2014 m. vestuvių planavimas – ar ne per anksti pradėti dabar?


LAUROS VAGONĖS MINI INTERVIU

Fotografė Lina Aidukė
Kai matai ją žurnale ar „Facebook“, ji atrodo vienokia, o kai nuvažiuoji į namus ir ji tau pasakoja apie sūnų, verda arbatą, rodo klientų padėkas, knygas ir... Ji ne lapė, o zuikis greičiau. Taigi Lauros Vagonės atsakymai:

Kokią knygą dabar skaitai Tu? Jei neskaitai, tai kokią paskutinę dabar pirkai?

Visada skaitau bent kelias knygas iš karto. Nežinau, kaip man taip pavyksta, bet visada. Tai dabar šalia lovos turiu: niekaip nepabaigiamą Alessandro Baricco „Misterį Gvyną“, paauglišką (savo laiku nebuvau skaičiusi, tai pildau spragas) Harper Lee „Nežudyk strazdo giesmininko“, o labiausiai džiaugiuosi atradusi Alice Munro „Brangus gyvenime“ – tai atgaiva „dūšiai“. Paskutinė, kurią parsitempiau iš knygyno, kas įvyksta pakankamai dažnai, buvo Andriaus Tapino „Vilko valanda“. Labai jau daug pagyrų išgirdau... Skaitau daug ir įvairiai.

Be kokio daikto neišeini iš namų?

Turiu tokią kasdienę malda prie koridoriaus durų, iš kurios sesė, su kuria kartu gyvenam, visada juokiasi: „Aha, raktai, kompiuteris, telefonas, piniginė“. Kiekvieną mielą dieną šitą burtažodį kartoju prieš žengdama iš namų ir tikrindama, ar visi tie daiktai yra kuprinėje.

Koks kasdienis ritualas tau yra pats brangiausias?

Pusryčiai su balintos kavos puodeliu! Mieste, namuose, svečiuose – šita dalis mano dienoje yra privaloma.

Pasidalink geriausiu pusryčių receptu. Trumpai aprašyk ko reikės ir kaip gaminti arba pasidalink nuoroda į receptą.

Ilgą laiką geriausiu pusryčių receptu laikiau nuo Rimantės Kulvinskytės nusižiūrėtus sumuštinius su avokadu: skrebutis, tepam šiek tiek sviesto, ant viršaus dedam avokado skilteles, šiek tiek druskos ir pipiriukų – paprasta, genialu. Bet dabar turiu savo naują atradimą, kuriam galit naudoti viską, ką randat šaldytuve. Turėjau prisipirkusi silikoninių formelių keksiukams, kuriuos kepiau gal lygiai du kartus per gyvenimą, tai sugalvojau juos panaudoti kasryt kepdama kiaušinienės keksus. Į formeles sudedam smulkintą kumpį / šoninę / daržoves / sūrį, užpilam kiaušinienės plakiniu (man patinka į kiaušinį įmaišyti šiek tiek pieno) ir pašaunam į orkaitę. Kelios minutės ir vaišinat šeimyną tokiais pusrytiniais keksiukais. Nei riebalų nereikia, nieko, taip sakant, pagal skonį.

Klausomiausia visų laikų tavo daina? (nuoroda)

O dieve, jų tiek daug! Šiandien gal šita
O gal šita? ☺

Kokia Tavo šeiminė padėtis? Ištekėjusi/vedęs ar turi vaikų ir kiek? Pasidalink savo šeimos narių vardais. Nepamiršk ir augintinių.

Oi, šita dalis labai sudėtinga, neapkrausiu skaitytojų aiškindama, bet taip, esu ištekėjusi, turiu nuostabų, meilų, žingeidų sūnų, pirmoką Vytautą, kuris šiandien pirmą kartą nuo mokyklos durų iki klasės jau nuėjo pats. Dar vis džiaugiuosi, kad paduoda man ranką, kai einam į mokyklą, ir leidžiasi pabučiuojamas prieš miegelį. Laikas bėga taip greitai...

Ką studijavai ir kur?

Studijavau anglų kalbą kolegijoje, vėliau lietuvių filologiją ir literatūroligiją Edukologijos universitete.

Jei galėtum Kalėdų senelio paprašyti bet ko, kas tai būtų?

Turėjau visokių norų: visos „Hario Poterio“ knygų serijos, dailaus portsigaro, gal naujų kvepalų. Bet vakar viename portale perskaičiau Agnės Jagelavičiūtės interviu, ir supratau, kad taip, galėtų tas Senis visiems atnešti daugiau sveikatos, būtų geriausia dovana. Ir dar glėbuką taikos ir ramybės. Na, ir pristabdyti šiek tiek laiką, kad nustotumėm visi lėkti kaip akis išdegę.

Jei turėtum laiko mašiną, kur keliautum ir kodėl?

Šiaip aš esu keliautoja ir nuotykių ieškotoja, bet pasakysiu atvirai – esu laiminga čia ir dabar. Ir tas laimės jausmas yra su manimi visur, kur bebūčiau.

Kokiais žodžiais atsiliepi telefonu?

Elementariai: „Klausau“.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai