūko.
 • Paroda tikrai skirta abiem – jaunikiui ir nuotakai – nes rinktis galima pradedant vieta, fotografais, garso aparatūra, vaizdo įranga ir gėlėmis...
 • Kitais metais linkėčiau daugiau  pasiūlos nuotakoms: suknelių, grožio paslaugų teikėjų ir papuošalų, nes viso šio gėrio tikrai pritrūko.
 • Jaunikiams aksesuarų buvo tikrai daug: varlytės, kaklaraiščiai, kojinės, kt.
 • „Dekoro“ specialistų taip pat netrūko. Jie įsirengė puikius stendus, buvo į ką pažiūrėti ir pasisemti idėjų.
 • Vedėjai buvo vos keli – T. Rimgaila ir dar keli kiti. Tikrai norėtųsi daugiau šou programos pasiūlymų.
 • Maisto tiekėjų daug nemačiau, nors tikrai norisi, kad ši pasiūla atsirastų, nes per šiuos keturis mėnesius Kaune tikrai radau nemažai gardžiai gaminančių vietų.
 • Tikrai nesupratau, ką parodoje veikė kvapų, žolelių atstovai, gal ir alaus daryklos nesitikėjau, bet vaikinams ji patiko.

Akcijos

Mačiau nemažai akcijų žiedams, juos net galima laimėti, nuolaidų fotografų paslaugoms (nuo 5 proc. iki...). Padaryta labai gera, net po 30 proc. akcija NUOTAKOS BIBLIJAI (jos kaina parodoje – 20 Eur, knygyne ± 29 Eur) ir „Vestuvių planuokliui“ (parodoje – 9,90 Eur, o kaina knygyne ±13 Eur). 
Kokius namų darbus siūlau atlikti prieš einant į parodą jau rašiau ir po šiandienos parodoje supratau, kad pagrindinis namų darbas – pasiruošti daug bendrauti, aiškintis privalumus ir trūkumus, nebijoti klausti, eiti ir kalbėtis, o ne tik vizitines susirinkti. Kiek pastebėjau, daugelis porų tik ėjo ir rinko vizitines. Bendravau su daugeliu stendų atstovų, jų daugiau nei pusės nepažįstu, bet jie mielai pristatė savo paslaugas ir ką jie veikia. Buvo ir tokių, kurių išsigandau ir nenorėčiau grįžti prie jų stendo, nes pasisveikinus ir paklausus, ką jie čia pristato, sulaukiau tik burbtelėjimo: „O ką, nesimato?“. Tačiau toks buvo tik vienas, tai gal ir pataikiau ne laiku.

Kam į parodą neiti?

Visažiniams, kurie neaišku iš kur ir kodėl teigia viską žinantys, žmonėms, kurie viską viską suplanavo ir sau ramiai laukia, tikrai nereikia gadintis nervų – netyčia tikrai gali sutikti geresnį paslaugų teikėją už tą pačią kainą ir t. t.

Reziumė

Iš esmės paroda nustebino gerąja prasme ir rekomenduoju kauniečiams ir miesto svečiams, planuojantiems vestuves, joje apsilankyti ir įkvėpti save iš naujo vestuvių planavimui, susirinkti galimas nuolaidas, išsiaiškinti opius klausimus, o jei vyksta kartų konfliktas dėl vestuvių tipo, tai labai rekomenduoju nusivesti ir senosios kartos atstovus, nes jie pamatys ko nematę.
Ryt Kaune eglutę žiebia 19 val., „Akropolis“ skelbia JAMAM akciją, tad ryte rekomenduočiau rasti laiko ir valandą praleisti PLC „Mega“ vyksiančioje parodoje.
Nuotraukos iš parodos tiesiai iš telefono Facebook albume ir straipsnyje Jurgitos Lukos nuotraukų albumas
Nuotraukos iš telefono
Parodos programa
Parodos informacija
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai