Psichologės patarimai jaunavedžiams


5 DALYKAI, KO NIEKAS NESAKO APIE MUZIKOS RINKIMĄSI VESTUVĖMS

 
Lino Dambrausko nuotrauka.     Linas yra NUOTAKOS BIBLIJOS fotografas
Dauguma sutiktų, kad muzika ir jos pasirinkimas yra labai svarbus didelėms šventėms. Vestuvėse ji ypač svarbi – įžengimas į bažnyčią, pirmasis šokis yra vieni iš reikšmingiausių įvykių tą dieną. Taigi, kaip pasirinkti ją ir nenusivilti? Pateikiame 5 dalykus, kuriuos turėtum panaudoti renkantis muziką savo vestuvėms.
1. Pasirinkti savo pirmojo šokio dainą bus vienas iš sunkiausių sprendimų. Dauguma porų pritaria šiam teiginiui. Juk kiekvienas nori, kad ši daina atspindėtų jus kaip porą, jūsų istoriją. Taigi, lengviausias variantas pabandyti kelias labiausiai patinkančias ir išsirinkti, kuri tinka jums abiem. Kitas variantas, neradus kompromiso, paprašyti didžėjaus sumiksuoti dvi patinkančias į vieną.
2. Būsi apsėsta dėl savo gabumų šokių aikštelėje arba nusivylusi visišku sužadėtinio pasimetimu. Galbūt kiekvieną savaitę po kelis kartus vaikštai į šokių pamokas, nes tave jau įspėjo. Arba nežinai į kurią pusę, su kuria koja pradėti, kai išgirsti melodiją. Jei turite laiko ir papildomų lėšų – šokių pamokos yra puiki išeitis. Kitu atveju, tiesiog nuspręskite, kuris iš jūsų yra gabesnis, ir tegul jis veda pirmojo šokio metu.
3. Jei tavo draugė groja smuiku, tai nereiškia, kad ji norės groti tavo vestuvėse. Jeigu tikrai to nori, paprašyk jos gražiai ir suteik visas galimybes atsisakyti. Pagalvok pati – sunku yra pasakyti „ne“ savo draugei. Jei ji sutiks, duok jai kiek tik reikia laiko treniruotis (kelis mėnesius iki ceremonijos), kad jaustųsi patogiai ant scenos. Ir, žinoma, vėliau padėkok.
4. Ne visos garso sistemos yra sukurtos vienodai. Tau pasisekė, jei šventės patalpos turi visą reikalingą įrangą. Tačiau, kad būtų ramiau, pasitikrink (geriausia paprašyti didžėjaus arba samdomos grupės), kad įsitikintum, jog nereikia stipresnės. Geriausia tai daryti dar likus laiko išsinuomoti reikiamą aparatūrą.
5. Tu norėsi būti didžėjus. Žinoma, tai tavo diena. Muzika yra tavo kraujyje, bet prisimink, kad pasamdei profesionalą – leisk jam dirbti savo darbą. Pasikalbėk su juo apie tai, kokią muziką mėgsti, o kurios negali klausyti. Taip pat gali sudaryti apie 10 būtiniausių dainų sąrašą ir tiek pat dainų, kurių nenori girdėti. Ir tuomet tiesiog pasitikėk jo sprendimais.
Pasirinkta muzika priklauso tik nuo tavęs. Šiais 5 patarimais gali ir nesinaudoti, svarbiausia, kad išgirdusi savo pirmojo šokio dainą po 10 metų, nekiltų mintis apie blogą pasirinkimą.
Rekomenduojamų dainų sąrašas vestuvių vakarėliui
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS