Geriausios žiemos vestuvių idėjos


„DĖŽINUKAI“: DEKORACIJOS SU MEILE

Ieškai vestuvėms dalykų su meile? Turime jums keletą tokių parodyti, kuriuos vieną žiemos vakarą ieškodami idėjų atsitiktinai sutikome „Facebook“. Tai Audrius Bukolis (31 m.) iš Klaipėdos, kuris kartu su žmona ir begaline meile ne tik savo šeimai, bet ir kitiems kuria dekoracijas iš medžio, o žmona fotografuoja.

Ką daro „Dėžinukai“ ir kur naudoti?

Nors „Dėžinukai“ dar maži, bet užsispyrę, pilni idėjų ir ryžto. Artimiausiu metu pažada mus nustebinti!!! Miško, „rustic“ ar kitos temos vestuvėse mediniai gaminiai ypač tinka ir jų „dekoro“ elementai dažnai keliauja į namus ir ten gyvena savo naujus gyvenimus. Dalijamės idėjomis, kur ir kaip naudoti šiuos gaminius vestuvių „dekore“:
  • Medinės žiedų dėžutės piršlyboms ir nešti prie altoriaus. Sutikite, pagalvėlės ir popierinės dėžutės, knygos ir kiti patalai jau pabodo. Medis ir auksas puikiai vienas kitam suteikia energijos ir atrodo žavingai.
Nuotrauka Salwa Photography
  • Dažnai kvietimuose parašyta nešti tam tikrą gėlę, o jei jaunieji gėlėms alergiški, tai atnešti butelį „X“ gėrimo. Dažniausiai ir neša tą butelį, be jokios pakuotės. O štai radome naują idėją – kelme gyvenantis butelis. P. S. Būtinai apgalvokit ir informuokit, koks butelis bus, kad tilptų į kelmą.
Nuotrauka Salwa Photography
  • Dovanas ir pinigus vis dar sunku pakuoti patiems ir lengviausiu keliu visi bėgame ir dedame į voką eurus, o dovanas nešame į prekybos centrus, kad supakuotų pardavėjos, na, ir, žinoma, retai, bet į pakuotę investuojame. Štai keletas idėjų, kaip lengvai ir gražiai supakuoti dovaną ir eurus.
Nuotrauka Salwa Photography
  • Jei pora turi savo sugalvotas medines dekoracijas, Audrius jas mielai padaro savo rankomis. Jei mato, kur galima padaryti geriau ir įdomiau, būtinai rekomenduoja, ir taip gimsta unikalūs dirbiniai, pvz., keksų stovai, tortų padėklai, žaisliukai ant eglučių, maisto padėklai, šeimos židiniai, medinės dėžutės fotografams dėti CD diskus ar USB atmintines, mediniai rėmeliai stalo skaičiams ir vardų kortelėms ir kt.
Nuotrauka Salwa Photography

Trumpa ir miela istorija apie tai, kas daro dekoracijas ir kodėl

„Mano pažintis su medžiu prasidėjo prieš 10 metų, kai įsidarbinau medienos apdirbimo įmonėje, kurioje dirbu iki šiol. Visus šiuos metus dirbau darbe, nereikalaujančiame jokio kūrybinio darbo. Gimus sūnui ir žmonai pradėjus dirbti fotografe, prasidėjo pokyčiai. Jos darbui reikėjo kažko naujo, originalaus ir išskirtinio. Vienas iš jų buvo dekoracijos fotosesijoms. Rasdamas laisvą minutę, po darbų ar savaitgaliais pasinerdavau į kūrybą. Sekėsi gerai. Praėjus keliems metams supratau, kad noriu nustebinti savo medžio darbais ne tik savo mylimą žmoną, bet ir draugus, artimuosius. Sugalvojau dovanas pateikti originaliai, supakuodamas jas į medį. Tai buvo kažkas naujo, nematyto, originalaus ir, žinoma, pagaminta su meile. Mano darbas buvo puikiai įvertintas. Vėliau šeimos nariai pastūmėjo prie projekto „Dėžinukai“. O žmona yra pagrindinė mano darbų vertintoja ir įkvėpėja“, – pasakojo jaunas vyras.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai