Ar galima įregistruoti santuoką elektroniniu būdu?


KALĖDINIAI INTERVIU SU VESTUVĖSE DIRBANČIAISIAIS: SIMONA

Fotografas Ilja Sivakof (šį fotografą labai rekomenduoju, nes jis šiltas, šarmingas, talentingas fotogenijus)
Sulaukiame nemažai asmeninių klausimų apie vestuvėse dirbančiuosius ir kilo idėja pasidaryti mini interviu apie gyvenimą ir jums papaskoti kas tai per žmonės ir kuo jie gyvena. Gal turite šį tą bendro? Pirmasis interviu su manimi, o kasdien jų tik daugės. Iki Kalėdų tikimės jus supažindinti su daugeliu. Taigi pradedam.
Mane jau pažįsti seniai. ApieVestuves.lt ir „Facebook“, kur renkasi nuotakos, yra kasdienis mano ritualas, ir kasdien dirbu dirbu dirbu... O kai to nedarau, esu toks pat žmogus, kuris vaikšto ant žemės, rašo tai, kas ant širdies (https://noletter.wordpress.com), o daugiausia laiko leidžia su savo dvimečiu sūnumi ir iš naujo mokosi pažinti pasaulį jo akimis. Kai lanko mūzos, rašau naują knygą... Ne, ji nebus „Nuotakos biblijos“ tęsinys ir ji visai ne vestuvių tema... 

Kokią knygą dabar skaitai? Jei neskaitai, tai kokią pirkai paskutinį kartą?

Skaitau savo malonumui V. Papievio „Odilė“, „Auklėjimas be dramų“, o kas vakarą visos Kakės Makės knygų serijos dalys ir taip jau dveji metai. 

Be kokio daikto neišeini iš namų?

Be telefono ir automobilių raktelių ir rankinės, kurioje visas kalnas įvairiausių daiktų visiems gyvenimo atvejams ne tik man, bet ir sūnui.

Koks kasdienis ritualas tau yra pats brangiausias?

Kai visa šeima dar miega, aš ramiai pamedituoju nieko neveikdama. Tai trunka penkias minutes, bet tai naujas mano kaifas... Penkias minutes trunkantis nieko neveikimas. Manau, mamos mane supras ☺.

Pasidalink geriausiu pusryčių receptu. Trumpai aprašyk, ko reikės ir kaip gaminti, arba pasidalink nuoroda į receptą.

Labai labai skanu: riešutų sviestas, bananas, skrudinimo duona. Paskrudini duoną, užtepi riešutų sviesto ir uždedi griežinėliais bananą. Skanaus. Mmm...

Klausomiausia visų laikų tavo daina (nuoroda)

Kokia tavo šeiminė padėtis? Ištekėjusi / vedęs ar turi vaikų ir, jei taip, kiek? Pasidalink savo šeimos narių vardais. Nepamiršk ir augintinių.

Sugebantis nustebinti savo sprendimais ir svajonėmis vyras Mindaugas, nuostabusis atradėjas sūnus Rojus (2,5m.) ir paauglystės džiunglėse besikarstantis Žygimantas (13 m.), pašėlęs Maltos bišonas Maksis (2 m.), kaip vijurkas mūsų gyvenimą šokdinantis savo ritmu.

Ką studijavai ir kur?

Lietuvių filolologijos bakalauras VDU, Viešosios komunikacijos magistras VDU ir studijos Tamperės universitete Suomijoje. Ir vis dar studijuoju... Mokausi iš kiekvieno žmogaus.

Jei galėtum Kalėdų senelio paprašyti bet ko, kas tai būtų?

Kad dingtų baimė dėl rytojaus daugelyje pasaulio kraštų.

Jei turėtum laiko mašiną, kur keliautum ir kodėl?

Kasdien su Rojum keliaučiau per visas epochas ir skirtingus miestus ir viską, ką kadais perskaičiau ir sužinojau, pamatyčiau ir patikrinčiau realiai. Labai norėčiau apsilankyti didžių įvykių vietose, pvz., pamatyti Laisvės statulos pastatymą, aplankyti Dubajų, kai jis buvo tik dykuma, ir pamatyti, koks jis bus po šimto metų, pamatyti, kaip statė Kinų sieną, Eifelio bokštą, kaip kūrėsi „The New York Times“ redakcija, kai buvo išleistas pirmasis „The Washington Post“ numeris, pas Bill Gates į jo vaikystės namus ir t. t.

Kokiais žodžiais atsiliepi telefonu?

Paprastai ☺. „Alio“, „Klausau“ arba „Taip“.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai