Bjauriausių vestuvinių suknelių dvidešimtukas


„TUGY“ AKSESUARAI IŠSKIRTINIAMS VYRAMS

 
„Tugy“ aksesuarus nufotografavau „Mano tobulos vestuvės“ parodoje Kaune ir pasidalinusi nuotraukomis „Facebook“ gavau keliasdešimt klausimų, kieno čia peteliškė ir kaklaraištis, iš kur tos kojinės, kas čia per pakuotė ir t. t. Grįžusi į parodą pakalbinau merginas ir štai pristatau visiems. „Tugy“ – tai dekoratorių komanda, kuri idealiai pajausdama kiekvieną porą dekoruoja ir planuoja šventes. Tačiau šiandien norime pasidalinti informacija išskirtinai vyrams apie „Tugy“ aksesuarus.

Kodėl aksesuarų pakuotė?

„Tugy“ rinkoje dar visai neseniai, tačiau jau spėjo pastebėti, kad nuotakos įvaizdžiui skiriama labai daug dėmesio, na, o štai jaunikiui lieka tik klausimas apie kostiumą, batus ir kaklaraištį, todėl „Tugy“ merginos sukomplektavo stilingo jaunikio dėžutę, kurioje telpa keli daiktai (spalvingos kojinės, peteliškė ir kaklaraištis), kurie kiekvieną nuobodų kostiumą pavers žaismingu ir stilingu jaunikio apdaru. Komplektą galima pildyti sąsagomis, juvelyrikos dirbiniais ir kvepalais, tai jau dovanojančiojo žmogaus noras ir jį gali išpildyti jis pats arba „Tugy“ gali padėti.
„Norime atkreipti dėmesį į jaunikio stilių, todėl komandoje turime žmogų nusimanantį apie vyrų stilių, kuris padeda jaunikiams sužiūrėti, ar ne per ilgos kelnės, ar ne per didelis švarkas, kas dera prie viso stiliaus – peteliškė, kaklaraištis, fantazija? Norime, kad jaunikis jaustųsi ypatingas“, – sako Miglė. Skirtingo turinio „Tugy“ aksesuarų dėžutės keliauja pas jaunikius kaip dovanos nuo būsimų nuotakų, bernvakario proga, ne retai ir patys jaunikiai jas perka sau. Dėžutes „Tugy“ komplektuoja įvairiai, sako, kad kol kas populiariausia didžioji dėže su kaklaraiščiu, peteliške ir kojinėmis. Merginos pamini, kad kaklaraištį jaunikiai dėvi ceremonijos metu, o fotosesijai ir vakarui segasi peteliškę. „Dažnai tie patys jaunikio aksesuarai tampa puošmena ir krikštynose“, – džiugiai prisiminimais dalijasi merginos.
Taigi kviečiame jaunikius būti žaismingais, stilingais ir taip pat atkreipti dėmesį į detales, o jaunąsias nepamiršti pasirūpinti savo vyrukų stiliumi ir detalėmis, kurios tikrai taps akcentu svarbiąją dieną, puikiai atrodys vestuvinėse nuotraukose, o vėliau nešiojami vestuvių dienos aksesuarai kaskart primins apie pačias svarbiausias gyvenimo akimirkas.

Kaip personalizuoti aksesuarus?

  • Labai gražu, kai vidinėje pusėje siuvinėjami inicialai arba vardas.
  • Siuvinėjamas gyvenimo moto arba svarbi frazė.
  • Komplektus galima maišyti ir rinktis mėlyną peteliškę, o kaklaraištį tamsiai raudoną ir t. t.
  • Pabroliai ir jaunikis gali pasipuošti vienodais aksesuarais.
  • Vienodi jaunikio ir jo tėčio aksesuarai personalizuos jų ryšį.
Būkite stilingi!
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS